Wisła - Pogoń. Piękny gol Pietrzaka zapewnia gospodarzom zwycięstwo [ZAPIS RELACJI]

• sobota, 16 lipca 2016
  • KONIEC MECZU

90. min. + 3

Koniec meczu! Wisła wygrywa 2:1!

Frączczak uderza sprzed pola karnego nad poprzeczką.

• 88. min.

Zmiana w Pogoni. W ekstraklasie debiutuje Japończyk Seiya Kitano. Zastępuje Matrasa.

• 84. min.

Frączczak strzela z 18 metrów, ale znów broni Miśkiewicz.

• 83. min.

To pierwsze trafienie Pietrzaka dla Wisły.

• 82. min.

Zmiana w Pogoni. Kort za Zwolińskiego.

• 82. min.

Pięknym strzałem z rzutu wolnego popisał się Rafał Pietrzak! Wisła znów prowadzi.

• GOOOOOOL

82. min.

Gol!!! 2:1 dla Wisły!

• 80. min.

Czerwiński zatrzymał Zacharę i ogląda kartkę. Wisła będzie mieć rzut wolny z ok. 20 metrów.

• 76. min.

Ostatnia zmiana gospodarzy. Zachara zastępuje żegnanego brawami kibiców obu drużyn Małeckiego.

• 74. min.

Co za szansa Pogoni! Zwoliński z bliska nie dał rady pokonać Miśkiewicza.

• 70. min.

Coraz groźniej pod bramką Wisły. Gyurcso ograł Cywkę i Bartosza, ale i jego strzał broni bramkarz.

• 69. min.

Delew w bardzo dobrej sytuacji strzela w środek bramki. Miskiewicz na posterunku.

• 69. min.

Zmiana w Wiśle: Pietrzak za Mójtę.

• 67. min.

Żółta kartka dla Zwolińskiego.

• 66. min.

Zmiana gości: Delew za Lewandowskiego.

• 63. min.

Niepewne interwencja Słowika na przedpolu, ale naprawił błąd.

• 57. min.

Szansa Brożka po akcji Małeckiego, ale piłkę z linii bramkowej wybijają obrońcy gości.

• 52. min.

Na stadionie jest 9779 widzów.

• 51. min.

tym razem Bartosz w ofensywie - centra do Ondraszka, a ten w dobrej sytuacji główkuje obok bramki.

• 50. min.

Po błędzie Bartosza z pola karnego strzelał Murawski, ale niecelnie.

• 47. min.

Brożek blisko strzału, ale w ostatniej chwili ubiegł go obrońca.

• PILNE

46. min.

Zaczynamy drugą połowę!

W przerwie zmiana u gospodarzy. Boguski za Drzazgę.

• 45. min. + 1

Koniec pierwszej połowy. Remis 1:1.

• 45. min.

Strzał już opatrzonego Drygasa, ale za lekki, by zaskoczyć bramkarza.

• 45. min.

Kibice Pogoni skandują: Dariusz Wdowczyk! I: Patryk Małeci!

• 44. min.

Drygas krwawi z łuku brwiowego, opatrywany poza boiskiem.

• 43. min.

Znów złe wybicie Słowika i szansa dla Wisły, ale Ondraszek na spalonym.

• 41. min.

Niecelna główka Czerwińskiego po wrzutce z rzutu wolnego.

• 36. min.

Strata Urygi i świetna okazja Pogoni, ale Gyurcso nie zdołał pokonać bramkarza.

• 32. min.

Krótko rozegrany rzut rożny Pogoni i wrzutka. W polu karnym piłki nie sięgnął Miśkiewicz, Frączczak zgrał do Fojuta, a ten trafił z trzech metrów. Remis.

• GOOOOOOL

32. min.

Gol!!! 1:1!!!

• 32. min.

Nieporozumienie Sadloka z Miśkiewiczem i rzut rożny dla Pogoni.

• 26. min.

Fojut zatrzymuje faulem Bartosza. Kartka.

• 24. min.

Brlek strzela z dystansu, ale dwa metry od słupka.

• 22. min.

Nieporozumienie między Cywką i Sadlokiem, ale napastnicy Pogoni nie zdołali go wykorzystać.

• 17. min.

Co za okazja Wisły! Słowik zbyt długo zwlekał z wybiciem piłki, przeszkadzał mu Małecki i futbolówka trafiła pod nogi Brożka. Ten uderzył niecelnie nad pustą bramką.

• 14. min.

Wielkie zamieszanie od bramką Wisły, walczył Zwoliński, ale ostatecznie Miśkiewicz wybił piłkę na róg.

• 11. min.

Gyurcso chciał wbiec z piłką w pole karne, ale powstrzymał go Sadlok.

• 8. min.

Po mocnym początku na boisku się uspokoiło. Na razie żaden z zespołów nie stworzył więcej klarownych sytuacji.

• 3. min.

Rajd lewą stroną Małeckiego, zagranie do środka, tam nieudany strzał Ondraszka i piłka spada pod nogi Brożka, a ten nie daje szans bramkarzowi! Piorunujący początek!

• GOOOOOOL

3. min.

Gool! 1:0 dla Wisły!!!

• 1. min.

Pierwszy, niecelny strzał Matrasa.

• PILNE

1. min.

Zaczynamy!!!

• Mecz to powrót na Reymonta dla Kazimierza Moskala, trenera Pogoni, który jeszcze jesienią prowadził Wisłę.

• W składzie gospodarzy kilka niespodzianek - Głowacki i Boguski tylko na ławce, poza składem Jović i kontuzjowany Popović.

• Wisła: Miśkiewicz - Bartosz, Cywka, Uryga, Sadlok, Mójta - Drzazga, Brlek, Małecki - Brożek, Ondraszek

Pogoń: Słowik - Frączczak, Czerwiński, Fojut, Lewandowski - Matras, Drygas - Nunes, Murawski, Gyurcso - Zwoliński

• Początek meczu o godz. 18, znamy już składy obu drużyn.

• Zapraszamy na inaugurację sezonu przy Reymonta. Wisła gra z Pogonią.