Sport.pl

Piłkarska klasa B. Wyniki 17. kolejki

Grupa I

ULKS Borzęcin - Guzovia Guzów 6:1, Tajfun Brochów - Zaborowianka Zaborów 1:4, Piast Feliksów - FC Płochocin 1:4, Mszczonowianka II Mszczonów - Pogoń Wiskitki 7:2, Tur II Jaktorów - LKS Osuchów 2:2. Pauzowały: Orzeł Kampinos, Amator Jesionka.

1. Płochocin143153-14
2. Borzęcin143062-19
3. Orzeł133028-17
4. Zaborowianka142941-18
5. Mszczonowianka II152152-38
6. Tajfun142037-22
7. Guzovia142035-50
8. Osuchów141841-37
9. Tur II131434-32
10. Piast 12825-46
11. Pogoń14617-81
12. Amator13613-65
Relax II Radziwiłłów i Orion Cegłów wycofały się po 5. kolejce. Ich wyniki zostały anulowane



Grupa II

Tarpan Tarczyn - Pro Futuro Warszawa 3:1, Victoria Błonie - Walka Kosów 1:5, Victoria II Głosków - Legion Otrębusy 2:2, Omega Warszawa - Sparta II Jazgarzew 2:5, Naprzód II Brwinów - Laura II Chylice 2:1, Jedność II Żabieniec - Orzeł Suchostruga 7:4.

1. Sparta II164374-18
2. Walka174261-18
3. Tarpan163767-15
4. Ambra163742-16
5. Pro Futuro163356-29
6. Omega162553-41
7. Naprzód II162331-45
8. Jedność II162238-44
9. Legion151519-37
10. Victoria B.161116-62
11. Victoria II G.161026-55
12. Laura II16922-63
13. Mirków15925-63
14. Orzeł15725-59


Grupa III

PUG II Bielany - KS II Falenica 3:1, GLM Warszawa - Salos Legionowo 3:0 (walkower, goście nie mieli badań lekarskich), PKS Siennica - Watra Mrozy 2:0, MLKS II Wesoła - Dąb II Wieliszew 0:4, WKS Puznów - Wisła Dziecinów 1:4, PKS II Radość - Korona Jadów 3:3, Victoria II Sulejówek - Bór Regut 2:1.



1. Dąb154156-10
2. Wisła163653-25
3. Siennica153347-22
4. GLM162952-36
5. Watra162836-27
6. Victoria II162542-38
7. Radość II152431-26
8. Bór172034-40
9. Korona161935-66
10. Puznów151637-37
11. PUG II151327-42
12. Falenica II161229-41
13. Wesoła II15921-54
14. Salos15817-53


Grupa IV

Impet Łajski - Huragan Grochale 3:0 (walkower, goście nie dojechali), Junak Warszawa - Dąb II Wieliszew 3:0 (walkower), Salos Warszawa - KP Bielany 2:3, Eskimo Chrzęsne - KS Wólka Radzymińska 2:1, Wisła II Zakroczym - Mewa Krubin 0:0.



1. KP Bielany133140-13
2. Junak132841-16
3. Eskimo122836-16
4. Impet112734-8
5. Płomień112022-19
6. Wólka R.121430-29
7. Dąb II121321-37
8. Wisła II111118-27
9. Salos131028-47
10. Huragan12514-41
11. Mewa12415-46
Dąb II Wieliszew wycofał się z rozgrywek, ale jego wyniki nie zostały anulowane