V liga piłkarska

KATOWICE I

Krupiński Suszec - Pogoń Imielin 4:1 (2:0): Szweda 2, Hauder, Zmarzły - Humski; Górnik Czerwionka - GTS Bojszowy 0:1 (0:0): Michał Pyrlik; Iskra Pszczyna - Nadwiślan Góra 1:0 (0:0): Dopieralski; Unia Bieruń Stary - Urania Ruda Śl. 0:2 (0:1): Stawowy, Radek; Gwarek Ornontowice - LKS Bełk 2:0 (1:0): Butrykowski, Garus; Pniówek Pawłowice Śl. - Piast Leszczyny 3:0 (1:0): Stelmach, Lorek, Zyzak; Ogrodnik Cielmice - Górnik Boguszowice 4:2 (2:0): Kołcz 2, Białas 2 - Bieniek, Wyrobek; LKS Łąka - Orzeł Mokre 3:1 (1:0): Żemła 2, Maroszek - Moroń.

1. Łąka245262:29
2. Bieruń Stary244343:33
3. Bojszowy244140:29
4. Góra244137:26
5. Mokre244041:34
6. Pniówek243947:26
7. Ornontowice243943:32
8. Cielmice243741:38
9. Bełk243331:24
10. Urania242933:37
11. Iskra242830:48
12. Suszec242736:35
13. Imielin242629:42
14. Boguszowice242537:45
15. Leszczyny241619:55
16. Czerwionka241523:59
KATOWICE II

Unia Ząbkowice - MKS Siemianowice Śl. 3:1 (0:0): Oklejewski, Horbacz, Mosna - Wolny; Wawel Wirek - Szczakowianka II Jaworzno 3:2 (1:0): Przybyła, Ćwieląg, Mol - Zdun, Boś; Kolejarz 24 Katowice - AKS Niwka 2:2 (0:1): Granek 2 - Kozibąk, Nowak; Andaluzja Brzozowice-Kamień - Podlesianka Katowice 3:0 (1:0): Fitkowski 2, Wojtasz; Górnik Wesoła - Zapora Przeczyce 3:1 (2:0): Szczygieł, Kania, Witek - Kolman; Górnik Jaworzno - Milenium Wojkowice 2:1 (0:0): Kalinowski, Gajos - Wilczok. Mecz Unia Strzemieszyce - Ruch II Chorzów został zakończony w 43. min przy stanie 7:0 (bramki dla gospodarzy strzelili: Zalewski 4, Taraszkowski, Pluta, Szczodrowski) z powodu zdekompletowania drużyny gości (wynik uwzględniono w tabeli). Błękitni Sarnów pauzowali.

1. Wesoła225357:16
2. Wirek234868:26
3. Wojkowice224339:18
4. Niwka234250:27
5. Andaluzja223742:23
6. Sarnów223634:26
7. Szczakowianka II233129:27
8. Górnik Jaw.223131:35
9. Strzemieszyce232528:38
10. Siemianowice Śl.222524:35
11. Kolejarz222424:35
12. Podlesianka222220:39
13. Ząbkowice232026:38
14. Przeczyce221923:57
15. Ruch II23713:68
KATOWICE III

LKS Krzyżanowice - MKS 05 Krzanowice 2:2 (0:2): Gaca, Dudacy - Drzymała, Czerwik; Maxpol Kuźnia Raciborska - Czarni Nowa Wieś 8:1 (5:0): Pączko 4, P. Brakowiecki 3, Wrzodak - Niedziela; Jedność Jejkowice - Górnik II Jastrzębie 3:1 (1:0): Sz. Cichecki 2, Kłosek - Janczar; Naprzód Syrynia - Naprzód Czyżowice 1:1 (0:1): Ochwat - Witoszek; Naprzód Rydułtowy - Płomień Połomia 1:1 (0:1): Brzoska - Kamiński; Rymer Rybnik - Górnik Radlin 1:0 (1:0): Knesz; Silesia Lubomia - Gwiazda Skrzyszów 0:3 (0:1): Kowalski 2, Borycki; Czarni Gorzyce - Start Mszana 1:0 (0:0): Psota. Zweryfikowano wynik meczu: Jastrzębie II - Rydułtowy 0:3 (walkower, na boisku 2:1).

