Piłka nożna. Zmiany w klubie z ulicy Sabinowskiej

W czwartoligowym KS Włodar Domex Częstochowa znów zmiany. Odchodzą trener Juliusz Kruszankin i kilku piłkarzy, wraca Waldemar Różycki
Działacze KS-u Częstochowa informują oficjalnie: - Zadanie, jakie postawiono trenerowi Kruszankinowi przed rundą, nie zostało zrealizowane (budowa drużyny, która powalczyłaby o pierwsze miejsce w grupie). Dokonane przez trenera wzmocnienia również okazały się błędne.

Kruszankin, były zawodnik ŁKS-u Łódź i Legii Warszawa (ma na koncie dwa mistrzostwa Polski i trzy razy Puchar Polski), pracował we Włodarze jeden sezon. Sięgnął po zawodników z regionu łódzkiego, z którym jest związany, zdaniem zarządu częstochowskiego klubu sprowadzani gracze zupełnie się nie sprawdzili. Dlatego postanowiono rozwiązać umowy z: Dariuszem Podolskim, Łukaszem Krzynówkiem, Tomaszem Skalskim i Marcinem Zającem.

Ponownie szkoleniowcem zespołu ze Stradomia będzie częstochowski trener Waldemar Różycki. - Jeśli zdoła w przerwie letniej uzupełnić skład odpowiednimi zawodnikami, będą mu postawione takie same cele jak poprzednikowi - informują w klubie.

Działacze KS-u Częstochowa często zmieniają trenerów. Przed Kruszankinem w klubie zespół prowadził Gothard Kokott. Odszedł, bo jego koncepcja prowadzenia zespołu różniła się od oczekiwań działaczy. Wcześniej na Stradomiu pracowali Waldemar Różycki i Andrzej Szymanek.