Od IV ligi do B klasy

IV liga

Wyniki 27. kolejki: Pogoń Siedlce - Polonia II Warszawa 1:0, Wisła II Płock - KS Łomianki 3:1, Szydłowianka Szydłowiec - KS Piaseczno 2:1, Delta Warszawa - Nadnarwianka Pułtusk 1:3, Narew Ostrołęka - Mazur Karczew 5:0, KS Warka - GLKS Nadarzyn 1:2, Dolcan Ząbki - Korona Góra Kalwaria 3:0 (wo), Żbik Nasielsk - Kasztelan Sierpc 3:1, Pilica Białobrzegi - Olimpia Warszawa 2:0.

1. GLKS275959-25
2. Dolcan265860-14
3. Delta264861-31
4. Narew264644-29
5. Polonia II274541-24
6. Nadnarwianka274449-32
7. Żbik274249-48
8. Mazur274152-42
9. Warka274131-27
10.Piaseczno264048-38
11.Pogoń273743-41
12.Szydłowianka263633-32
13.Wisła II273347-52
14.Olimpia273142-50
15.Pilica262736-47
16.Łomianki272030-57
17.Kasztelan271827-65
18.Korona27517-115
Mazowiecka Liga Seniorów

Wyniki 24. kolejki: Skra Drobin - Makowianka Maków Mazowiecki 2:1, Mazur Gostynin - Naprzód Zielonki 1:2, Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Piast Piastów 3:3, NTP Wyszków - Wkra Bieżuń 3:2, Ostrovia Ostrów Mazowiecka - RKS Ursus Warszawa 1:3, Tęcza 34 Płońsk - MKS Ciechanów 2:0, Korona Ostrołęka - Mazowsze Płock 3:1.

1. Pogoń225881-18
2. Korona234547-18
3. Mazowsze234252-20
4. Piast224058-26
5. MKS233944-29
6. Wyszków213545-37
7. Tęcza 34233334-43
8. Naprzód223151-49
9. Ursus233140-36
10.Makowianka222526-39
11.Legionovia II222133-57
12.Mazur221623-61
13.Skra221625-60
14.Wkra221530-61
15.Ostrovia221417-52
Klasa okręgowa

Wyniki 21. kolejki: Polonia Radzanowo - ULKS Ciółkowo 0:0, Luszynianka Luszyn - Błękitni Gąbin 1:1, Świt Staroźreby - Orkan Sochaczew 1:4, Orzeł Goleszyn - Stoczniowiec Płock 3:2, Bzura Chodaków - Zryw Bielsk 3:3, Mazowsze II Płock - Wicher Cieszewo 1:3, Wisła Duninów - Orkan Lelice 2:2.

1. Orkan S.215275-16
2. Błękitni204164-17
3. Bzura203743-25
4. Wisła203650-28
5. Wicher203447-41
6. Stoczniowiec203143-33
7. Ciółkowo203047-36
8. Luszynianka202830-39
9. Mazowsze II202439-34
10.Orzeł202442-57
11.Orkan L.212232-43
12.Świt201330-66
13.Polonia201319-72
14.Zryw201328-82
Klasa A

Wyniki 21. kolejki: Błękitni Gójsk - Sparta Mochowo 4:2, Kormoran Łąck - Skrwa Brudzeń 8:2, Stegny Wyszogród - Lwówianka Lwówek 1:1, Limit Rybno - Huragan Bodzanów 3:1, Unia Iłów - Olimpia Gozdowo 4:0, Błyskawica Lucień - Skrwa Łukomie 1:4, Amator Maszewo - Zorza Szczawin Kościelny 4:1.

1. Amator215075-26
2. Unia204963-21
3. Kormoran204966-30
4. Limit204071-30
5. Skrwa Ł.203742-31
6. Zorza203237-37
7. Lwówianka202337-35
8. Skrwa B.212243-69
9. Błyskawica202232-55
10.Huragan201837-57
11.Stegny201831-53
12.Błękitni201639-65
13.Sparta201527-57
14.Olimpia201424-58
Klasa B

grupa I

Wyniki 15. kolejki: Relax Miszewo Murowane - LZS Miszewko Strzałkowskie 1:2, Mazowia Słubice - Polonia II Radzanowo 4:1, Unia Czermno - Victoria Wykowo 2:3, Wisła Kępa Polska - Bobry Cierszewo 1:4.

1. Mazowia133240-16
2. Unia132432-21
3. SKS 70122336-21
4. Miszewko131926-25
5. Polonia121837-28
6. Victoria121830-35
7. Bobry121322-25
8. Relax12817-33
9. Wisła13313-49
grupa II

Wyniki 15. kolejki: Pogoń Słupia - Sparta Rościszewo 4:0, Victoria Cekanowo-Zągoty - Start Proboszczewice 0:8, Kasztelan Białe Błoto - Amator II Maszewo 3:1, Wisła Główina-Sobowo - Czarni Rempin 0:2.

1. Start132960-13
2. Czarni132636-24
3. Pogoń122526-12
4. Kasztelan121924-20
5. Iskra121619-33
6. Amator II121423-32
7. Sparta121418-33
8. Wisła131225-27
9. Victoria13314-57