1. Skrzyszów246061:10
2. Rymer244750:34
3. Kuźnia Racib.244547:33
4. Mszana243732:29
5. Czyżowice243444:33
6. Krzyżanowice233440:42
7. Jastrzębie II243248:39
8. Syrynia243233:36
9. Gorzyce233028:42
10. Jejkowice242933:35
11. Krzanowice242823:35
12. Radlin242723:34
13. Nowa Wieś242647:51
14. Połomia242526:45
15. Lubomia242533:59
16. Rydułtowy242329:40
KATOWICE IV

Bobrek Karb Bytom - KS Strzybnica 6:0 (2:0): Malicki 4, Osadnik 2; Gazobudowa Zabrze - MOSiR Sparta Zabrze 1:1 (0:1): D. Skowronek - Nicoś; Concordia Knurów - Piast II Gliwice 3:0 (2:0): Spórna, Tomaszek, Oleś; Odra Miasteczko Śl. - Olimpia Piekary Śl. 1:2 (1:0): Karmański - Krzemień, Przemysław Kamiński; LKS 35 Gierałtowice - Orzeł Nakło Śl. 1:0 (0:0): Ł. Koniorczyk; Sośnica Gliwice - Gwarek Tarnowskie Góry 2:0 (1:0): D. Pawlak, Wieczorek; Drama Zbrosławice - Przyszłość Ciochowice 1:0 (0:0): Ochmańczyk; Ruch II Radzionków - ŁTS Łabędy 0:3 (walkower).

1. Łabędy245667:13
2. MOSiR Sparta245345:20
3. Bobrek Karb245348:23
4. Concordia245050:19
5. Olimpia244547:30
6. Nakło Śl.243940:28
7. Ciochowice243743:31
8. Miasteczko Śl.243136:40
9. Piast II243040:46
10. Gazobudowa243338:39
11. Gierałtowice242729:40
12. Zbrosławice242625:34
13. Gwarek T. G.242224:49
14. Strzybnica242127:55
15. Radzionków II241312:45
16. Sośnica241017:76


V LIGA

BIELSKO-BIAŁA

Walcownia Czechowice-Dziedzice - Cukrownik Chybie 4:1 (1:1): Maroszek, Gąsiorek, Sobejko, Sztorc - J. Folek; BKS Stal Bielsko-Biała - Beskid Gilowice 9:1 (4:0): Papatanasiu 2, Bogdan 2, Czak, Kasiński, Gałgan, Targosz, Piwkowski - T. Dybał; Spójnia Zebrzydowice - Morcinek Kaczyce 0:2 (0:1): Chlebek, Szczyrba; Wilamowiczanka Wilamowice - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3:2 (0:2); Natanek 2, Drobisz - Rozmus, Stalmach; Zapora Porąbka - LKS Czaniec 0:0, Skałka Żabnica - Rekord Bielsko-Biała 2:1 (2:0): Orzeł 2 - Piechówka; Sokół Zabrzeg - LKS Bestwina 3:3 (1:2): Distel, Dziech, Machowski - Łysoń 2, Pilarz; Koszarawa II Żywiec - Kuźnia Ustroń 2:1 (0:1): Tomiczek 2 - Piekar. Soła Kobiernice pauzowała.

1. BKS Stal236587:16
2. Żabnica255273:27
3. Czaniec254960:30
4. Podbeskidzie II254341:30
5. Koszarawa II243934:25
6. Bestwina243847:36
7. Ustroń253641:28
8. Wilamowice263550:45
9. Kaczyce253535:40
10. Porąbka233230:33
11. Zabrzeg253139:48
12. Kobiernice253132:42
13. Rekord252840:49
14. Walcownia252829:41
15. Chybie262648:61
16. Gilowice241619:64
17. Zebrzydowice25612:102