Cracovia w ciszy zremisowała z Ruchem Chorzów 1:1 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]

Żółta kartka dla Oleksego za faul na bramkarzu

• 84. min.

Zmiana w Ruchu. Nowak za Araka

• GOOOOOOL

84. min.

Gol! 1:1! Mateusz Wdowiak w pierwszej akcji zaliczył asystę. Wrzucił piłkę na głowę Miroslava Covili, który w takich sytuacjach się nie myli

• 83. min.

Wygląda na to, że Diego doznał poważnej kontuzji. W jego miejsce na boisko wszedł Steblecki

• 82. min.

Zmiana Wdowiak za Wójcickiego

• 80. min.

Błąd sędziego, który pokazał żółtą kartkę Kojowi za faul na Wójcickim. - Nie było ani faulu, ani tym bardziej kartki - uważa Grzegorz Mielcarski, były piłkarz, który komentuje mecz w Canal+. Cracovia miała dzięki temu rzut wolny tuż sprzed pola karnego, ale Jendriszek trafił w mur

• 76. min.

Więc może z rzutu wolnego? Deleu uderzył świetnie, ale jeszcze lepsza była obrona Lecha

• 74. min.

Cracovia się męczy. Próbuje, ale nie wychodzi...

• 70. min.

Vestenicky oddał strzał, o którym na pewno chciałby jak najszybciej zapomnieć

• 69. min.

Mazek schodzi z boiska. Pojawia się na nim Moneta

• 68. min.

Było groźnie, bo Mazek wpadł w pole karne, ale nie miał już komu podać

• 63. min.

Wyśmienita interwencja Sandomierskiego. Groźnie głową strzelał Arak po dośrodkowaniu z rzutu rożnego!

• 62. min.

Kontratak Ruchu i strzał Lipskiego zza pola karnego. Dobra interwencja Sandomierskiego

• 60. min.

Szansa dla Cracovii! Deleu dośrodkował, a Covilo głową próbował skierować piłkę do siatki. Pomylił się, ale niedużo

• 56. min.
  • 56. min.

Wójcicki! Wpadł w pole karne, zagrał mocno przed bramkę, ale piłka minęła wszystkich. Mimo to było groźnie

• 55. min.

Co za akcja Piotra Ćwielonga! Zabrał piłkę obrońcy, ograł kolejnego i dograł przed bramkę do Araka. Piłka o włos minęła bramkę

• 52. min.

Bardzo mocny strzał Ćwielonga , ale wprost w Sandomierskiego

• 50. min.

To mogło się udać. Marcin Budziński strzelił tuż zza pola karnego, ale został zablokowany

Była zmiana w Cracovii. Za Dimuna wszedł Vestenicky

Zaczęła się druga połowa

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy

• GOOOOOOL

44. min.

GOL DLA RUCHU! Dośrodkowanie Lipskiego z rzutu wolnego wykończył Arak!

• 40. min.

Mogło być groźnie. Dimun zagrał przed pole karne, ale piłka nie dotarła do żadnego kolegi

• 34. min.

Najlepsza szansa Cracovii! Erik Jendriszek uderzył zewnętrzną częścią buta, ale nie trafił w bramkę. Brakło niewiele

• 29. min.

Sędzia zarządził przerwę na picie

• 27. min.

Żółta kartka dla Milana Dimuna. Słowakowi najpierw odskoczyła piłką, a za chwilę brutalnie sfaulował rywala

• 23. min.

Niezła akcja Ruchu. Konczkowski podbiegł pod pole karne i dośrodkował. Arak trafił głową w piłkę, która jednak poleciała za bramkę

• 19. min.

Cracovia ruszyła z kontrą, a Grodzicki zatrzymał Wójcickiego faulem. Nic dziwnego, że dostał żółtą kartkę

• 16. min.

W końcu akcja, która mogła się podobać. Wójcicki odegrał do Budzińskiego, który uderzył z woleja. Lech sobie poradził, choć nie bez problemu

• 13. min.

Pierwszy strzał. Po dośrodkowaniu Deleu głową uderzył Szczepaniak. Niecelnie

• 11. min.

Poważny błąd Lecha sprawił, że pod bramką Ruchu zrobił się kocioł! Skończyło się na strachu dla gości

• 10. min.

Goście też próbują atakować. Mieli dwa rzuty rożne. Ale żaden nie przyniósł zagrożenia

• 5. min.

Na boisku dzieje się tyle co na trybunach. Czyli nic. Cracovia co prawda próbuje budować akcje, ale na razie nic z tego nie ma

• 2. min.

Dziwnie się ogląda takie mecze. Słychać każdy okrzyk piłkarza

• 1. min.

GRAMY! Zaczął Ruch

• Piłkarze już na boisku, zaraz zaczynamy

• Ruch musi dziś poradzić sobie bez Mariusza Stępińskiego, który wyjechał do Francji na testy medyczne

• SKŁADY

Cracovia: Sandomierski - Deleu, Polczak, Wołąkiewicz, Diego - Covilo, Dimun - Wójcicki, Budziński, Szczepaniak - Jendriszek

Ruch: Lech - Konczkowski, Grodzicki, Koj, Oleksy - Surma, Urbańczyk - Mazek, Lipski, Ćwielong - Arak

• Cracovia - Ruch Chorzów. Piknik o punkty

Cracovia - Ruch Chorzów. Piknik o punkty

Na meczach piłki nożnej natężenie hałasu czasem dochodzi do 100 dB, ale w sobotę przy ul. Kałuży będzie cicho jak makiem zasiał. Cracovia zagra z Ruchem Chorzów (godz. 15.30) bez kibiców.