Wyniki piłkarskiej A-klasy

Częstochowa. I grupa: Polonia-Unia Widzów - Pogoń Kamyk 2:2, Grom Miedźno - Sokół Parzymiechy 3:0 vo, Sokół Wręczyca Wielka - Alkas Aleksandria 0:2, Liswarta Krzepice - Pogoń Kłomnice 7:2, Oksza Łobodno - Liswarta Popów 1:5, Płomień Czarny Las - Naprzód Ostrowy 0:4, Unia Rędziny - Błękitni Libidza 8:0. Mecze zaległe: Kamyk - Aleksandria 3:0, Parzymiechy - Kłomnice 0:3 vo, Widzów - Popów 0:1, Miedźno - Ostrowy 2;1, Wręczyca - Libidza 3:0, Krzepice - Rędziny 1:1, Łobodno - Czarny Las 3:1.



1. Liswarta Popów 23 59 90:31
2. Unia Rędziny 23 51 66:25
3. Naprzód Ostrowy 23 48 64:30
4. Oksza Łobodno 23 48 52:29
5. Liswarta Krzepice 23 42 73:35
6. Pogoń Kamyk 23 4181:41
7. Sokół Wręczyca 23 37 53:57
8. Błękitni Libidza 23 31 50:53
9. Alkas Aleksandria 23 28 40:58
10. Grom Miedźno 23 23 35:64
11. Płomień Czarny L. 23 22 25:54
12. Pogoń Kłomnice 24 2046:83
13. Polonia/Unia23 17 34:61
14. Sokół Parzymiechy 24 3 5:93


Częstochowa. Grupa II: Sparta Szczekociny - Piast Przyrów 3:3, Olimpia Huta Stara - Sokół Olsztyn 0:0, Orkan Gnaszyn - Płomień Kuźnica Marianowa 1:2, Orkan Rzerzęczyce - Warta Myszków 3:0 vo, Błękitni Aniołów - Polonia Poraj 0:4, Częstochówka Parkitka - Skra Częstochowa 4:5, Kamienica Polska - Warta Zawada 1:1. Mecze zaległe: Przyrów - Kuźnica Marianowa 1:2, Szczekociny - Poraj 0:0, Rzerzęczyce - Kamienica Polska 3:2.



1. Płomień Kuźnica M. 23 56 63:21
2. Polonia Poraj 23 4945:18
3. Kamienica Polska 23 45 45:20
4. Sokół Olsztyn 23 4342:15
5. Skra Częstochowa 23 37 59:35
6. Sparta Szczekociny 23 36 41:42
7. Orkan Gnaszyn 23 35 42:27
8. Częstochówka 23 31 57:57
9. Orkan Rzerzęczyce 23 31 39:41
10. Olimpia Huta St. 23 30 42:36
11. Warta Zawada 23 28 32:38
12. Piast Przyrów232130:43
13. Błękitni Aniołów23 9 14:90
14. Warta Myszków 23 4 11:77


Lubliniec: Żwirex Hadra - Małapanew Kuczów 1:3, Sparta II Lubliniec - Pokój Sadów 1:1, Dragon Rusinowice - Rybak Ciasna 0:1, Huragan Jezioro - Mechanik kochcice 1:0, Sieraków Śląski - Liswarta Lisów 2:3, Promień Glinica - Rozwój Olszyna 5:2, Orzeł Pawonków - Śląsk Koszęcin 1:3. Kolejka zaległa z 26 maja: Hadra - Koszęcin 1:4, Olszyna - Pawonków 0:2, Lisów - Glinica 2:2, Kochcice - Sieraków Śląski 3:3, Ciasna - Jezioro 0:2, Sadów - Rusinowice 1:1, Kuczów - Lubliniec II 1:0.

1. Sparta II Lubliniec 23 61 73:16
2. Małapanew Kuczów 23 50 59:23
3. Huragan Jezioro 23 48 41:22
4. Rybak Ciasna 23 44 39:27
5. Śląsk Koszęcin 24 42 50:33
6. Dragon Rusinowice 23 35 42:39
7. Orzeł Pawonków 23 32 41:42
8. Mechanik Kochcice 23 29 30:36
9. Liswarta Lisów 23 27 29:43
10. Rozwój Olszyna 23 25 33:48
11. Pokój Sadów 23 24 40:39
12. Promień Glinica 24 22 35:65
13. Żwirex Hadra 23 17 25:68
14. Sieraków Śląski 23 12 31:67