Wyniki piłkarskiej klasy A

BIELSKO-BIAŁA

22. kolejka: Wapienica - Wilkowice 1:1, Landek - Międzybrodzie Bialskie 0:1, Kaniów - Jaworze 6:1, Jasienica - Grodziec Śl. 4:1, Buczkowice - Hecznarowice 6:0, Kozy - Bestwinka 1:2, Bujaków - Pisarzowice 0:3 (walkower).

Prowadzą Pisarzowice (53 punkty) przed Kaniowem (48) i Buczkowicami (42).

BYTOM

26. kolejka: Bobrek Karb II Bytom - Ożarowice 1:2, Tworóg - Bobrowniki Śl. 2:0, Kozłowa Góra - Koty 5:2, Tarnowiczanka Stare Tarnowice - Miedary 1:1, Świerklaniec - Orzeł II Nakło Śl. 4:1, Dąbrówka Wielka - Polonia II Bytom 0:0, Brzeziny Śl. - Sucha Góra 0:1, Rozbark II Bytom - Miechowice 1:3.

Prowadzi Tarnowiczanka Stare Tarnowice (56) przed rezerwami Polonii Bytom i Miedarami (po 53).

RACIBÓRZ

26. kolejka: Lyski - Przyszłość II Rogów 2:0, Gaszowice - Adamowice 1:2, Tworków - Turza Śl. 2:1, Krzyżkowice - Pstrążna 2:1, Rafako Racibórz - Kornowac 2:0, Górki Śl. - Unia II Racibórz 2:1, Chałupki - Rudy Wielkie 2:4, Samborowice - Nędza 2:1.

Prowadzi Tworków (56) przed Nędzą (50) i Turzą Śl. (42).

RYBNIK

26. kolejka: Przegędza - Stanowice 2:1, Szczejkowice - Radziejów 2:1, Skrbeńsko - Chwałowice 5:1, Łaziska Rybnickie - Zawada 0:7, Ochojec - Baranowice 6:1, Orzepowice - Polonia II Marklowice 2:1, Palowice - Żory 1:2, Grabownia - Świerklany 1:0.

Prowadzą Żory (60) przed Zawadą (59), Szczejkowicami i Łaziskami Rybnickimi (po 43).

SKOCZÓW

22. kolejka: Ochaby - Brenna 2:1, Kończyce Wielkie - Beskid II Skoczów 2:4, Zabłocie - Nierodzim 1:5, Drogomyśl - Simoradz 0:0, Istebna - Puńców 3:4, Kończyce Małe - Strumień 0:2, Górki Wielkie - Wisła 2:2.

Prowadzą Kończyce Małe (42) przed Simoradzem i Brenną (po 40).

SOSNOWIEC

26. kolejka: Źródło II Kromołów - Podłęże Jaworzno 4:2, Ciężkowianka Jaworzno - Niegowonice 11:0, Mierzęcice - Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 1:2, Zagłębie II Sosnowiec - Błędów 4:1, Kazimierz - Tucznawa 0:0, Rogoźnik - Byczyna 1:1, Piaski - Siewierz 2:1, MKS II Sławków - Wysoka 0:3 (walkower).

Prowadzi Zagłębiak Dąbrowa Górnicza (72) przed rezerwami Zagłębia Sosnowiec i Piaskami (54).

TYCHY

24. kolejka: Jaroszowice - Bieruń Nowy 1:1, ZET Tychy - GKS 71 II Tychy 2:0, Polonia II Łaziska - Radostowice 2:1, GTS II Bojszowy - Wola 1:4, Miedźna - Studzionka 4:2, Orzesze - Goczałkowice 2:2, Chełm Śl. - Piasek 2:4, Rudołtowice-Ćwiklice - Jankowice 2:5.

Prowadzi Wola przed Bieruniem Nowym (po 59) i Piaskiem (40).

ZABRZE

27. kolejka: Rudziniec - Carbo II Gliwice 0:3, Rachowice - Stanica 3:2, Społem Zabrze - Przyszowice 0:3, Pyskowice - Wielowieś 7:1, Walka II Zabrze - Paniówki 0:4, Łany Wielkie - Toszek 2:3, Pilchowice - Chudów 0:3, Żernica - Rudno 8:1.

Prowadzą Paniówki (71) przed rezerwami Walki Zabrze (58) i Toszkiem (53).

ŻYWIEC

22. kolejka: Błękitni Żywiec - Węgierska Górka 4:0, Wieprz - Cięcina 0:0, Delphi Jeleśnia - Milówka 3:2, Radziechowy - Leśna 1:0, Rajcza - Lipowa 0:0, Zarzecze - Łękawica 0:1, LKS Jeleśnia - Przyborów 0:0.

Prowadzi Łękawica (44) przed Delphi Jeleśnia (40) i Milówką (39).