Krzysztof Zagórski zostanie trenerem Koszarawy Żywiec?

Wiele wskazuje na to, że trener Krzysztof Zagórski nie podejmie jednak pracy w trzecioligowym Rozwoju Katowice, który wcześniej złożył mu propozycję. - Jestem właśnie na rozmowach w Koszarawie Żywiec. Po odejściu z Jastrzębia jestem dopiero od dwóch tygodni bez pracy, a przez cały czas odbieram telefony z nowymi propozycjami. To bardzo miłe, że działacze mnie doceniają - powiedział wczoraj Zagórski, który miałby zastąpić w Żywcu dotychczasowego szkoleniowca Koszarawy Marka Piotrowicza. - Nie chciałbym się dzisiaj wypowiadać na ten temat. Poproszę o telefon we wtorek - z trudem stwierdził Piotrowicz.

Zagórski ma dać odpowiedź działaczom żywieckiego klubu dzisiaj i wiele wskazuje na to, że będzie ona pozytywna. - Nie mogę niczego powiedzieć, ale wiem jedno - czeka mnie długa noc analiz i zastanawiania się nad tą propozycją. To na pewno ciekawa oferta - uśmiechał się Zagórski.

Natomiast działacze Rozwoju już zastanawiają się nad alternatywą dla Zagórskiego. - Braliśmy pod uwagę takie rozwiązanie i byliśmy na to przygotowani. Nie mogę jednak podać żadnego nazwiska, zanim nie porozmawiamy z samym zainteresowanym - powiedział Romuald Oryńczak, dyrektor Rozwoju. Wśród kandydatów na trenera Rozwoju nieoficjalnie wymienia się m.in. Grzegorza Borawskiego, byłego piłkarza GKS-u Katowice.