”Powinien kupić broń i strzelić sobie w łeb”. Mocne słowa! Która gwiazda futbolu to powiedziała? [QUIZ]

1 / 13

"Tottenham to dobry klub. Podopieczni Redknappa pokazali, że jeśli chcą, to mogą grać ładny futbol, ale czy naprawdę są lepsi od Arsenalu?" Kto to powiedział?

2 / 13

Kojarzysz, czyje to słowa? "Miałem mieszane uczucia. To było jak obserwowanie teściowej spadającej z klifu w twoim samochodzie."

3 / 13

"Wpadłem na 10 godzin i wypiłem 40 piwek, pobijając mój poprzedni rekord o 20 minut." Wiesz kto był takim kozakiem?

4 / 13

Który niewiarygodnie spokojny człowiek to powiedział? "Nie kopię drzwi do szatni, kotów, ani nawet dziennikarzy."

5 / 13

"Nigdy niczego nie przewiduję i nigdy nie będę przewidywał." Wiecie, który filozof piłki nożnej to powiedział?

6 / 13

To były bardzo mocne słowa. Ale czyje? "Robben powinien kupić broń i strzelić sobie w łeb."

7 / 13

"Co będziemy robić, podczas gdy nasi rywale w walce o tytuł będą rywalizować w europejskich pucharach? Pojedziemy nad morze, popływamy trochę i poopalamy się." Pamiętacie, który mędrzec to powiedział?

8 / 13

"Sędzia zbyt często sięgał po kartki. Miałem wrażenie, że numerami zawodników, którym pokazał kartoniki, chce sobie wypełnić kupon w totolotka." Barwna wypowiedź. Ale czy wiecie czyja?

9 / 13

Który poeta piłki to powiedział? "Kiedy mewy podążają za kutrem rybackim, robią to dlatego, ponieważ myślą, że ryby zostaną wrzucone wprost do morza"

10 / 13

"Podczas pierwszych treningów w Manchester United Roy Keane podawał mi piłkę z taką siłą, jakby oddawał strzał w moim kierunku. Kiedy miałem do niego pretensje o to, odpowiadał: [Cantona takie przyjmował]". Czyje to słowa?

11 / 13

"Jeżeli byłby o kilka centymetrów wyższy, to byłby najlepszym stoperem w Wielkiej Brytanii. Jego ojciec ma ponad 190 cm wzrostu. Chyba będę musiał sprawdzić dostawcę mleka." Który trener powiedział tak o jednym z byłych reprezentantów Anglii?

12 / 13

"Na tym polega prawdziwa piłka, bez drużyny jesteś nikim. Dlatego staram się oddawać to, co dostaję." Wiecie, który napastnik to powiedział?

13 / 13

"Mam swój plan. Za pięć do dziesięciu lat przestanę trenować. Moją życiową ambicją są starty w rajdzie Dakar i tym chciałbym się zająć, a zrobić to mogę tylko wówczas, gdy całkiem porzucę futbol". Który trener to powiedział?

Piłkarze nie tylko na boisku potrafią dać popis. W kuluarach często wypowiadają zdania, które stają się kultowymi "michałkami". Zgadniesz, który "złotousty" reprezentant świata futbolu wypowiedział te słowa?