Od IV ligi do klasy B

IV liga

Wyniki 33. kolejki: Nadnarwianka Pułtusk - Polonia II Warszawa 5:1, KS Piaseczno - Mazur Karczew 2:1, KS Łomianki - GLKS Nadarzyn 0:1, Pogoń Siedlce - Korona Góra Kalwaria 3:0, Wisła II Płock - Kasztelan Sierpc 5:1, Szydłowianka Szydłowiec - Olimpia Warszawa 2:1, Delta Warszawa - Pilica Białobrzegi 1:3, Narew Ostrołęka - Żbik Nasielsk 1:0, KS Warka - Dolcan Ząbki 1:2.

1. Dolcan337676-20
2. GLKS337276-38
3. Narew336160-34
4. Nadnarwianka335966-38
5. Delta335474-45
6. Piaseczno335261-48
7. Polonia II335150-42
8. Żbik334856-55
9. Mazur334862-49
10. Warka334843-38
11. Pogoń334351-54
12. Szydłowianka334244-47
13. Wisła II334163-62
14. Pilica334047-56
15. Olimpia334051-61
16. Łomianki333543-63
17. Kasztelan332433-81
18. Korona33520-145
Mazowiecka Liga Seniorów

Wyniki 29. kolejki: Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Skra Drobin 0:4, Korona Ostrołęka - NTP Wyszków 1:1, Mazowsze Płock - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:1, MKS Ciechanów - Mazur Gostynin 4:0, RKS Ursus Warszawa - Makowianka Maków Mazowiecki 3:1, Legionovia II Legionowo - Naprzód Zielonki 3:0, Wkra Bieżuń - Piast Piastów 2:4.

1. Pogoń2771103-24
2. Korona275558-20
3. Mazowsze275265-23
4. MKS274856-34
5. Piast274568-36
6. NTP274357-50
7. Naprzód274160-56
8. Ursus273549-49
9. Tęcza 34273336-53
10. Makowianka273131-46
11. Legionovia II272745-73
12. Skra272533-69
13. Mazur272330-74
14. Wkra271836-72
15. Ostrovia281721-69
Klasa okręgowa

Wyniki 26. kolejki: Bzura Chodaków - Polonia Radzanowo 3:4, Mazowsze II Płock - Orzeł Goleszyn 2:0, Wisła Duninów - Świt Staroźreby 1:1, Orkan Lelice - Luszynianka Luszyn 3:0, Wicher Cieszewo - ULKS Ciółkowo 3:0, Zryw Bielsk - Błękitni Gąbin 4:3, Stoczniowiec Płock - Orkan Sochaczew 0:1.

1. Orkan S266792-19
2. Błękitni264975-28
3. Wicher264763-48
4. Wisła264666-39
5. Stoczniowiec264355-41
6. Bzura264154-40
7. Orkan L263549-46
8. Mazowsze II263450-47
9. Ciółkowo263459-58
10. Luszynianka263235-52
11. Orzeł262546-71
12. Świt262037-81
13. Polonia262028-83
14. Zryw262037-93
Uwaga! 1. i 2. drużyna awansowały do MLS, a 14. spadła do klasy A

Klasa A

Wyniki 26. kolejki: Unia Iłów - Błękitni Gójsk 3:3, Błyskawica Lucień - Limit Rybno 6:1, Amator Maszewo - Stegny Wyszogród 7:1, Zorza Szczawin Kościelny - Kormoran Łąck 2:7, Skrwa Łukomie - Sparta Mochowo 2:1, Olimpia Gozdowo - Skrwa Brudzeń 3:8, Huragan Bodzanów - Lwówianka Lwówek 2:0.

1. Kormoran266582-34
2. Amator266596-29
3. Unia265976-28
4. Skrwa Ł264553-39
5. Limit264478-51
6. Zorza263648-55
7. Skrwa B263159-85
8. Lwówianka263045-44
9. Stegny262851-72
10. Błekitni262656-76
11. Huragan262650-70
12. Błyskawica262641-72
13. Sparta262438-69
14. Olimpia261738-82
Uwaga! 1. i 2. drużyna awansowały do klasy okręgowej, a 14. spadła do klasy B

Klasa B

grupa I

Wyniki 16. kolejki: Miszewki Strzałkowskie - Victoria Wykowo 3:6, Bobry Cierszewo - Polonia II Radzanowo 7:3, Relax Miszewo Mur. - SKS 70 Płock 2:7, Unia Czermno - Mazowia Słubice 2:4.

1. Mazowia163849-21
2. SKS 70163357-25
3. Victoria163052-38
4. Unia162839-24
5. Polonia II162143-43
6. Bobry162033-35
7. Miszewko161929-37
8. Relax161226-51
9. Wisła16315-67
Uwaga! 1. drużyna awansowała do klasy A

grupa II

Wyniki 16. kolejki: Iskra Kozłowo - Sparta Rościszewo 7:1, Amator II Maszewo - Czarni Rempin 1:8, Pogoń Słupia - Victoria Cekanowo 6:2, Kasztelan Białe Błoto - Start Proboszczewice 3:3.

1. Pogoń163539-17
2. Start163374-23
3. Czarni163046-28
4. Kasztelan162935-29
5. Iskra162233-39
6. Wisła162135-27
7. Amator II161731-49
8. Sparta161421-56
9. Victoria16318-71
Uwaga! 1. drużyna awansowała do klasy A