Kto będzie rywalizować o tytuł króla strzelców Poznania?

Zostań królem strzelców Poznania i wygraj 1 tys. zł! Rywalizacja już w najbliższą sobotę na trawiastych boiskach Centrum Piłkarskiego Red Box przy ul. Promienistej.
Rywalizacja będzie się odbywać równocześnie na sześciu boiskach, zawodnicy będą strzelać do pierwszego błędu. Dziś publikujemy listę uczestników zgłoszonych na kuponach z "Gazety Wyborczej". Piłkarze, którzy zapisali się w Red Boksie, nie znajdą poniżej swoich nazwisk, zapraszamy ich bezpośrednio na zawody. Początek imprezy o godz. 14. Prosimy o zabranie dowodów tożsamości!

Uczestnicy:

Appelt Maciej, Appelt Paweł;

Bąk Magdalena, Biskup Tomasz, Błażejewski Dawid, Bogucki Aleksander, Bogusław Ryszard, Borysiewicz Ryszard, Boryszewski Rafał, Byks Marcin, Byks Marta;

Celuch Robert, Chałupniczak Dawid, Chwiałkowski Mariusz, Chwiałkowski Mateusz, Cybul Filip, Cybul Kamil, Czajkowski Bogumił, Czarnyszka Michał, Czarnyszka Piotr, Czechowski Dawid;

Dolata Jakub, Domaniecki Tomasz, Dymowski Piotr;

Erdman Przemysław;

Filipiak Bartosz, Fiszbach Tomasz, Flaszak Robert;

Gacki Robert, Gośliński Jarosław, Grosz Paweł, Grudziak Piotr, Grudziak Zbigniew;

Hojan Adam, Hojan Jarosław, Hojan Przemysław, Hundert Remigiusz, Hutek Mateusz;

Ignaszewski Krzysztof;

Jakubowski Jakub, Janyga Adam, Jarocki Jacek, Jaskulski Zbigniew, Jerzak Wojciech, Joachimiak Krzysztof

Kalinowski Marcin, Kalinowski Roman, Kasprzak Krzysztof, Kędelski Andrzej, Kędelski Krzysztof, Kędziora Hubert, Kietliński Marcin, Klimowicz Wojciech, Kobyliński Michał, Koliński Jerzy, Komorowski Rafał, Konopacki Krzysztof, Korbas Mateusz, Korcz Bartosz, Kortylewski Patryk, Kowalak Marcin, Kowalczyk Bartek, Kowalczyk Przemysław, Kowalski Jacek, Kozłowski Damian, Krause Filip, Krenz Bartek, Kruk Szymon, Kuppler Marcin, Kuźma Piotr;

Lehmann Damian, Lehmann Marcin, Lembrych Jarosław, Lesiczka Maciej;

Łuczak Bartosz, Łuczak Krzysztof, Łuczkowiak Tomasz;

Madaj Piotr, Malinger Przemysław, Małecki Sebastian, Maśląkowski Michał, Matuszczak Paweł, Mentel Daniel, Mielcarek Karol, Misiorny Krystian, Miszczuk Zbigniew, Mleczak Tomasz, Morasik Zbigniew, Morgowicz Mateusz, Mróz Agnieszka, Muszyński Łukasz;

Napierała Sławomir, Nitschke Jarosław, Nogaj Adam, Nosal Bartosz, Nowicki Jacek, Nyka Paweł;

Ostrowski Jędrzej;

Paprzycki Tomasz, Pawłowski Marek, Piecewicz Zenon, Piechocki Patryk, Pietruszyński Kamil, Piotrowski Tomasz, Plewa Piotr;

Rędzio Anna, Rędzio Maciej, Rozmiarek Przemysław, Rychlewski Krzysztof, Rychlewski Ryszard;

Samulczyk Sebastian, Schulz Sebastian, Siewiera Adam, Siuda Jerzy, Siuda Michał, Skowronek Przemysław, Słowiński Sebastian, Smoczyński Piotr, Sobański Jan, Sobstyl Michał, Socha Jakub, Stachowiak Andrzej, Stankowski Robert, Stasik Bartłomiej, Szczepanik Bartłomiej, Szczepanik Wojciech, Szczęsny Paweł, Szwed Marcin, Szyc Paulina, Szymaniak Henryk, Szymaniak Witold, Szymański Aleksander, Szymański Maciej;

Świątkowski Jerzy;

Toborski Piotr, Turowski Marcin, Tyma Piotr;

Walerowicz Michał, Wawrzyniak Jacek, Wiśniewska Halina, Wiśniewski Łukasz, Wojtaszyk Grzegorz, Wojtaszyk Marcin, Wojtaszyk Mariusz, Woś Łukasz, Woźny Jakub, Wydrowski Rafał, Wykrętowicz Jędrzej, Wzięch Krzysztof;

Zobel Arkadiusz, Zobel Jarosław, Zobel Mateusz, Żurek Maciej.