Strzelectwo. Puchar Polski

Zawodniczka AZS LOK Częstochowa Alicja Ziaja może być zadowolona z występu w I rundzie Pucharu Polski we Wrocławiu.

Częstochowianka w trzech konkurencjach zajmowała w nich czołowe miejsca. Zwyciężyła z wynikiem 594 pkt w ksp 60 leżąc. W kpn 40 była druga (393 pkt), a w ksp 3x20 (562 pkt.) uplasowała się tuż za podium.

We Wrocławiu wysokie pozycję zajmowali pozostali zawodnicy AZS LOK. Paulina Wardęga w kpn 40 (392 pkt.) była piąta, podobnie jak Marta Dąbrowska w psp 30+30 i Maciej Krygiel w kwd 3x40 (1130 pkt.). - Oczywiście, że jestem zadowolony z wyników - powiedział trener Wojciech Ruszkowski. - Ala Ziaja to polska czołówka, a pozostali są tuż za nią. Konkurencja kpn 40 była wyrównana. Ala z 393 punktami była druga, a Marta Dąbrowska miała tylko punkt mniej i zajęła piątą pozycję.