Wyniki piłkarskiej klasy A

BIELSKO-BIAŁA

25. kolejka: Buczkowice - Wapienica 3:2, Kozy - Jasienica 2:2, Bestwinka - Kaniów 1:8, Hecznarowice - Landek 1:1, Jaworze - Wilkowice 0:4, Międzybrodzie Bialskie - Pisarzowice 1:1, Bujaków - Grodziec Śl. 0:3 (walkower).

Prowadzi Kaniów przed Pisarzowicami (po 57 punktów) i Buczkowicami (49).

BYTOM

29. kolejka: Bobrek Karb II Bytom - Sucha Góra 3:0, Polonia II Bytom - Miechowice 3:0, Orzeł II Nakło Śl. - Rozbark II Bytom 3:2, Miedary - Brzeziny Śl. 2:0, Koty - Dąbrówka Wielka 0:4, Bobrowniki Śl. - Świerklaniec 1:4, Ożarowice - Tarnowiczanka Stare Tarnowice 2:1, Tworóg - Kozłowa Góra 2:1. W meczu zaległym: Polonia II - Nakło Śl. II 3:2.

Prowadzą rezerwy Polonii Bytom (65) przed Miedarami i Tarnowiczanką Stare Tarnowice (po 57).

KATOWICE

21. kolejka: Górnik 09 Mysłowice - MKS II Siemianowice Śl. 2:0, Hetman 22 Katowice - Podlesianka II Katowice 1:1, Strażak Mikołów - AKS II Mikołów 0:0, Naprzód Lipiny - MK Górnik II Katowice 4:0, Rozwój II Katowice - Wawel II Wirek 3:1, Sparta Katowice - Wyzwolenie Chorzów 0:3. W meczu 15. kolejki: Sparta - Hetman 0:3 (walkower).

Prowadzi Wyzwolenie Chorzów (57) przed Górnikiem 09 Mysłowice (51) i rezerwami AKS-u Mikołów (41).

RACIBÓRZ

29. kolejka: Chałupki - Lyski 1:0, Samborowice - Górki Śl. 2:1, Nędza - Rafako Racibórz 5:2, Rudy Wielkie - Krzyżkowice 6:0, Unia II Racibórz - Tworków 3:5, Kornowac - Gaszowice 2:0, Pstrążna - Przyszłość II Rogów 2:0, Turza Śl. - Adamowice 1:1. W meczu zaległym: Nędza - Tworków 0:2.

Prowadzi Tworków (68) przed Nędzą (56) i Górkami Śl. (47).

RYBNIK

29. kolejka: Palowice - Przegędza 0:2, Grabownia - Orzepowice 2:2, Świeklany - Ochojec 1:4, Żory - Łaziska Rybnickie 1:1, Polonia II Marklowice - Skrbeńsko 1:1, Baranowice - Szczejkowice 3:2, Zawada - Stanowice 4:2, Chwałowice - Radziejów 2:3.

Prowadzi Zawada (68) przed Żorami (67) i Łaziskami Rybnickimi (47).

SKOCZÓW

25. kolejka: Kończyce Małe - Ochaby 1:0, Górki Wielkie - Istebna 1:5, Wisła - Drogomyśl 3:1, Strumień - Zabłocie 0:1, Puńców - Kończyce Wielkie 4:3, Simoradz - Brenna 5:0, Nierodzim - Beskid II Skoczów 6:3.

Prowadzą Kończyce Małe (51) przed Simoradzem (49) i Brenną (41).

SOSNOWIEC

29. kolejka: Piaski - Kazimierz 5:0, Siewierz - Zagłębie II Sosnowiec 2:0, Byczyna - Mierzęcice 1:1, Tucznawa - Ciężkowianka Jaworzno 2:3, Niegowonice - Wysoka 1:3, Rogoźnik - Źródło II Kromołów 3:1, Podłęże Jaworzno - Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 1:2, Błędów - MKS II Sławków 3:0 (walkower).

Prowadzi Zagłębiak Dąbrowa Górnicza (81) przed Piaskami (63) i Siewierzem (59).

TYCHY

27. kolejka (8.6): ZET Tychy - Rudołtowice-Ćwiklice 7:0, Jankowice - Chełm Śl. 1:0, Piasek - Orzesze 2:1, Goczałkowice - Miedźna 0:1, Studzionka - GTS II Bojszowy 0:2, Wola - Bieruń Nowy 6:1, Jaroszowice - Polonia II Łaziska 3:2, Radostowice - GKS 71 II Tychy 2:4.

28. kolejka (12.6): ZET - Piasek 6:2, Goczałkowice - Jankowice 1:4, Studzionka - Rudołtowice-Ćwiklice 2:3, Wola - Chełm Śl. 4:2, Jaroszowice - Orzesze 4:3, Radostowice - Miedźna 1:1, GKS 71 II - Bojszowy II 1:8, Łaziska II - Bieruń Nowy 1:4.

Prowadzi Wola (71) przed Bieruniem Nowym (66), Piaskiem i Jankowicami (po 46).

ZABRZE

30. kolejka: Carbo II Gliwice - Pilchowice 5:1, Żernica - Łany Wielkie 1:2, Rudno - Walka II Zabrze 1:1, Chudów - Pyskowice 3:1, Toszek - Społem Zabrze 3:2, Paniówki - Rachowice 2:1, Wielowieś - Rudziniec 6:0, Przyszowice - Stanica 6:0.

Tabela końcowa:

1. Paniówki3080103:20
2. Walka II306198:31
3. Toszek305777:45
4. Przyszowice305373:32
5. Wielowieś305073:48
6. Stanica304977:50
7. Żernica304765:48
8. Carbo II304650:41
9. Chudów303859:53
10. Rudno303849:57
11. Społem303760:54
12. Łany Wlk.303743:51
13. Pyskowice303245:90
14. Rachowice302945:82
15. Pilchowice302641:89
16. Rudziniec30015:182
ŻYWIEC

25. kolejka: Zarzecze - Węgierska Górka 5:1, LKS Jeleśnia - Rajcza 2:2, Przyborów - Radziechowy 0:1, Łękawica - Delphi Jeleśnia 1:0, Lipowa - Wieprz 3:0, Błękitni Żywiec - Leśna 2:3, Milówka - Cięcina 2:2.

Prowadzi Łękawica (51) przed Delphi Jeleśnia (46) i LKS-em Jeleśnia (42).