Piłka nożna. Wyniki Klasy A

Częstochowa, grupa I. Liswarta Krzepica - Pogoń Kamyk 1:0, Płomień Czarny Las - Grom Miedźno 0:0, Unia Rędziny - Polonia/Unia Widzów 2:1, Błękitni Libidza - Sokół Parzymiechy 3:0 v.o., Naprzód Ostrowy - Alkas Aleksandria 4:1, Liswarta Popów - Pogoń Kłomnice 9:3, Oksza Łobodno - Sokół Wręczyca brak wyniku.

1. Liswarta Popów 16 42 66:22
2. Naprzód Ostrowy 16 39 52:15
3. Unia Rędziny 15 33 39:15
4. Oksza Łobodno 15 33 32:15
5. Błękitni Libidza 16 31 44:25
6. Liswarta Krzepice 16 30 50:20
7. Pogoń Kamyk 16 2653:32
8. Sokół Wręczyca 14 25 31:33
9. Alkas Aleksandria 16 15 29:48
10. Polonia-Unia16 13 26:45
11. Płomień Czarny L. 16 13 14:35
12. Pogoń Kłomnice 17 1333:62
13. Grom Miedźno 16 9 19:51
14. Sokół Parzymiechy 17 3 5:72
Częstochowa, grupa II. Orkan Rzerzęczyce - Piast Przyrów 1:1, Błękitni Aniołów - Orkan Gnaszyn 0:1, Częstochówka - Olimpia Huta Stara 2:3, Kamienica Polska - Sparta Szczekociny 4:0, Warta Zawada - Sokół Olsztyn 0:0, Skra Częstochowa - Płomień Kuźnica Marianowa 1:3, Polonia Poraj - Warta Myszków 3:0 v.o.

1. Płomień Kuźnica M. 16 35 41:16
2. Kamienica Polska 16 34 34:12
3. Polonia Poraj 16 3331:15
4. Sparta Szczekociny 16 30 32:26
5. Sokół Olsztyn 17 29 28:12
6. Skra Częstochowa 17 28 47:25
7. Częstochówka 17 28 44:36
8. Orkan Gnaszyn 17 26 31:20
9. Olimpia Huta St. 17 21 35:33
10. Orkan Rzerzęczyce 16 21 25:28
11. Piast Przyrów162023:24
12. Warta Zawada 17 18 23:29
13. Warta Myszków 17 4 11:59
14. Błękitni Aniołów17 0 6:76
Podokręg Lubliniec: Huragan Jezioro - Żwirex Hadra 1:0, LKS Sieraków - Dragon Rusinowice 0:3, Promień Glinica - Sparta II Lubliniec 1:9, Orzeł Pawonków - Małapanew Kuczów 2:1, Śląska Koszęcin - Pokój Sadów 1:0, Rozwój Olszyna - Rybak Ciasna 0:4, Liswarta Lisów - Mechanik Kochcice 1:0.

1. Sparta II 16 45 52:12
2. Małapanew Kuczów17 36 45:16
3. Rybak Ciasna 16 34 28:17
4. Huragan Jezioro 16 32 31:19
5. Dragon Rusinowice 16 30 32:25
6. Śląsk Koszęcin 16 26 31:20
7. Mechanik Kochcice 16 24 21:21
8. Orzeł Pawonków 16 22 28:29
9. Rozwój Olszyna 16 16 21:37
10. Liswarta Lisów 17 16 14:32
11. Promień Glinica 16 14 21:39
12. Żwirex Hadra 16 14 17:39
13. Pokój Sadów 16 13 16:25
14. LKS Sieraków 16 8 17:43