Magda Godos wygrywa z kadrą A

Rozgrywająca wicemistrzyń Polski w kadrze B na zgrupowaniu siatkarek w Dźwirzynie pokonała kadrę A 3:1 (25:17; 25:12; 22:25; 25:19)
Rozgrywająca Centrostalu/Adriany/Gazety Pomorskiej w gronie 18 zawodniczek, powołanych przez trenera reprezentacji Andrzeja Niemczyka, przebywa na pierwszym tegorocznym zgrupowaniu. W nadmorskim Dźwirzynie, kilka kilometrów na zachód od Kołobrzegu, siatkarki są od 25 kwietnia, a pobyt zakończą w niedzielę. Po kilku dniach przerwy reprezentantki spotkają się 18 maja w Warszawie i po konsultacji 20 maja polecą do Chin na kontrolne spotkania.

A we wtorkowe popołudnie kadra A niespodziewanie przegrała z kadrą B 1:3. przypomnijmy, że Godos jest jedną z czterech rozgrywających, które sprawdza trener Niemczyk. W kadrze A znalazła się Izabela Bełcik (Nafta/Gaz Piła), w kadrze B jej klubowa koleżanka Katarzyna Skorupa, Marta Bieńkowska ze Skry Bełchatów i Godos.

Ze względu na udział w zgrupowaniu kadry, Godos zabraknie na dzisiejszym spotkaniu w ratuszu, podczas którego prezydent uhonoruje zawodniczki oraz trenera Piotra Makowskiego za zdobycie wicmistrzostwa ligi.Wynik meczu

KADRA A - KADRA B 1:3 (17:25, 12:25, 25:22, 19:25) Kadra A: Bełcik, Mirek, Skowrońska, Mróz, Bamber, Barbachowska, Liktoras i Rosner. Kadra B: Kaczor, Skorupa, Wojtowicz, Siwka, Tomsia, Bieńkowska, Pycia, Godos, Podolec oraz Kosek.