Turnieje amatorskie

Piłka nożna. Zespół Dexterków Wrotków został zwycięzcą trzeciomajowego turnieju dla chłopców 13-letnich rozegranego w Lublinie
W zawodach zorganizowanych przez ZW TKKF wystartowało osiem drużyn podzielonych na dwie grupy. W finale zmierzyły się zwycięzcy grup zespoły Dexterków Wrotków i MC Rolników Zemborzyce. Zwyciężyli 2:1 piłkarze z Wrotkowa. Zdobywcami bramek byli Grzegorz Cichosz (2) i Kamil Jurek.

W spotkaniu o trzecie miejsce drużyna Małolatów Dąbrowa pokonała 2:0 Omegę Lublin. Po jednym golu strzelili w tym meczu Krzysztof Wolski i Maciej Furtak. W całym turnieju najlepszym snajperem był zawodnik MC Rolników Kamil Jurek, który zdobył siedem goli.

W ramach imprezy rozegrano też konkurs rzutów karnych, których wystartowało 16 zawodników. W finale Michał Banach pokonał 3:2 Michała Słobodę.

Niepokonane Atomówki

W cyklu turniejów Wiosna 2005 trwa seria zwycięstw zespołu Atomówek. Wygrał on wszystkie rozegrane dotychczas zawody. W czwartym turnieju zwycięstwo zapewnił sobie pokonując w decydującym meczu Gongi 2:0. Obie bramki strzelił w ostatnich minutach spotkania Michał Słoboda.

Za Atomówkami kolejne miejsca zajęły: 2. Gongi, 3. Banany, 4. Browary, 5. Granaty, 6. Bezele, 7. Demony, 8. Omega. W klasyfikacji cyklu po czterech turniejach z kompletem możliwych do zdobycia 80 pkt. prowadzą Atomówki wyprzedzając Browary (50 pkt), Banany (26), Granaty (23), Topiki (16), Gongi (15), Demony (14), Omegę (8), Alfę (6), Nałkowskich (5) i Bezele (3).

Najskuteczniejszym strzelcem czwartego turnieju był Słoboda (7 goli), Sławek Kulasiński strzelił 5 bramek, Mateusz Wierzchoń i Patryk Zawada po 3. Słoboda jest także zdecydowanym liderem w łącznej klasyfikacji najlepszych snajperów - ma na koncie 28 bramek, drugi jest Wierzchoń, który strzelił 13 bramek.