Od IV ligi do B klasy

IV liga

Wyniki 31. kolejki: KS Łomianki - Nadnarwianka Pułtusk 3:2, Pogoń Siedlce - Mazur Karczew 2:1, Wisła II Płock - GLKS Nadarzyn 4:4, Szydłowianka Szydłowiec - Korona Góra Kalwaria 4:0, Delta Warszawa - Kasztelan Sierpc 1:2, Narew Ostrołęka - Olimpia Warszawa 3:1, KS Warka - Pilica Białobrzegi 0:0, Dolcan Ząbki - Żbik Nasielsk 2:1, KS Piaseczno - Polonia II Warszawa (7 czerwca)
1. Dolcan317071-17
2. GLKS316670-37
3. Narew315858-32
4. Delta315473-40
5. Nadnarwianka315359-37
6. Polonia II305146-30
7. Mazur314860-45
8. Warka314841-32
9. Piaseczno304655-44
10. Żbik314552-53
11. Pogoń314047-49
12. Szydłowianka313941-44
13. Olimpia313748-59
14. Wisła II313552-60
15. Pilica313442-54
16. Łomianki313241-61
17. Kasztelan312130-75
18. Korona31519-136
Mazowiecka Liga Seniorów

Wyniki 27. kolejki: Tęcza 34 Płońsk - Skra Drobin 1:2, Korona Ostrołęka - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3:0, MKS Ciechanów - NTP Wyszków 4:1, RKS Ursus Warszawa - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2:5, Legionovia II Legionowo - Mazur Gostynin 7:1, Wkra Bieżuń - Makowianka Maków Mazowiecki 2:1, Piast Piastów - Naprzód Zielonki 3:3.

1. Pogoń256798-23
2. Korona265457-19
3. Mazowsze254860-21
4. MKS254552-30
5. Piast254263-32
6. NTP254255-45
7. Naprzód253857-52
8. Tęcza 34263336-51
9. Ursus253245-44
10. Makowianka252829-43
11. Legionovia II252442-72
12. Mazur252026-69
13. Skra251927-68
14. Wkra251833-65
15. Ostrovia261419-65
Klasa okręgowa

Wyniki 24. kolejki: Mazowsze II Płock - Polonia Radzanowo 2:1, Orkan Lelice - Orzeł Goleszyn 5:0, Wicher Cieszewo - Świt Staroźreby 7:2, Zryw Bielsk - Luszynianka Luszyn 0:1, Stoczniowiec Płock - ULKS Ciółkowo 4:3, Orkan Sochaczew - Błękitni Gąbin 4:2, Wisła Duninów - Bzura Chodaków (1 czerwca).

1. Orkan S246190-19
2. Błękitni244670-24
3. Stoczniowiec244355-38
4. Wicher244156-46
5. Bzura234047-29
6. Wisła233957-34
7. Ciółkowo243459-52
8. Luszynianka243233-45
9. Mazowsze II243046-45
10. Orkan L242942-45
11. Orzeł242544-66
12. Świt241935-77
13. Polonia241724-81
14. Zryw241432-89
Klasa A

Wyniki 24. kolejki: Błyskawica Lucień - Błękitni Gójsk 0:2, Amator Maszewo - Unia Iłów 2:0, Zorza Szczawin Kościelny - Limit Rybno 5:0, Skrwa Łukomie - Stegny Wyszogród 5:1, Olimpia Gozdowo - Kormoran Łąck 1:3, Huragan Bodzanów - Sparta Mochowo 4:0, Lwówianka Lwówek - Skrwa Brudzeń 4:0.

1. Kormoran245974-32
2. Amator245984-27
3. Unia245567-24
4. Limit244476-40
5. Skrwa Ł244251-37
6. Zorza243643-42
7. Lwówianka243044-39
8. Stegny242544-62
9. Skrwa B242548-80
10. Huragan242346-65
11. Błyskawica242334-67
12. Błękitni242250-72
13. Sparta242136-67
14. Olimpia241730-73
Klasa B

grupa I

Wyniki 18. kolejki: Relax Miszewo Murowane - Polonia II Radzanowo 4:1, Mazowia Słubice - LZS Miszewko Strzałkowskie 3:0 (walkower - goście nie dojechali na mecz), Victoria Wykowo - Bobry Cierszewo 3:0 (walkower - goście nie dojechali na mecz), Wisła Kępa Polska - SKS 70 Płock 0:11.

1. Mazowia153545-19
2. SKS 70153050-23
3. Unia1528 35-21
4. Victoria152746-37
5. Polonia II152140-36
6. Miszewko151927-30
7. Bobry15 17 26-31
8. Relax151224-44
9. Wisła16315-67
grupa II

Wyniki 17. kolejki: Wisła Główina-Sobowo - Sparta Rościszewo 2:0, Victoria Cekanowo - Kasztelan Białe Błoto 2:4, Pogoń Słupia - Czarni Rempin 0:0, Iskra Kozłowo - Amator II Maszewo 4:2.

1. Start153271-20
2. Pogoń153233-15
3. Kasztelan152832-26
4. Czarni152738-27
5. Wisła162136-27
6. Iskra151926-38
7. Amator II151730-41
8. Sparta151420-49
9. Victoria15316-65