CO, GDZIE, KIEDY

Kalendarz imprez sportowych
PIŁKA NOŻNA

II liga kobiet: Delfinek Łuków - Sokół Kolbuszowa, sobota, godz. 15, stadion MOSiR w Łukowie.

IV liga: Avia Świdnik - Janowianka Janów Lubelski w sobotę o godz. 17, pozostałe w  niedzielę o  17: Podlasie Biała Podlaska - Wisła Puławy, Górnik II Łęczna - Czarni Dęblin, Chełmianka - Stal Kraśnik, Victoria Parczew - Łada Biłgoraj, Tomasovia Tomaszów Lubelski - Lublinianka, Orlęta Łuków - Hetman II Zamość, Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski - Granica Lubycza Królewska.

Bialskopodlaska klasa okręgowa: wszystkie mecze w  niedzielę o godz. 16: Dwernicki Stoczek Łukowski - LKS Dobryń, Sokół Adamów - ŁKS Łazy, Milanów - Tytan Wisznice, Unia Krzywda - Granica Terespol, Huragan Międzyrzec Podl. - Janovia Janów Podl., Hutnik Huta Dąbrowa - Lutnia Piszczac, Rokitno - Unia Żabików.

Chełmska klasa okręgowa - wszystkie mecze w  niedzielę o  godz. 15: Hetman Żółkiewka - Pławanice Dystans Kamień, Ogniwo Wierzbica - Spółdzielca Siedliszcze, Sparta Rejowiec - Granica Dorohusk, Hutnik Ruda Huta - Kłos Chełm, Ruch Izbica - Vitrum Wola Uhruska, Start Krasnystaw - Unia Białopole, Hutnik Dubeczno - Włodawianka.

Lubelska klasa okręgowa - wszystkie mecze w niedzielę o  16: Orły Kazimierz - Polesie Kock, Stal Poniatowa - Tajfun Ostrów Lubelski, POM Iskra Piotrowice - BKS Unia Bełżyce, Legion Tomaszowice - Hetman Gołąb, Piaskovia Piaski - Tęcza Kraśnik, Orion Niedrzwica - Sygnał Lublin, Cisy Nałęczów - Orzeł Urzędów, Granit Bychawa - Opolanin Opole Lubelskie.

Zamojska klasa okręgowa - wszystkie mecze w niedzielę o  godz. 17: Echo Zawada - Unia Hrubieszów, Roztocze Szczebrzeszyn - Kryształ Werbkowice, Płomień Spartan Nieledew - Korona Łaszczów, Victoria Łukowa Chmielek - Sokół Zwierzyniec, Orzeł Tereszpol - Ostoja Skierbieszów, Nord 98 Wysokie - Grom Różaniec, Sparta Wożuczyn - Omega Stary Zamość, Spartakus Szarowola - Relax Księżpol.

AIKIDO

Puchar Polski dzieci w formach pokazowych, sobota o 13 w pawilonie KS Lublinianka przy ul. St. Leszczyńskiego w Lublinie ( także w muszli koncertowej w Ogrodzie Saskim w Lublinie).

SIATKÓWKA

XI Lubelski Międzynarodowy Festiwal Piłki Siatkowej i  Minisiatkówki w sobotę o  9.30, 12 i 16 (o 18.30 mecz VIP-y - Organizatorzy), niedziela 9 - finały na boiskach w ośrodku Graf Marina nad Zalewem Zemborzyckim.

SZACHY

Turniej o puchar burmistrza w ramach GP Lubelszczyzny, niedziela, godz.  9, Dom Nauczyciela przy ul. Ogrodowej w Janowie Lubelskim.

TENIS STOŁOWY

Turniej dla dzieci i młodzieży w  ramach obchodów "Dwunastych Salezjańskich Dni Radości", sobota, godz. 9 (zapisy od 8), sala SP 23 przy ul. Podzamcze w Lublinie.