Od IV ligi do B klasy

IV liga

Wyniki 30. kolejki: Polonia II Warszawa - Żbik Nasielsk 1:0, Pilica Białobrzegi - Dolcan Ząbki 2:1, Olimpia Warszawa - KS Warka 3:1, Kasztelan Sierpc - Narew Ostrołęka 1:2, Korona Góra Kalwaria - Delta Warszawa 0:5, GLKS Nadarzyn - Szydłowianka Szydłowiec 3:2, Mazur Karczew - Wisła II Płock 0:0, Nadnarwianka Pułtusk - Pogoń Siedlce 2:0, KS Piaseczno - KS Łomianki 1:2.

1. Dolcan306769-16
2. GLKS306566-33
3. Narew305555-31
4. Delta305472-38
5. Nadnarwianka305357-34
6. Polonia II305146-30
7. Mazur304859-43
8. Warka304741-32
9. Piaseczno304655-44
10. Żbik304551-51
11. Pogoń303745-48
12. Olimpia303747-56
13. Szydłowianka303637-44
14. Wisła II303448-56
15. Pilica303342-54
16. Łomianki302938-59
17. Kasztelan301828-74
18. Korona30519-132
Mazowiecka Liga Seniorów

Wyniki 26. kolejki: Skra Drobin - Naprzód Zielonki 0:2, Makowianka Maków Mazowiecki - Piast Piastów 2:1, Mazur Gostynin - Wkra Bieżuń 1:0, Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Legionovia II Legionowo 10:2, NTP Wyszków - RKS Ursus Warszawa 3:3, Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Mazowsze Płock 1:4, Tęcza 34 Płońsk - Korona Ostrołęka 1:2.
1. Pogoń246493-21
2. Korona255154-19
3. Mazowsze254860-21
4. NTP244254-41
5. MKS244248-29
6. Piast244160-29
7. Naprzód243754-49
8. Tęcza 34253335-49
9. Ursus243243-39
10. Makowianka242828-41
11. Legionovia II242135-71
12. Mazur242025-62
13. Skra241625-67
14. Wkra241531-64
15. Ostrovia251419-62
Klasa okręgowa

Wyniki 23. kolejki: Polonia Radzanowo - Błękitni Gąbin 0:0, Ciółkowo - Orkan Sochaczew 1:8, Luszynianka Luszyn - Stoczniowiec Płock 1:2, Świt Staroźreby - Zryw Bielsk 1:0, Orzeł Goleszyn - Wicher Cieszewo 0:1, Bzura Chodaków - Orkan Lelice 2:2, Mazowsze II Płock - Wisła Duninów 2:0.

1. Orkan S235886-17
2. Błękitni234668-20
3. Bzura234047-29
4. Stoczniowiec234051-35
5. Wisła233957-34
6. Wicher233849-44
7. Ciółkowo233456-48
8. Luszynianka232932-45
9. Mazowsze II232744-44
10. Orkan L232637-45
11. Orzeł232544-61
12. Świt231933-70
13. Polonia231723-79
14. Zryw231432-88
Klasa A

Wyniki 23. kolejki: Błekitni Gójsk - Skrwa Brudzeń 5:1, Sparta Mochowo - Lwówianka Lwówek 2:0, Stegny Wyszogród - Olimpia Gozdowo 7:0, Limit Rybno - Skrwa Łukomie 2:2, Unia Iłów - Zorza Szczawin Kościelny 3:0, Błyskawica Lucień - Amator Maszewo 0:5.

1. Amator235682-27
2. Unia235569-22
3. Kormoran225368-31
4. Limit234476-35
5. Skrwa Ł233946-36
6. Zorza233338-42
7. Lwówianka232740-39
8. Stegny232543-57
9. Skrwa B232548-76
10. Błyskawica232334-65
11. Sparta232136-63
12. Huragan222042-64
13. Błekitni231948-72
14. Olimpia231729-70
Klasa B

grupa I

Wyniki 17. kolejki: Relax Miszewo Murowane - Victoria Wykowo 1:8, Wisła Kępa Polska - Polonia II Radzanowo 1:2, SKS 70 Płock - Unia Czermno 0:0.

1. Mazowia143242-19
2. Unia152837-20
3. SKS 70142739-23
4. Victoria142443-35
5. Polonia II142139-32
6. Miszewko131925-26
7. Bobry131424-28
8. Relax14920-43
9. Wisła15315-56
grupa II

Wyniki 17. kolejki: Victoria Cekanowo - Wisła Główin Sobowo 0:4, Amator II Maszewo - Sparta Rościszewo 3:0, Kastelan Białe Błoto - Czarni Rempin 3:2, Pogoń Słupia - Iskra Kozłowo 2:1, Wisła - Start 5:0.

1. Start153271-20
2. Pogoń143133-15
3. Czarni142638-27
4. Kasztelan142528-24
5. Wisła151834-27
6. Amator II141728-37
7. Iskra141622-36
8. Sparta141420-47
9. Voctoria14314-61