Toruńska Liga Szóstek Piłkarskich

Nawet były piłkarz Elany Arkadiusz Glaza nie pomógł drużynie Meritum w pokonaniu ekipy Tacho. Z rozgrywek wycofane zostały zespoły Skarpy i Torfarmu II.
W meczu na szczycie Meritum z Arkadiuszem Glazą, Waldemarem Czarneckim i Erwinem Chrzanowskim w składzie nie sprostało ekipie Tacho, w której grają halowi piłkarze Arpolu. Coraz lepiej spisują się za to zawodnicy PSP/Torimex, którzy pokonali najpierw lidera rozgrywek a potem Marwit. Wysokiej porażki z drużyną Petrosa doznała faworyzowana Sigma.



Wyniki

I liga

Tacho - Abler 4:1, bramki: Sebastian Łoś 2, Paweł Piotrowski, Michał Suchocki - Jacek Wolski; Marwit - Petros 2:1, bramki: Maciej Broczek 2 - Marek Waszak; Sigma - Copernicus 2:1, bramki: Wojciech Nalaskowski, Tomasz Bladowski - Dariusz Chrząstek; Trans/Gaz - Towix 6:1, bramki: Adam Samborski 4, Jarosław Fijałkiewicz, Paweł Ryszkowski - Kamil Lisiński; Meritum/Queenfryz - Wodociągi 4:1, bramki: Tomasz Krysiński 2, Tomasz Błędzki, Robert Makowski - Karol Nowak; Sigma - Petros 0:6, bramki: Maciej Bieńkowski 5, Marek Waszak; Trans/Gaz - Copernicus 8:2, bramki: Adam Samborski 5, Jarosław Fijałkiewicz 2, Mariusz Filar - Jarosław Szałek, Andrzej Wiwatowski; Tacho - PSP/Torimex 2:3, bramki: Paweł Piotrowski, Michał Suchocki - Dariusz Dobek 2, Jarosław Grodzicki; Towix - Toruńskie Wodociągi 2:4, bramki: Wojciech Jankowski, Leszek Zieliński - Rafał Czeszewski, Krzysztof Zając, Dawid Neumann, Miłosz Lipka; mecz Abler - Marwit został przełożony; Towix - Copernicus 2:3, Marwit - PSP/Torimex 0:3; Sigma - Abler 3:2; Trans/Gaz - Petros 1:1, bramki: Rafał Hartowicz - Tomasz Kłosowski; Tacho - Queenfryz/Meritum 4:1



Tabela I ligi

1. Tacho112839-14
2. Meritum112229-18
3. Marwit101921-15
4. Abler101826-18
5. Sigma111722-24
6. PSP/Torimex111629-29
7. Wodociągi101524-20
8. Trans/Gaz111227-27
9. Copernicus11919-39
10.Petros11824-26
11.Towix11616-46


Najskuteczniejsi

15 - Adam Samborski (Trans/Gaz)

11 - Marcin Mikołajewicz (Tacho)

10 - Dariusz Dobek (PSP/Torimex), Maciej Bieńkowski (Petros)



II liga

Fenix - EC Toruń 1:4, bramki: Piotr Nowicki - Krzysztof Kowalski 2, Krzysztof Skonecki 2; Autoandreas - Czerwoni 3:1, bramki: Grzegorz Mrowiński 2, Radosław Ozga - Robert Czachorowski; Magnum - Skoczek 2:5, bramki: Kamil Dobkiewicz 2 - Marcin Szukaj 2, Andrzej Jankowski, Jarosław Kozłowski, Krzysztof Stawiński; PolNecks I - Wrzosy 0:3, bramki: Dariusz Borowiec, Dariusz Miłoszewicz, Jacek Wolender; Torfarm I - Drink Team Kaszuba 1:1, bramki: Piotr Żmudziński - Jarosław Jędrzejewski, Matopat - Drink Team Kaszuba 1:2, Polnecks I - Champion 3:0, Fenix - Wrzosy 3:2, Autoandreas - EC Toruń 3:5, Magnum - Czerwoni 2:4, Torfarm I - Skoczek 4:4



Tabela II ligi

1. EC Toruń123069-28
2. Fenix122856-25
3. Wrzosy122339-26
4. Drink Team122127-21
5. Skoczek121729-24
6. Autoandreas121731-31
7. PolNecks I121733-37
8. Torfarm I121435-38
9. Czerwoni121226-33
10.Matopat 121226-57
11.Champion12827-53
12.Magnum124 17-42


Najskuteczniejsi

32 - Krzysztof Kowalski (EC Toruń)

18 - Rafał Chinc (Fenix)

13 - Krzysztof Skonecki (EC Toruń)



III liga

PolNecks II - Mozart 0:2, bramki: Rafał Bienert, Daniel Grążawski; Fabwel - No Name 3:1, bramki: Krzysztof Mikut 2, Tomasz Zakrzewski - Łukasz Kowalski; Pub Kaprys - Szwejk 1:4, Marcin Zielski - Kamil Kontowicz, Tomasz Jastrzębski, Marcin Balcerak, Marcin Grabarek; Flamhed - Multimer Kowalewo Pomorskie 1:4, bramki: Bogumił Mańkowski - Piotr Rosik 2, Piotr Kwiatkowski, Piotr Wiśniewski; Blue Team - Drewpol 3:6, bramki: Jerzy Bania, Sławomir Zakrocki, Jarosław Kamiński - Krystian Maksoń 4, Dariusz Nowakowski, Jacek Lewicki



Tabela III ligi

1. Szwejk102136-14
2. Mozart102128-17
3. PAK102038-23
4. Multimer101930-17
5. Pub Kaprys101831-18
6. Drewpol101344-31
7. PolNecks II101319-23
8. Flamhed10 1226-34
9. Blue Team10923-38
10.Fabwel10614-31
11.No Name1005-48


Najskuteczniejsi

19 - Krystian Maksoń (Drewpol)

14 - Marcin Zielski (Pub Kaprys)

11 - Piotr Wiśniewski (Multimer), Jacek Lewicki (Drewpol)