Od IV ligi do B klasy

IV liga

Wyniki 28. kolejki: Polonia II Warszawa - Pilica Białobrzegi 3:2, Olimpia Warszawa - Żbik Nasielsk 2:0, Kasztelan Sierpc - Dolcan Ząbki 0:2, Korona Góra Kalwaria - KS Warka 2:4, GLKS Nadarzyn - Narew Ostrołęka 1:0, Mazur Karczew - Delta Warszawa 3:0, Nadnarwianka Pułtusk - Szydłowianka Szydłowiec 4:1, KS Piaseczno - Wisła II Płock 2:0, KS Łomianki - Pogoń Siedlce 2:0.

1. Dolcan286463-14
2. GLKS286260-25
3. Narew284945-30
4. Delta284861-35
5. Polonia II284844-26
6. Nadnarwianka284753-33
7. Mazur284455-42
8. Warka284435-29
9. Piaseczno284351-40
10. Żbik284249-50
11. Pogoń283743-43
12. Szydłowianka283634-37
13. Olimpia283444-50
14. Wisła II283347-54
15. Pilica283040-51
16. Łomianki282332-57
17. Kasztelan281827-67
18. Korona28519-119
Mazowiecka Liga Seniorów

Wyniki 25. kolejki: Korona Ostrołęka - Skra Drobin 5:0, Mazowsze Płock - Tęcza 34 Płońsk 4:0, MKS Ciechanów - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 4:0, Legionovia II Legionowo - NTP Wyszków 0:4, Wkra Bieżuń - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:2, Piast Piastów - Mazur Gostynin 1:1, Naprzód Zielonki - Makowianka Maków Mazowiecki 1:0.

1. Pogoń236183-19
2. Korona244852-18
3. Mazowsze244556-20
4. MKS244248-29
5. Piast234159-27
6. NTP234151-38
7. Naprzód233452-49
8. Tęcza 34243334-47
9. Ursus233140-36
10. Makowianka232526-40
11. Legionovia II232133-61
12. Mazur231724-62
13. Skra231625-65
14. Wkra231531-63
15. Ostrovia241418-58
Klasa okręgowa

Wyniki 22. kolejki: Orkan Lelice - Mazowsze II Płock 3:0, Wicher Cieszewo - Bzura Chodaków 1:1, Błękitni Gąbin - Ciółkowo 1:1, Wisła Duninów - Polonia Radzanowo 5:1, Zryw Bielsk - Orzeł Goleszyn 2:2, Stoczniowiec Płock - Świt Staroźreby 4:1, Orkan Sochaczew - Luszynianka Luszyn 3:0.

1. Orkan S225578-16
2. Błekitni 21 4265-18
3. Wisła2139 55-29
4. Bzura2138 44-26
5. Wicher213548-42
6. Stoczniowiec213447-34
7. Ciółkowo213148-37
8. Luszynianka212830-42
9. Orlan L222535-43
10.Orzeł212544-59
11.Mazowsze II212439-37
12.Zryw211430-84
13.Świt211331-70
14.Polonia211320-77
Klasa A

Wyniki 22. kolejki: Amator Maszewo - Błekitni Gąbin 2:1, Skrwa Łukomie - Unia Iłów 0:1, Olimpia Gozdowo - Limit Rybno 1:2, Skrwa Brudzeń - Sparta Mochowo 4:2, Lwówianka Lwówek - Kormoran Łąck 1:1, Huragan Bodzanów - Stegny Wyszogród 3:3, Zorza Szczawin Kościelny - Błyskawica Lucień 0:0.

1. Amator2253 79-27
2. Unia2152 66-21
3. Kormoran2150 67-31
4. Limit2143 73-31
5. Skrwa Ł213742-32
6. Zorza2133 37-37
7. Skrwa B222547-71
8. Lwówianka212438-36
9. Błyskawica212332-55
10.Huragan211940-62
11.Stegny211934-56
12.Błekitni211640-67
13.Spart21 1529-61
14.Olimpia211425-60
Klasa B

grupa I

Wyniki 16. kolejki: SKS 70 Płock - Mazowia Słubice 3:2, Polonia II Radzanowo - Unia Czermno 0:3, Wisła Kępa Polska - Victoria Wykowo 1:5, Relax Miszewo Murowane - Bobry Cierszewo 2:2.

1. Mazowia143242-19
2. Unia142737-20
3. SKS 70132639-23
4. Victoria132135-34
5. Miszewko131925-26
6. Polonia II131837-31
7. Bobry131424-28
8. Relax13919-35
9. Wisła14314-54
grupa II

Wyniki 16. kolejki: Start Proboszczewice - Sparta Rościszewo 11:2, Victoria Cekanowo - Wsła Główina-Sobowo 4:0, Iskra Kozłowo - Kasztelan Białe Błoto 0:1, Pogoń Słupia - Amator II Maszewo 5:2.

1. Start143271-15
2. Pogoń132831-14
3. Czarni132636-24
4. Kasztelan132225-22
5. Iskra131621-34
6. Wisła141529-27
7. Amator II131425-37
8. Sparta131420-44
9. Victoria14314-61