Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Wisła Kraków 2:4 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]

• poniedziałek, 14 marca 2016

KONIEC MECZU

Jeszcze strzał głową Kędziory, który jednak stał tyłem do bramki, więc łatwo nie było. Piłkę złapał Miśkiewicz

Sędzia doliczył trzy minuty

Ostatnia zmiana (w Wiśle i w meczu). Cywka wszedł za Wolskiego

• 85. min.

Zmiana też w Termalice. Bratanović za Misaka

• 85. min.

Druga zmiana w Wiśle. Bałaszow zastąpił Małeckiego, którego kibice pożegnali skandując jego nazwisko

• 82. min.

Ale kolejny strzał Misaka już niezły! Sprzed pola karnego, z woleja, mocny, po podaniu z rzutu rożnego. Ale piłka trafiła w obrońcę

• 80. min.

Strzał Misiaka z ok. 30 metrów. Nieudany

• 75. min.

Zmiana w Wiśle. Brlek za Brożka

• 74. min.

Niemożliwe! Nie da się wytłumaczyć, jakim cudem NIE padł trzeci gol dla Termaliki. Najpierw piłka uderzyła w słupek po strzale Kędziory, ale zaraz w idealnej sytuacji znalazł się Plizga. Zamiast do siatki, trafił w obrońcę!

• 72. min.

Po szóstej bramce piłkarze trochę zwolnili. "Zepsuło nam się widowisko" - ocenia Maciej Żurawski, który komentuje mecz w Eurosporcie

• 69. min.

Boguski oszukał dwóch rywali jak stary spryciarz, ale kopnął źle, nad bramką

• 63. min.

A prezes Legii na Twitterze ocenia to tak...

• 60. min.

Słupek! Co za mecz! Miśkiewicz po strzale Smuczyńskiego z bliska tylko stał i patrzył, ale skończyło się na strachu!

• 57. min.

Powinien być rzut karny dla Termaliki. Był faul Popovicia na Misaku. Powtórki nie zostawiają wątpliwości!

• 56. min.

Niezły strzał Ondraszka z ok. 30 metrów. Pomylił się, ale nieznacznie

• GOOOOOOL

53. min.

GOL! Ale tempo! Znów w jednej z głównych ról był Małecki, który wrzucił piłkę w pole karne. Nie sięgnął jej Ondraszek, ale Boguski już tak! 4:2 dla Wisły!

• GOOOOOOL

51. min.

Sołdecki trafił do siatki z 11 metrów! 3:2!

• PILNE

50. min.

Rzut karny po faulu Głowackiego na Kędziorze

• GOOOOOOL

48. min.

3:1! Małecki wrzucił piłkę na głowę Wolskiego, o którym obrońcy chyba zapomnieli. Były piłkarz Legii bez kłopotu, głową, trafił do siatki

Sędzia pokazał Popoviciowi trzy palce. Tyle fauli wyliczył Słoweńcowi. I uzbierało się. Dostał żółtą kartkę

GRAMY!

Co za pech. Jakub Biskup, który w pierwszej połowie wszedł na boisko, w drugiej już nie zagra. Doznał kontuzji, więc zastąpi go Smuczyński

• 45. min.

Piłkarze Termaliki już na boisku, zaraz zaczynamy drugą połowę

• 45. min.

A na przerwę proponujemy quiz "Jak dobrze znasz piłkarzy Cracovii i Wisły". Można go rozwiązać klikając TUTAJ

• 45. min.

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY

• 44. min.

Trafny komentarz do tego, co dzieje się w końcówce pierwszej połowy...

• 42. min.

No, no! Niezły, mocny strzał Misaka z rzutu wolnego. Ale Miśkiewicz nie dał się zaskoczyć

• GOOOOOOL

40. min.

Gol dla Termaliki! Kędziora zagrał do Babiarza, który wyprzedził Głowackiego i kopnął dokładnie tam, gdzie nie było Miśkiewicza. Już tylko 2:1 dla Wisły

• 38. min.

Babiarz, zamiast w piłkę, kopnął w nogę Boguskiego. I słusznie dostał kartkę

• 35. min.

Zmiana w Termalice. Jarecki, utykając, zszedł z boiska. Wbiegł na nie Biskup

• 32. min.
  • 29. min.

Taka ciekawostka...

• GOOOOOOL

29. min.

2:0! Ondraszek zagrał do nadbiegającego Brożka, a on wykorzystał sytuację sam na sam!

• 28. min.

Strzał Kędziory z ok. 30 metrów. Miśkiewicz nie miał problemów, by złapać piłkę

• 22. min.

Żółta kartka dla Głowackiego

• 21. min.

Termalica szybko rozegrała rzut wolny, obrońcy Wisły zaspali i szansę miał Juhar. Ale uderzył źle

• 19. min.

Na początku zdecydowana przewaga Wisły, ale teraz Termalica próbuje się odryźć

• 17. min.

Szansa Termaliki! Kędziora uciekł obrońcom, uderzył z całej siły, ale w środek bramki

• 15. min.

Wolski - choć chyba było w tym trochę przypadku - omal nie zaskoczył Pilarza bezpośrednio z rzutu rożnego. Bramkarz Termaliki odbił piłkę. Na kolejny rzut rożny

• 13. min.

Pierwsza groźna akcja Termaliki. Juhar źle dograł przed bramkę i obrońcy wybili piłkę

• 12. min.

Kontra Wisły i strzał Brożka sprzed pola karnego. Pilarz złapał piłkę!

• 8. min.

To był pierwszy gol Małeckiego po powrocie do Wisły

• GOOOOOOL

6. min.

1:0 dla Wisły! Piłka po błędzie Jareckiego trafiła pod nogę Patryka Małeckiego, który bez kłopotu trafił do siatki

• 5. min.

Początek dla Wisły. Uderzenie z woleja sprzed pola karnego Boguskiego odbił Pilarz

• 3. min.

Pierwsza okazja Wisły. Rzut wolny z ok. 20 metrów po faulu na Ondraszku. Wolski uderzył nad murem, ale w środek bramki

• 2. min.

Po raz trzeci z rzędu na meczu w Niecieczy jest komplet publiczności (nieco ponad 4500 osób)