Wyniki piłkarskiej V ligi

KATOWICE I

Pogoń Imielin - Gwarek Ornontowice 0:1 (0:1): Garus; Pniówek Pawłowice Śl. - Unia Bieruń Stary 4:2 (2:2): Stelmach 2, Zyzak, Chrystof - W. Bobla 2; Ogrodnik Cielmice - Iskra Pszczyna 1:1 (0:0): Białas - Janusz; Górnik Boguszowice - LKS Łąka 4:0 (2:0): Wyrobek 2, Kudzielko, Stanek; Piast Leszczyny - Górnik Czerwionka 2:0 (0:0): Piontek, Obarski; LKS Bełk - Krupiński Suszec 3:0 (1:0): Lasia, Paśko, Makowski; Urania Ruda Śl. - GTS Bojszowy 0:0, Nadwiślan Góra - Orzeł Mokre 2:1 (1:1): Czorny, Dąbrowski - Knapek.

1. Łąka306479:40
2. Ornontowice305559:37
3. Mokre305563:39
4. Bieruń Stary305554:40
5. Góra305353:33
6. Bojszowy304945:38
7. Pniówek304763:40
8. Cielmice304450:49
9. Bełk304241:29
10. Iskra304041:52
11. Boguszowice303648:52
12. Urania303337:48
13. Suszec303039:50
14. Imielin303035:51
15. Leszczyny302023:75
16. Czerwionka301525:82
KATOWICE II

MKS Siemianowice Śl. - Andaluzja Brzozowice-Kamień 1:1 (0:0): Wanot - Główka; Górnik Wesoła - Kolejarz 24 Katowice 4:1 (2:1): Wlazło, Wendreński, Sobczak, Firlej - Gawlik; Górnik Jaworzno - Błękitni Sarnów 0:1 (0:0): Zięba; Milenium Wojkowice - Unia Strzemieszyce 0:2 (0:1): R. Nowak, Topolski; Zapora Przeczyce - Wawel Wirek 5:4 (1:2): Kubisa 3, Sroka, Gandyk (samobójcza) - Mol, Gruchalski, Przybyła, Bogusz; Podlesianka Katowice - Unia Ząbkowice 4:1 (2:1): Witkowski, Skoczylas, Brożek, Honc - Ćwieląg; AKS Niwka - Szczakowianka II Jaworzno 4:1 (2:1): A. Nowak 2, M. Korepta, Tomczyk - Wyka. Ruch II Chorzów pauzował.

1. Wesoła286774:21
2. Wirek285785:35
3. Niwka285365:36
4. Wojkowice285147:23
5. Andaluzja284850:28
6. Sarnów284040:35
7. Szczakowianka II283837:36
8. Siemianowice Śl.283633:41
9. Górnik Jaw.283532:41
10. Strzemieszyce283439:49
11. Podlesianka283230:45
12. Kolejarz283129:45
13. Przeczyce283141:72
14. Ząbkowice282732:45
15. Ruch II28310:92
KATOWICE III

MKS 05 Krzanowice - Naprzód Rydułtowy 2:0 (0:0): Hnida 2; Czarni Gorzyce - Silesia Lubomia 1:0 (0:0): Ruszar; Rymer Rybnik - Naprzód Syrynia 1:1 (0:1): Mika - Elsner; Górnik Radlin - Jedność Jejkowice 4:1 (1:1): M. Koczy, Święty, Wala, Śliwa - A. Cichecki; Start Mszana - Maxpol Kuźnia Raciborska 2:1 (0:1): Żbikowski, Ogierman - Pączko; Płomień Połomia - LKS Krzyżanowice 3:3 (2:2): Michalik 2, Kamiński - Dudacy 2, Kolorz; Gwiazda Skrzyszów - Czarni Nowa Wieś 5:1 (1:0): Z. Adamczyk 2, R. Szymiczek, Mazurek, Tomaszek - A. Szymiczek; Naprzód Czyżowice - Górnik II Jastrzębie 6:3 (3:1): K. Adamczyk 3, Witoszek 2, Herda - Piksa 2, Pawliczek.

1. Skrzyszów307180:17
2. Rymer305256:45
3. Mszana304951:40
4. Kuźnia Racib.304653:50
5. Czyżowice304456:43
6. Syrynia304143:45
7. Gorzyce304135:51
8. Jejkowice303944:44
9. Krzyżanowice303847:54
10. Radlin303835:39
11. Połomia303842:53
12. Krzanowice303836:47
13. Jastrzębie II303555:61
14. Nowa Wieś303558:66
15. Lubomia303445:67
16. Rydułtowy302935:49
KATOWICE IV

Gwarek Tarnowskie Góry - Concordia Knurów 1:2 (0:1): Ulfik - Szymura 2; KS Strzybnica - LKS 35 Gierałtowice 2:0 (0:0): Nawrot 2; Sośnica Gliwice - Odra Miasteczko Śl. 2:4 (0:3): Wieczorek, Walkowiak - Jarka 2, Mazik, Stypuła; Gazobudowa Zabrze - Drama Zbrosławice 2:3 (0:3): Tyman 2 - Kamiński, Wawszczak, Pawlik; Orzeł Nakło Śl. - Bobrek Karb Bytom 0:1 (0:1): Malicki; Olimpia Piekary Śl. - Piast II Gliwice 3:2 (2:1): Bacik, Śmiglarski, Wiewiórka (samobójcza) - Kołsut, Konieczny; Przyszłość Ciochowice - ŁTS Łabędy 1:3 (1:1): Grzegorzyca - Rybitwa, Koseła, T. Wolny; MOSiR Sparta Zabrze - Ruch II Radzionków 3:0 (walkower).

1. Łabędy307481:16
2. Bobrek Karb306457:30
3. MOSiR Sparta306354:28
4. Concordia306362:24
5. Olimpia305254:36
6. Nakło Śl.304851:35
7. Ciochowice304652:42
8. Miasteczko Śl.304448:52
9. Gazobudowa303850:51
10. Piast II303755:54
11. Gierałtowice303132:50
12. Zbrosławice303129:42
13. Gwarek TG303032:53
14. Strzybnica302834:70
15. Sośnica302031:88
16. Radzionków II301312:63
Zwycięzcy grup awansowali do IV ligi, a po dwie ostatnie drużyny w tabeli spadły do klasy A (z wyjątkiem rezerw Ruchu Radzionków, które wycofały się z rozgrywek po rundzie jesiennej). Uwaga: zespoły, które zajęły przedostatnie miejsca, najprawdopodobniej rozegrają ze sobą baraże o pozostanie w V lidze (dwa z czterech utrzymają się).