Sport.pl

Piątek, 9 marca w TV

Gazeta.pl poleca: Canal+ Sport, godz. 19.40 - Orange Ekstraklasa: Legia Warszawa - Groclin Grodzisk Wlkp. Obie drużyny w pierwszej kolejce rundy wiosennej zanotowały remisy, ale w tym starciu więcej do udowodnienia mają podopieczni Dariusza Wdowczyka. Czy legioniści zmyją z siebie odium porażki 0:3 z GKS BOT w Pucharze Ekstraklasy? Zobaczmy!
Inny mecz piłkarski zobaczymy w Polsacie Sport, który przygotował dla kibiców spotkanie portugalskiej Primeira Divisao. O 21.25 zobaczymy Rafała Grzelaka i Przemysława Kaźmierczaka w składzie Boavisty Porto, która rozegra wyjazdowy mecz z Naval.

Polsat Sport będzie również transmitował spotkanie na szczycie Polskiej Ligi Siatkówki, w którym Wkręt-met Domex AZS Częstochowa podejmie PZU AZS Olsztyn. Częstochowianie pokonali już akademików z Olsztyna na wyjeździe - czy uda im się powtórzyć tą sztukę? Początek transmisji o 16.40 i o 16.55 w TV4.

Kibice koszykówki będą długo czekać na propozycję dla siebie, ale to oczekiwanie się opłaci. O godz. 1 w Canalu+ Sport rozpocznie się transmisja ze spotkania NBA między Philadelphia 76ers a Los Angeles Lakers.

Dziś w TV