Terminarz Turnieju Dziecięcego o Puchar "Gazety Wyborczej"

Gry Małej Ligi Mistrzów, czyli wielkiego Turnieju Dziecięcego o Puchar "Gazety Wyborczej" toczyć się będą w najbliższy weekend na boiskach RedBox przy ul. Promienistej. Oto terminarz turnieju:
W piątek mecze eliminacyjne w grupach rozegra kategoria młodsza (roczniki 1993 i młodsze), w sobotę - kategoria starsza (roczniki 1990, 1991 i 1992). Z każdej z grup awans zdobywają dwie najlepsze drużyny. W niedzielę odbędą się mecze play-off aż do finału. W sobotę o godz. 13 zaplanowaliśmy też występ zespołu tanecznego Da Blaze Anity Jerzyńskiej.

Przypomnijmy - turniej jest całkowicie bezpłatny. Na boisku jednocześnie występuje po sześciu graczy (pięciu w polu i bramkarz) z każdej drużyny. Zagramy na małych boiskach, a każdy mecz grupowy trwać będzie 2 x 10 minut. Po wyjściu z grupy obowiązywać będzie system pucharowy - przegrywający odpada, 2 x 15 minut z ewentualną dogrywką (5 minut, bez tzw. "nagłej śmierci") i rzutami karnymi.

Drużyny prosimy o zaopatrzenie się w możliwie jednolite stroje dla całego zespołu oraz unikanie niebezpiecznego obuwia z metalowymi korkami.

W tym roku obie kategorie wiekowe rywalizować będą pod szyldem ekip-uczestników Ligi Mistrzów 2004/2005. Główną nagrodą jest komplet strojów zespołu, w barwach którego grali zwycięzcy.

Zespoły muszą stawić się na turniej w obecności dorosłego opiekuna i musi on im towarzyszyć podczas całej imprezy. I - co bardzo ważne - piłkarze muszą mieć ze sobą aktualne legitymacje szkolne ze zdjęciem, ewentualnie paszport. Będą je przed meczem sprawdzali sędziowie i bez legitymacji piłkarz nie zostanie dopuszczony do gry.

Drużyny prosimy o stawienie się najpóźniej pół godziny przed ich pierwszym meczem.



Drużyny turniejowe i ich opiekunowie

KATEGORIA MŁODSZA

(roczniki 1993 i młodsze)

FC Liverpool - Dawid Dominiczak (Racot)

Juventus Turyn - Robert Górny (Kobylnica)

Bayer Leverkusen - Lech Sadowski (Michorzewo)

Real Madryt - Jarosław Gierczyk (Poznań)

Chelsea London - Damian Kozłowski (Poznań)

Bayern Monachium - Zbigniew Pieterek (Łubnica)

Arsenal London - Jacek Staniewski (Poznań)

FC Barcelona - Stanisław Tylczyński (Pecla)

AC Milan - Piotr Siudziński (Gniezno)

Inter Mediolan - Jacek Nowicki (Poznań)

Manchester United - Tomasz Czabański (Suchy Las)

FC Porto - Jacek Jakubowski (Poznań)

Olympique Lyon - Ireneusz Kurowski (Kępno)

PSV Eindhoven - Artur Michalak (Środa Wlkp.)

Werder Brema - Leszek Dawidziak (Poznań)

AS Monaco - Adam Chełkowski (Poznań)



KATEGORIA STARSZA

(roczniki 1990, 1991, 1992)

Deportivo La Coruna - Jan Rędzioch (Poznań)

Olympiakos Pireus - Robert Mediger (Poznań)

AS Monaco - Witold Machura (Poznań)

FC Liverpool - Robert Górny (Kobylnica)

Real Madryt - Łukasz Dudziak (Osieczna)

Bayer Leverkusen - Anna Nowak (Luboń)

AS Roma - Piotr Ochocki (Poznań)

Dynamo Kijów - Jacek Staniewski (Poznań)

Juventus Turyn - Ryszard Styperek, I zespół (Poznań)

Ajax Amsterdam - Wiesław Bosak (Gniezno)

Lech Poznań - Robert Musolf, I zespół (Chodzież)

Bayern Monachium - Maciej Schneider (Puszczykowo)

