Od IV ligi do B klasy

IV liga

Wyniki 23. kolejki: Polonia II Warszawa - Kasztelan Sierpc 0:1, Korona Góra Kalwaria - Olimpia Warszawa 0:7, GLKS Nadarzyn - Pilica Białobrzegi 3:0, Mazur Karczew - Żbik Nasielsk 1:3, Nadnarwianka Pułtusk - Dolcan Ząbki 1:2, KS Piaseczno - KS Warka 1:2, KS Łomianki - Narew Ostrołęka 0:2, Pogoń Siedlce - Delta Warszawa 0:4, Wisła II Płock - Szydłowianka Szydłowiec 3:0.

1. Dolcan235152-13
2. GLKS234951-20
3. Delta234255-27
4. Mazur234051-30
5. Nadnarwianka233843-28
6. Piaseczno223743-32
7. Warka233728-23
8. Narew223734-26
9. Polonia II233634-22
10. Żbik233634-40
11. Wisła II233041-44
12. Szydłowianka222928-29
13. Olimpia232837-42
14. Pogoń232739-41
15. Kasztelan231824-52
16. Pilica221522-42
17. Łomianki231423-50
18. Korona23516-94
Mazowiecka Liga Seniorów

Wyniki 21. kolejki: MKS Ciechanów - Skra Drobin 3:0, RKS Ursus Warszawa - Mazowsze Płock 2:2, Legionovia II Legionowo - Korona Ostrołęka 1:3, Wkra Bieżuń - Tęcza 34 Płońsk 4:1, Piast Piastów - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3:0, Makowianka Maków Mazowiecki - NTP Wyszków 1:0, Mazur Gostynin - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:3.

1. Pogoń195170-14
2. Mazowsze203948-14
3. Piast203650-23
4. Korona193335-16
5. MKS193338-24
6. NTP182941-30
7. Naprzód182847-41
8. Tęcza 34202727-40
9. Ursus202534-33
10. Makowianka192221-31
11. Legionovia II201828-51
12. Wkra201528-57
13. Skra191322-55
14. Mazur181319-48
15. Ostrovia191114-45
Klasa okręgowa

Wyniki 19. kolejki: Polonia Radzanowo - Luszynianka Luszyn 0:1, Świt Staroźreby - ULKS Ciółkowo 1:0, Orzeł Goleszyn - Błękitni Gąbin 2:6, Bzura Chodaków - Orkan Sochaczew 2:1, Mazowsze II Płock - Stoczniowiec Płock 2:3, Wisła Duninów - Zryw Bielsk 2:5, Orkan Lelice - Wicher Cieszewo 2:3.

1. Orkan S184349-13
2. Bzura163538-17
3. Błękitni163347-15
4. Wisła162943-22
5. Wicher162843-34
6. Stoczniowiec162634-28
7. Luszynianka172426-32
8. Ciółkowo162339-32
9. Mazowsze II172336-28
10. Orkan L182128-35
11. Orzeł171835-44
12. Zryw171122-65
13. Świt171028-52
14. Polonia17916-67
Klasa A

Wyniki 19. kolejki: Huragan Bodzanów - Błyskawica Lucień 4:0, Błękitni Gójsk - Kormoran Łąck 1:4, Stegny Wyszogród - Sparta Mochowo 1:1, Limit Rybno - Skrwa Brudzeń 2:1, Unia Iłów - Lwówianka Lwówek 2:1, Amator Maszewo - Olimpia Gozdowo 7:0, Zorza Szczawin Kościelny - Skrwa Łukomie 0:1.

1. Amator184466-21
2. Unia174056-20
3. Kormoran174050-24
4. Limit173666-26
5. Skrwa Ł173436-24
6. Zorza172934-29
7. Skrwa B181938-57
8. Lwówianka171829-33
9. Błyskawica171826-47
10. Huragan171835-49
11. Olimpia171423-46
12. Stegny171324-49
13. Sparta171220-48
14. Błękitni171030-60
Klasa B

grupa I

Wyniki 13. kolejki: Wisła Kępa Polska - Miszewko Strzałkowskie 0:5, Unia Czermno - Relax Miszewo Mur. 4:1, Mazowia Słubice - Bobry Cierszewo 3:0, SKS 70 Płock - Polonia II Radzanowo 3:0.

1. Mazowia112834-13
2. Unia112129-17
3. SKS 70112031-20
4. Polonia II111836-24
5. Miszewko111622-20
6. Victoria101425-29
7. Bobry101018-22
8. Relax10514-30
9. Wisła11311-43
grupa II

Wyniki 12. kolejki: Sparta Rościszewo - Kasztelan Białe Błoto 3:2, Wisła Główina-Sobowo - Amator II Maszewo 4:1, Start Proboszczewice - Iskra Kozłowo 2:2, Victoria Cekanowo - Czarni Rempin 3:6.

1. Start112348-11
2. Czarni112332-20
3. Pogoń102221-9
4. Amator II111422-29
5. Sparta101416-25
6. Kasztelan101318-20
7. Iskra111319-32
8. Wisła111224-23
9. Victoria11010-47