PZPN przyjmuje wnioski na bilety na MŚ

PZPN rozpoczyna przyjmowanie i rejestrację wniosków na zamówienia biletów na mistrzostwa świata (polscy kibice mogą zamawiać bilety tylko na mecze polskiej reprezentacji). Do 28 lutego. Po tym terminie zamówienia zostaną przekazane do FIFA, która po wydrukowaniu innych biletów prześle je z powrotem do PZPN w połowie kwietnia.
Po tym terminie zamówienia zostaną przekazane do FIFA, która po wydrukowaniu innych biletów prześle je z powrotem do PZPN w połowie kwietnia. W zależności od adresu zamieszkania bilety wystawione przez FIFA będzie można odbierać we właściwym dla danego województwa okręgowym związku piłki nożnej. Informacja o terminie odbioru ukaże się na internetowych stronach www.pzpn.pl.

PZPN dysponuje dwoma rodzajami biletów - na mecze grupowe i tzw. biletami opcjonalnymi na mecze od 1/8 finału do finału. Wejściówki na trzy mecze grupowe kosztują od 198 do 495 dol. Można też zamawiać bilety na pojedyncze spotkania.

Ci, którzy zapłacą za mecze po wyjściu polskiej reprezentacji z grupy, otrzymają elektroniczne karty. Za ich pomocą będą mogli wydrukować bilety na opłacone wcześniej spotkania Polaków sukcesywnie wraz z postępami biało-czerwonych w turnieju. W przypadku nadpłaty (wcześniejsze odpadnięcie reprezentacji z turnieju) FIFA poprzez PZPN zwróci nadpłaconą kwotę pomniejszoną o 10 dol. opłaty manipulacyjnej.

Każde zamówienie (przesyłane na adres PZPN) powinno zawierać: dane osobowe zamawiającego, osób towarzyszących (maksymalnie trzy), wyliczenie ilości i rodzaju biletów, potwierdzenie przelewu na konto, zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez PZPN oraz FIFA. Szczegółowych informacji udziela Daniel Matusiak z działu organizacji imprez PZPN (tel.: 0-22 827 06 78; e-mail daniel.matusiak@pzpn.pl).


mac (03-01-02 18:05)