Manchester United - Mirosław Cyra (Kępno)

Olympique Lyon - Kazimierz Szymanowski (Poznań)

Fenerbahce Stambuł - Zbigniew Pieterek (Łubnica)

Sparta Praga - Zbigniew Nowak (Grębanin)

Arsenal London - Marek Łukaszewicz (Buk)

PSV Eindhoven - Cezary Szefler (Tarnowo Podgórne)

Rosenborg Trondheim - Patryk Jankowiak (Poznań)

Panathinaikos Ateny - Grzegorz Kaźmierczak (Marzenin)

AC Milan - Ryszard Styperek, II zespół (Poznań)

Szachtar Donieck - Michał Bartkowiak (Poznań)

Celtic Glasgow - Lucyna Furmann (Międzychód)

FC Barcelona - Zbigniew Kłos (Czempiń)

Inter Mediolan - Grzegorz Lewandowski (Luboń)

Werder Brema - Robert Musolf, II zespół (Chodzież)

Anderlecht Bruksela - Piotr Siudziński (Gniezno)

FC Valencia - Marek Kałążny (Poznań)

FC Porto - Franciszek Górski (Poznań)

CSKA Moskwa - Bartłomiej Tarłowski (Rumin)

Chelsea London - Tomasz Pluciński (Poznań)

Paris St.Germain - Witold Łabędzki (Pniewy)



TERMINARZ TURNIEJU

Piątek, 24 czerwca

Kategoria młodsza



Grupa A

godz. 14, boisko AFC Liverpool - Juventus Turyn
godz. 14, boisko BBayer Leverkusen - Real Madryt
godz. 15, boisko CFC Liverpool - Bayer Leverkusen
godz. 15, boisko DJuventus Turyn - Real Madryt
godz. 16, boisko BFC Liverpool - Real Madryt
godz. 16, boisko DJuventus Turyn - Bayer Leverkusen


Grupa B

godz. 14, boisko CChelsea London - Bayern Monachium
godz. 14, boisko DArsenal London - FC Barcelona
godz. 15, boisko AChelsea London - Arsenal London
godz. 15, boisko BBayern Monachium - FC Barcelona
godz. 16, boisko AChelsea London - FC Barcelona
godz. 16, boisko CBayern Monachium - Arsenal London


Grupa C

godz. 14.30, boisko AAC Milan - Inter Mediolan
godz. 14.30, boisko BManchester United - FC Porto
godz. 15.30, boisko CAC Milan - Manchester United
godz. 15.30, boisko DInter Mediolan - FC Porto
godz. 16.30, boisko BAC Milan - FC Porto
godz. 16.30, boisko DInter Mediolan - Manchester United


Grupa D

godz. 14.30, boisko COlympique Lyon - PSV Eindhoven
godz. 14.30, boisko DWerder Brema - AS Monaco
godz. 15.30, boisko AOlympique Lyon - Werder Brema
godz. 15.30, boisko BPSV Eindhoven - AS Monaco
godz. 16.30, boisko AOlympique Lyon - AS Monaco
godz. 16.30, boisko CPSV Eindhoven - Werder Brema


Sobota, 25 czerwca

Kategoria starsza



Grupa A

godz. 10, boisko ADeportivo La Coruna - Olympiakos Pireus
godz. 10, boisko BAS Monaco- FC Liverpool
godz. 11, boisko CDeportivo La Coruna - AS Monaco
godz. 11, boisko DOlympiakos Pireus - FC Liverpool
godz. 12, boisko BOlympiakos Pireus - AS Monaco
godz. 12, boisko DDeportivo La Coruna - FC Liverpool


Grupa B

godz.10, boisko CReal Madryt - Bayer Leverkusen
godz. 10, boisko DAS Roma - Dynamo Kijów
godz. 11, boisko AReal Madryt - AS Roma
godz. 11, boisko BBayer Leverkusen - Dynamo Kijów
godz. 12, boisko AReal Madryt - Dynamo Kijów
godz. 12, boisko CBayer Leverkusen - AS Roma


