Od IV ligi do B klasy

IV liga

Wyniki 26. kolejki: Polonia II Warszawa - Olimpia Warszawa 3:0, Kasztelan Sierpc - Pilica Białobrzegi 1:2, Korona Góra Kalwaria - Żbik Nasielsk 0:9, GLKS Nadarzyn - Dolcan Ząbki 1:1, Nadnarwianka Pułtusk - Narew Ostrołęka 1:2, KS Piaseczno - Delta Warszawa 0:1, KS Łomianki - Szydłowianka Szydłowiec 2:0, Pogoń Siedlce - Wisła II Płock 1:0.

1. Nadarzyn265657-24
2. Dolcan255557-14
3. Delta254860-28
4. Polonia II264541-23
5. Narew254339-29
6. Nadnarwianka264146-31
7. Piaseczno254047-36
8. Warka254030-25
9. Mazur254052-37
10.Żbik263946-47
11.Pogoń263442-41
12.Szydłowianka253331-31
13.Olimpia263142-48
14.Wisła II263044-51
15.Pilica252434-47
16.Łomianki262029-54
17.Kasztelan261826-62
18.Korona26517-112
Mazowiecka Liga Seniorów

Wyniki 23. kolejki: Mazowsze Płock - Skra Drobin 2:0, MKS Ciechanów - Korona Ostrołęka 0:1, Piast Piastów - NTP Wyszków 5:0, Makowianka Maków Mazowiecki - Mazur Gostynin 4:1.

1. Pogoń205475-14
2. Korona224244-17
3. Mazowsze224251-17
4. MKS223944-27
5. Piast213955-23
6. Wyszków203242-35
7. Tęcza 34213032-41
8. Naprzód202848-45
9. Ursus212535-35
10.Makowianka212525-37
11.Legionovia II211829-56
12.Mazur211622-59
13.Wkra211528-58
14.Ostrovia201415-45
15.Skra211323-59
Klasa okręgowa

Wyniki 21. kolejki: Ciółkowo - Orlan Lelice 3:2, Orkan Sochaczew - Zryw Bielsk 12:1, Błękitni Gąbin - Wicher Cieszewo 5:0, Świt Staroźreby - Mazowsze II Płock 1:0, Orzeł Goleszyn - Bzura Chodaków 3:1, Stoczniowiec Płock - Polonia Radzanowo 5:0, Luszynianka Luszyn - Wisła Duninów 3:2.

1. Orkan S204971-15
2. Błekitni194063-16
3. Bzura193640-22
4. Wisła193548-26
5. Stoczniowiec193141-30
6. Wicher193144-40
7. Ciółkowo192947-36
8. Luszynianka192729-38
9. Mazowsze II192438-31
10.Orkan L202130-41
11.Orzeł192139-55
12.Świt191329-62
13.Polonia191219-72
14.Zryw191225-79
Klasa A

Wyniki 21. kolejki: Zorza Szczawin Kościelny - Błękitni Gójsk 2:1, Skrawa Łukomie - Amator Maszewo 1:3, Skrwa Brudzeń - Stegny Wyszogród 0:3, Lwówianka Lwówek - Limit Rybno 1:1, Olimpia Gozdowo - Błyskawica Lucień 1:2, Sparta Mochowo - Kormoran Łąck 2:5, Huragan Bodzanów - Unia Iłów (po uderzeniu sędziego mecz został przerwany przy stanie 0:1).

1. Amator204771-25
2. Unia194661-21
3. Kormoran194658-28
4. Limit193768-29
5. Skrwa Ł193438-30
6. Zorza193236-33
7. Lwówianka192236-34
8. Skrwa B192241-61
9. Błyskawica192231-51
10.Huragan191836-56
11.Stegny191730-52
12.Sparta191525-53
13.Olimpia191424-54
14.Błekitni191335-63
Klasa B

grupa I

Wyniki 15. kolejki: Victoria Wykowo - Mazowia Słubice 2:2, Bobry Cierszewo - Unia Czermno 0:2, Wisła Kępa Polska - Relaks Miszewo Mur. 1:2, SKS 70 Płock - Miszewko Strzałkowskie 5:1.

1. Mazowia122936-15
2. Unia122431-17
3. SKS 70122336-21
4. Polonia II111836-24
5. Miszewko121623-25
6. Victoria111527-31
7. Bobry111018-24
8. Relax11816-31
9. Wisła12312-45
grupa II

Wyniki 15. kolejki: Victoria Cekanowo - Sparta Rościszewo 4:2, Czarni Rempin - Start Proboszczewice 2:4, Iskra Kozłowo - Wisła Głowina Sobowo 2:1, Pogoń Słupia - Kasztelan Białe Błoto 1:3.

1. Start122652-13
2. Czarni122334-24
3. Pogoń112222-12
4. Kasztelan111621-21
5. Iskra121621-33
6. Amator II111422-29
7. Sparta111418-29
8. Wisła121225-25
9. Victoria12314-49