"Ona vs. On", czyli sportowe zmagania płci

Kobieca zwinność czy męska siła? Co wygra w sportowym pojedynku? Która płeć okaże się lepsza? Do 12 września śledź przygotowanie Karoliny i Krzyśka do wielkiego pojedynku na ścianie wspinaczkowej. W każdy poniedziałek, wtorek i czwartek czytaj relacje z treningów na 2 Wieżach - najbardziej spektakularnym obiekcie tego typu w Warszawie. W pozostałe dni zobacz, jak Karolina i Krzysiek rozwijają inne sportowe umiejętności.
Przez miesiąc trenować będziemy siłę, wytrzymałość i zwinność dwojga zawodników - kobiety i mężczyzny. Sprawdzimy, która płeć lepiej radzi sobie w sporcie, jest w stanie dać z siebie więcej dla osiągnięcia celu i lepiej znosi trudy wyczerpujących ćwiczeń. Wszystko odbywać się będzie pod okiem doświadczonego trenera. Pomoże on uczestnikom lepiej zrozumieć własne ciała, a także nauczyć się, jak najbardziej efektywnie je wykorzystywać.Co tydzień zawodnicy będą brać udział w różnorodnych testach sprawnościowych, a na koniec w finałowym pojedynku. Treningi pary sportowych przeciwników zaplanowano w Warszawie i okolicach, a zainteresowani akcją będą mogli obserwować je przez miesiąc w internecie za pośrednictwem wpisów, zdjęć i filmów. Na kibicujących zmaganiom finałowej pary czekają liczne konkursy z nagrodami, a dla tych najbardziej aktywnych sportowe niespodzianki.

Sportowi reprezentanci płci zostali wybrani w dwuetapowym castingu, którego start ogłoszono pod koniec lipca. W pierwszej jego części głosy internautów zdecydowały o składzie finałowej dziesiątki. W drugim etapie wybrane osoby zostały poddane testom sprawnościowym, mającym na celu wyłonienie najlepszych z najlepszych.Harmonogram akcji:

15.08.2010 - Finał castingu, wybór dziewczyny i chłopaka, którzy zmierzą się w sportowym on-line reality show "Ona vs. On".

16.08-12.09.2010 - Treningi oraz cotygodniowe konfrontacje zawodników, relacjonowane na bieżąco za pomocą wpisów, zdjęć i filmików w internecie. Wszyscy kibicujący fani i znajomi mogą śledzić ich rywalizację w serwisie www.hungry4sport.com », facebook, albo twitter.

12.09.2010 - Finałowy pojedynek i wyłonienie zwycięzcy.

W niedzielę 12 września zapraszamy na wielki finał na 2 Wieżach. Ale nie tylko nasi uczestnicy stają do walki o atrakcyjne nagrody. Również Ty możesz wygrać w jednym z naszych licznych konkursów dla obserwatorów. Kibicuj Karolinie i Krzyśkowi, zgarniaj nagrody, sprawdź, która płeć rządzi w sporcie!

Kim są uczestnicy pojedynku:

Karolina Otwinowska

Karolina jest 22-letnią studentką psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Siedem godzin w tygodniu spędza na siłowni. Jeździ na rowerze i rolkach, uprawia aquarobic. Po raz pierwszy wspinała się na castingu do akcji, ale od razu poszło jej świetnie i zdobyła jedną z 2 Wież. Bierze udział w akcji, bo chce pokazać, że wbrew obiegowej opinii dziewczyna może pokonać chłopaka w sporcie.

Krzysiek Nowicki

Krzysztof to student socjologii na SGGW, ma 23 lata. Dzień bez sportu to dla niego dzień stracony. Dwie godziny tygodniowo pływa. Poza tym uprawia biegi, jeździ na rowerze do pracy, chodzi na siłownię i gra w piłkę nożną. A i to dla niego mało - chce spróbować Krav Magi i wake boardingu. I oczywiście wspinaczki. Podobnie jak Karolina był na ściance po raz pierwszy podczas castingu do akcji i podobnie jak Karolina świetnie sobie poradził.

Dosyć nudnych rozgrywek tylko dla mężczyzn lub tylko dla kobiet! Pora na pojedynki płci!Dlaczego wspinaczka?

Szukaliśmy idealnej dyscypliny, w której Ona i On będą mieli równe szanse. Wybraliśmy wspinaczkę. Może jednak macie pomysł na inny sport, w którym kobiety i mężczyźni mogą rywalizować ramię w ramię?Dołączcie do naszego wydarzenia konkursowego > i w komentarzu zaproponujcie dyscyplinę oraz uzasadnienie.

Dla 20 najlepszych pomysłów mamy cenne nagrody >.