Nowy trener Pelikana Łowicz

Jacek Cyzio został trenerem Pelikana Łowicz
Szefowie Pelikan zatrudniając Kowalskiego liczyli, że doświadczony szkoleniowiec pomoże drużynie w awansie do II ligi. Po rundzie jesiennej łowiczanie prowadzili w tabeli, ale wiosną spisują się bardzo słabo. Po porażce z Ruchem Wysokie Mazowieckie Kowalski złożył rezygnację, która nie została przyjęta. W klubie liczono, że w kolejnym meczu - ze Stalą Głowno - nastąpi przerwanie fatalnej passy. Tymczasem łowiczanie przegrali 0:1 i była to czwarta porażka z rzędu, a licząc mecz pucharowy, piąta. Po meczu trener Kowalski ponownie złożył rezygnację, która tym razem została przyjęta.

Działacze z Łowicza zdecydował się na zatrudnienie 37-letniego Jacka Cyzio, byłego piłkarza Cracovii, Pogoni Szczecin i Legii Warszawa, z którą wywalczył Puchar Polski. Ostatnio był szkoleniowcem trzecioligowego Okęcia Warszawa. Cyzio zadebiutuje w roli trenera Pelikana już dzisiaj w meczu wyjazdowym z ŁKS Łomża.

Dziś o godz. 17.30 Ceramika Paradyż rozegra na własnym boisku zaległe spotkanie ze Zniczem Pruszków. Trener Zdzisław Podsiebierski liczy na podtrzymanie dobrej formy strzeleckiej Michała Osińskiego, który w ostatnich dwóch meczach zdobył trzy gole.