Wymyśl nazwę dla Międzynarodowego Marattonu Rzeszowskiego i wystartuj w nim

MARATON RZESZOWSKI

Wymyśl nazwę

Już 5 czerwca w Rzeszowie odbędzie się wielka impreza sportowa I Międzynarodowy Maraton Rzeszowski. Będzie nie tylko okazją do ostrej rywalizacji zawodowców z całego świata na pełnym dystansie maratonu, ale także do spróbowania swych sił dla wszystkich chętnych. Na różnych dystansach pobiegną całe rodziny, dorośli, młodzież, dzieci.

Maraton Rzeszowski na stałe zagości w kalendarzu międzynarodowych imprez biegowych. Aby był kojarzony nie tylko w naszym regionie i kraju oraz promował Rzeszów musi mieć dobrą, marketingową nazwę.

Dlatego też organizatorzy Stowarzyszenie "Ruch dla Zdrowia" oraz Urząd Miasta Rzeszowa wspólnie z rzeszowskimi mediami ogłaszają konkurs na nazwę dla maratonu.

Propozycje można zgłaszać do piątku (15 kwietnia) do redakcji mailem: listy@rzeszow.agora.pl. Z propozycji mieszkańców w przyszłym tygodniu zostanie wybrana najlepsza. Na zwycięzcę czeka nagroda niespodzianka.Szlifuj formęChcesz wziąć udział w maratonie, pobiec na jednym z dystansów? A może chcesz zrobić coś dla swojego zdrowia, dbać o serce, a przy okazji dobrze się bawić? Przyjdź koniecznie w najbliższą sobotę (16 kwietnia) o godz. 8.30. pod Halę na Podpromiu na WSPÓLNE BIEGANIE. Wzdłuż Wisłoka pobiegną: wiceprezydent Rzeszowa Ryszard Winiarski, prezes Stowarzyszenia "Ruch dla Zdrowia" Piotr Latawiec, Bogusław Duda, olimpijczyk z Montrealu oraz wszyscy chętni mieszkańcy miasta.

Namów rodzinę, znajomych i weź udział we wspólnym bieganiu, które odbywało się będzie w każdą sobotę. Zbiórka obok Hali na Podpromiu o godz. 8.30. Do wspólnego biegania będziemy zapraszać kogoś znanego.