Argentyna bez Savioli i Batistuty

Trener reprezentacji Argentyny Marcelo Bielsa powołał kadrę na mecz z mistrzem Afryki - Kamerunem (27 marca).
Wśród 18 zawodników znaleźli się dwaj weterani: Claudio Caniggia z Glasgow Rangers i Jose Chamot z AC Milan. W kadrze są także Hernan Crespo z Lazio i Marcelo Gallardo z Monaco, których zabrakło w ostatnim towarzyskim meczu Argentyny z Walią.

W kadrze zabrakło Gabriela Batistuty z Romy, Javiera Savioli z Barcelony i Juana Romana Riquelme, który jest kontuzjowany. Wszyscy trzej mają być jednak powołani na kwietniowe spotkanie Argentyny z Niemcami.

Argentyna to główny - obok Francji - faworyt do zwycięstwa w mistrzostwach świata w Japonii i Korei.Skład reprezentacji Argentyny na mecz z Kamerunem:

Bramkarze: German Burgos (Atletico Madryt), Pablo Cavallero (Celta Vigo);

Obrońcy: Roberto Ayala (Valencia), Mauricio Pochetino (Paris St-Germain), Walter Samuel (AS Roma), Juan Pablo Sorin (Cruzeiro), Jose Chamot (AC Milan);

Pomocnicy: Marcelo Gallardo (Monaco); Javier Zanetti (Internazionale), Diego Placente (Bayer Leverkusen), Matias Almeyda (Parma), Juan Sebastian Veron (Manchester Utd), Pablo Aimar (Valencia), Gustavo Lopez (Celta Vigo);

Napastnicy: Cristian Gonzalez (Valencia), Claudio Lopez (Lazio), Claudio Caniggia (Glasgow Rangers), Hernan Crespo (Lazio).