Trzecia liga piłkarska

Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie wygrał z Legionovią Legionovo 3:0, natomiast OKS 1945 Olsztyn zremisował 2:2 z Unią Skierniewice

Mecz Finishparkietu z Legionovią Legionowo miał być doskonała okazją do umocnienia się na miejscu lidera. I tak się stało. Nowomieszczanie wygrali w sobotnim spotkaniu z Legionovią aż 3:0, do przerwy prowadząc 1:0, po bramce Michała Adamczyka w 43. minucie. Po przerwie na listę strzelców wpisali się natomiast Maciej Wojtaś w 65. minucie, a pięć minut później do bramki gospodarzy trafił Grzegorz Bała. Zwycięstwo i komplet punktów pozwoliło Finishparkietowi na utrzymanie pozycji lidera. Zaraz za nim plasuje się Ceramika Paradyż.

Niewesoła jest natomiast sytuacja OKS-u 1945 Olsztyn. W sobotnim spotkaniu olsztyniacy zremisowali 2:2, pierwszą bramkę tracąc już po 25 sekundach od pierwszego gwizdka sędziego. Mimo to po dwóch bramkach Dariusza Radziszewskiego (w 14. i 53. minucie) OKS wyszedł na prowadzenie, którego jednak nie udało się mu utrzymać. W 76. minucie bowiem sędzia podyktował dla Unii ,,jedenastkę", którą na bramkę zamienił Marcin Grzywacz.

W ostatnich tygodniach OKS mimo momentami niezadawalających wyników utrzymywał się na miejscu jedenastym. Po remisie ze Skierniewicami nie udało się tego miejsca utrzymać. Ekipa Wiktora Karmana zajmuje teraz miejsce dwunaste, zaraz za MG MZKS-em Kozienice, który pokonał w sobotę Okęcie Warszawa 2:1.

OKS 1945 Olsztyn - Unia Skierniewice 2:2 (1:1)

bramki: 14. min, 53. Dariusz Radziszewski - 1. Marcin Maciejak, 76. Marcin Grzywacz

Legionovia Legionowo - Finishparkiet NML 0:3 (1:0)

bramki: 43. Michał Adamczyk, 65. Maciej Wojtaś, 70. Grzegorz Bała