Sportowy weekend

PIŁKA NOŻNA

II LIGA: Kolporter Korona Kielce - Szczakowianka Jaworzno, stadion przy ul. Szczepaniaka, niedziela godz. 17.

III LIGA: Pogoń Staszów - Heko Czermno, stadion przy ul. Koszarowej, sobota godz. 14.30.

IV LIGA: Spartakus Daleszyce - Piast Chęciny, sobota godz. 15, Alit Ożarów - Łysica Bodzentyn, sobota godz. 17, Orlęta Kielce - Hetman Włoszczowa, Piaskowianka Piaski - Wicher Miedziana Góra, Orlicz Suchedniów - AKS Busko, Wisła Sandomierz - Nowiny, Ponidzie-Nida Pińczów - Granat Skarżysko, Czarni Połaniec - Naprzód Jędrzejów - mecze w niedzielę o godz. 17.

II LIGA KOBIET: Żak Kielce - SEMP Ursynów, stadion międzyszkolny przy ul. Prostej, sobota godz. 11.



WYŚCIGI SAMOCHODOWE

III RUNDA MISTRZOSTW POLSKI, DŁUGODYSTANSOWYCH MISTRZOSTW POLSKI ORAZ VOLKSWAGEN CASTROL CUP: tor "Kielce w Miedzianej Górze, piątek godz. 7.50 do 19 (treningi), sobota godz. 10.



LEKKA ATLETYKA

MISTRZOSTWA POLSKI W WIELOBOJACH SENIORÓW I JUNIORÓW: stadion MOSiR przy ul. Bocznej, sobota godz. 12, niedziela godz. 10.



PIŁKA RĘCZNA

PÓŁFINAŁ PUCHARU POLSKI MŁODZIKÓW MŁODSZYCH: hala przy ul. Stoińskiego w Końskich, piątek godz. 17: Pałac Młodzieży Tarnów - Krakus Kraków, 18.30: KSSPR Końskie - Vive Kielce, sobota godz. 16: Pałac Młodzieży - Vive, 17.30: Końskie - Krakus, niedziela godz. 10: Vive - Krakus, 11.30: Końskie - Pałac Młodzieży.



KOSZYKÓWKA

FINAŁOWY MECZ AMATORSKIEJ LIGI FIRM: CKM Cafe Pub - Politechnika Świętokrzyska, hala MOSiR przy ul. Żytniej w Kielcach, piątek godz. 20.



SIATKÓWKA

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA JUNIORÓW W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ: GOSiR w Busku Zdroju, sobota godz. 10 (dziewczęta) oraz boisko przy ul. Gimnazjalnej w Nowinach, niedziela godz. 10 (chłopcy).

I MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ DZIEWCZĄT W HOŁDZIE OJCU ŚWIĘTEMU: hala VI LO przy ul. Gagarina, sobota godz. 10, niedziela godz. 11.30.



PŁYWANIE

MISTRZOSTWA OKRĘGU: basen Relax przy ul. Krakowskiej w Kielcach, sobota godz. 10.



TENIS

VIII MISTRZOSTWA KIELC LICEALISTÓW IM. MARCINA PAWŁOWSKIEGO: korty Politechniki Świętokrzyskiej, sobota i niedziela godz. 9.

I REGIONALNY TURNIEJ DLA DZIECI - TALENTIADA: korty Stadionu Międzyszkolnego przy ul. Prostej, niedziela godz. 8.30.



TENIS STOŁOWY

VI ŚWIĘTOKRZYSKI TURNIEJ "SKRZATY": hala SP 15 przy ul. Leszczyńskiej w Kielcach, niedziela godz. 9.



ŻEGLARSTWO

REGATY "BŁĘKITNE ŻAGLE NIVEA": zalew w Kielcach przy ul. Klonowej, sobota godz. 11.



KOLARSTWO

VI GRAND PRIX POLONII BIAŁOGON: stadion przy ul. Siedmiu Źródeł, niedziela godz. 13.