Od IV ligi do B klasy

IV liga

Wyniki 23. kolejki: Szydłowianka Szydłowiec - Polonia II Warszawa 1:1, Delta Warszawa - Wisła II Płock 2:1, Narew Ostrołęka - Pogoń Siedlce 3:2, KS Warka - KS Łomianki 0:0, Dolcan Ząbki - KS Piaseczno 1:1, Żbik Nasielsk - Nadnarwianka Pułtusk 0:1, Pilica Białobrzegi - Mazur Karczew 0:1, Olimpia Warszawa - GLKS Nadarzyn 0:3, Kasztelan Sierpc - Korona Góra Kalwaria 3:1.

1. Dolcan214850-11
2. GLKS214346-20
3. Mazur214050-25
4. Delta213850-26
5. Polonia II213634-19
6. Piaseczno203642-30
7. Nadnarwianka213536-25
8. Warka213325-21
9. Narew203130-26
10. Żbik213029-38
11. Pogoń212738-35
12. Wisła II212737-42
13. Szydłowianka202627-26
14. Olimpia212227-41
15. Kasztelan211423-52
16. Łomianki211422-45
17. Pilica201220-38
18. Korona21515-81
Mazowiecka Liga Seniorów

Wyniki 20. kolejki: Skra Drobin - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0:2, NTP Wyszków - Mazur Gostynin 3:1, Tęcza 34 Płońsk - Piast Piastów 2:1, Korona Ostrołęka - Wkra Bieżuń 5:1, Mazowsze Płock - Legionovia II Legionowo 6:0, MKS Ciechanów - RKS Ursus Warszawa2:1, Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Naprzód Zielonki (20 kwietnia)
1. Pogoń174565-12
2. Mazowsze183746-12
3. Piast183247-23
4. Korona183032-15
5. MKS183035-24
6. NTP172941-29
7. Tęcza 34182725-34
8. Naprzód172545-41
9. Ursus182332-31
10. Legionovia II181827-45
11. Makowianka171820-31
12. Skra181322-52
13. Mazur171318-45
14. Ostrovia171114-40
15. Wkra18921-56
Klasa okręgowa

Wyniki 18. kolejki: Wicher Cieszewo - Polonia Radzanowo 3:2, Zryw Bielsk - Orkan Lelice 0:2, Stoczniowiec Płock - Wisła Duninów 1:0, Orkan Sochaczew - Mazowsze II Płock 5:1, Błękitni Gąbin - Bzura Chodaków 2:0, ULKS Ciółkowo - Orzeł Goleszyn 2:2, Luszynianka Luszyn - Świt Staroźreby 1:1.

1. Orkan S174348-11
2. Bzura153236-16
3. Wisła152941-17
4. Błękitni142940-12
5. Wicher152540-32
6. Ciółkowo152339-31
7. Mazowsze II162334-25
8. Stoczniowiec152331-26
9. Luszynianka162125-32
10. Orkan L162025-31
11. Orzeł161833-38
12. Polonia16916-66
13. Zryw16817-63
14. Świt16727-52
Klasa A

Wyniki 18. kolejki: Skrwa Łukomie - Błękitni Gójsk 4:1, Olimpia Gozdowo - Zorza Szczawin Kościelny 4:5, Huragan Bodzanów - Amator Maszewo 1:1, Lwówianka Lwówek - Błyskawica Lucień 5:0, Skrwa Brudzeń - Unia Iłów 2:2, Sparta Mochowo - Limit Rybno 3:2, Kormoran Łąck - Stegny Wyszogród 3:0.
1. Amator174159-21
2. Unia163754-19
3. Kormoran163746-23
4. Limit163364-25
5. Skrwa Ł163135-24
6. Zorza162934-28
7. Skrwa B171937-55
8. Lwówianka161828-31
9. Błyskawica161826-43
10. Huragan161531-49
11.Olimpia161423-39
12. Stegny161223-48
13. Sparta161119-47
14. Błękitni161029-56
Klasa B

grupa I

Wyniki 12. kolejki: Relax Miszewo Murowane - Mazowia Słubice 1:4, Polonia II Radzanowo - LZS Miszewko Strzałkowskie 2:6, Victoria Wykowo - SKS 70 Płock 1:3, Wisła Kępa Polska - Unia Czermno 3:3.

1. Mazowia102531-13
2. Polonia II101836-21
3. Unia101824-17
4. SKS 70101728-20
5. Victoria101425-31
6. Miszewko101318-19
7. Bobry91018-19
8. Relax9513-26
9. Wisła10311-38
grupa II

Wyniki 12. kolejki: Czarni Rempin - Sparta Rościszewo 3:0, Iskra Kozłowo - Victoria Cekanowo 3:0, Amator II Maszewo - Start Proboszczewice 2:6, Pogoń Słupia - Wisła Główina-Sobowo 0:1.

1. Start102246-9
2. Pogoń102221-9
3. Czarni102026-17
4. Amator II101421-25
5. Kasztelan91316-17
6. Iskra101217-30
7. Sparta91113-23
8. Wisła10920-22
9. Victoria1007-41