Sport.pl

Piłkarska klasa B

Grupa I

Wyniki 23. kolejki: Zaborowianka Zaborów - LKS Osuchów 0:3, ULKS Borzęcin - FC Płochocin 2:0, Mszczonowianka II Mszczonów - Piast Feliksów 6:2, Tajfun Brochów - Orzeł Kampinos 5:3, Amator Jesionka - Tur II Jaktorów 1:2. Pauzowały Guzovia Guzów, Pogoń Wiskitki

1. Płochocin204369-21
2. Borzęcin194176-26
3. Kampinos193944-31
4. Zaborowianka203853-29
5. Osuchów203260-44
6. Tajfun193058-38
7. Guzovia192953-61
8. Tur II192643-41
9. Mszczonowianka II192561-47
10. Piast181136-63
11. Pogoń18618-98
12. Amator18618-90
Grupa II

Wyniki 23. kolejki: Laura II Chylice - Legion Otrębusy 0:3 (walkower), Tarpan Tarczyn - Orzeł Suchostruga 2:0, Naprzód II Brwinów - Omega Warszawa 1:5, Ambra Ołtarzew - Victoria II Głosków 1:2, Walka Kosów - Sparta II Jazgarzew 1:2, Victoria Błonie - Jedność II Żabieniec 2:1, RKS Mirków Konstancin - Pro Futuro Warszawa 3:2.

1. Sparta II235896-25
2. Tarpan235385-18
3. Walka235277-27
4. Ambra234754-29
5. Pro Futuro234173-43
6. Omega233568-54
7. Naprzód II233047-69
8. Jedność II232854-66
9. Mirków232849-73
10. Victoria II232643-64
11. Victoria232429-71
12. Orzeł231843-74
13. Legion231827-72
14. Laura II23924-84
Grupa III

Wyniki 23. kolejki: KS II Falenica - Dąb Wieliszew 0:3 (walkower), Korona Jadów - Salos Legionowo 6:0, Wisła Dziecinów - Watra Mrozy 1:1, MLKS II Wesoła - Victoria II Sulejówek 2:5, WKS Puznów - Bór Regut 4:3, PKS II Radość - PKS Siennica 0:6, PUG II Bielany - GLM Warszawa 2:3.

1. Dąb235977-22
2. Wisła235578-31
3. Siennica235478-28
4. Watra234550-28
5. Victoria II224070-54
6. GLM233671-55
7. Radość II223140-47
8. Korona233158-87
9. Bór232952-58
10. Puznów212254-58
11. Bielany II221640-68
12. Falenica II231230-64
13. Wesoła II211227-73
14. Salos19922-74
Grupa IV

Wyniki 22. kolejki: Salos Warszawa - Dąb II Wieliszew 3:0 (walkower), Eskimo Chrzęsne - KP Bielany 3:2, Junak Warszawa - Impet Łajski 2:1, Płomień Nuna - Mewa Krubin 3:1, Wisła II Zakroczym - KS Wólka Radzymin 7:0. Pauzował Huragan Grochale



1. Junak184367-18
2. KP Bielany184051-20
3. Eskimo184059-30
4. Impet183950-20
5. Płomień172933-42
6. Wólka182341-45
7. Salos191939-58
8. Wisła II171732-43
9. Mewa181427-53
10. Dąb II181321-55
11. Huragan17919-55