Grupa C

godz. 10.30, boisko AJuventus Turyn - Ajax Amsterdam
godz. 10.30, boisko BLech Poznań - Bayern Monachium
godz. 11.30, boisko CJuventus Turyn - Lech Poznań
godz. 11.30, boisko DAjax Amsterdam - Bayern Monachium
godz. 12.30, boisko DJuventus Turyn - Bayern Monachium
godz. 12.30, boisko BAjax Amsterdam - Lech Poznań


Grupa D

godz. 10.30, boisko CManchester United - Olympique Lyon
godz. 10.30, boisko DFenerbahce Stambuł - Sparta Praga
godz. 11.30, boisko AManchester United - Fenerbahce Stambuł
godz. 11.30, boisko BOlympique Lyon - Sparta Praga
godz. 12.30, boisko CManchester United - Sparta Praga
godz. 12.30, boisko AOlympique Lyon - Fenerbahce Stambuł


Grupa E

godz. 13.30, boisko AArsenal London - PSV Eindhoven
godz. 13.30, boisko BRosenborg Trondheim - Panathinaikos Ateny
godz. 14.30, boisko CArsenal London - Rosenborg Trondheim
godz. 14.30, boisko DPSV Eindhoven - Panathinaikos Ateny
godz. 15.30, boisko BPSV Eindhoven - Rosenborg Trondheim
godz. 15.30, boisko DArsenal London - Panathinaikos Ateny


Grupa F

godz. 13.30, boisko CAC Milan - Szachtar Donieck
godz. 13.30, boisko DCeltic Glasgow - FC Barcelona
godz. 14.30, boisko AAC Milan - Celtic Glasgow
godz. 14.30, boisko BSzachtar Donieck - FC Barcelona
godz. 15.30, boisko ASzachtar Donieck - Celtic Glasgowgodz. 15.30, boisko CAC Milan - FC Barcelona


Grupa G

godz. 14, boisko AInter Mediolan - Werder Brema
godz. 14, boisko BAnderlecht Bruksela - FC Valencia
godz. 15, boisko CInter Mediolan - Anderlecht Bruksela
godz. 15, boisko DWerder Brema - FC Valencia
godz. 16, boisko BWerder Brema - Anderlecht Bruksela
godz. 16, boisko DInter Mediolan - FC Valencia


Grupa H

godz. 14, boisko CFC Porto - CSKA Moskwa
godz. 14, boisko DChelsea London - Paris St. Germain
godz. 15, boisko AFC Porto - Chelsea London
godz. 15, boisko BCSKA Moskwa - Paris St. Germain
godz. 16, boisko AChelsea London - CSKA Moskwa
godz. 16, boisko CFC Porto - Paris St. Germain


Niedziela, 26 czerwca

1/8 finału kategorii starszej

1. godz. 11, boisko AA1 - B2
2. godz. 11, boisko BB1 - A2
3. godz. 11, boisko CC1 - D2
4. godz. 11, boisko DD1 - C2
5. godz. 11.40, boisko AE1 - F2
6. godz. 11.40, boisko BF1 - E2
7. godz. 11.40, boisko CG1 - H2
8. godz. 11.40, boisko DH1 - G2


1/4 finału kategorii młodszej

1. godz. 12.20, boisko AA1 - B2
2. godz. 12.20, boisko BB1 - A2
3. godz. 12.20, boisko CC1 - D2
4. godz. 12.20, boisko DD1 - C2


1/4 finału kategorii starszej

1. godz. 13, boisko Azwycięzca 5 - zwycięzca 7
2. godz. 13, boisko Bzwycięzca 6 - zwycięzca 8
3. godz. 13, boisko Czwycięzca 1 - zwycięzca 3
4. godz. 13, boisko Dzwycięzca 2 - zwycięzca 4


1/2 finału kategorii młodszej

godz. 13.40, boisko Azwycięzca 1 - zwycięzca 3
godz. 13.40, boisko Bzwycięzca 2 - zwycięzca 4


1/2 finału kategorii starszej

godz. 14, boisko Czwycięzca 2 - zwycięzca 4
godz. 14, boisko Dzwycięzca 1 - zwycięzca 3


godz. 14.30, boisko Afinał kategorii młodszej
godz. 14.30, boisko Bmecz o trzecie miejsce kategorii młodszej


godz. 15, boisko Afinał kategorii starszej
godz. 15, boisko Bmecz o trzecie miejsce kategorii starszej