Piłkarze OKS 1945 Olsztyn awansowali w tabeli

Po zwycięstwie z Mazowszem Grójec piłkarze OKS 1945 Olsztyn awansowali na 10. miejsce

Olsztyniacy zawdzięczają to także Legionovii i Ceramice Paradyż, które nie wywalczyły nawet punktu. Po zwycięstwie z Mazowszem 1:0 podopieczni trenera Wiktora Karmana przesunęli się z 12. na 10. miejsce.

20. kolejka była udana także dla Finishparkietu Nowe Miasto Lubawskie, który pokonał Unię Skierniewice 2:0, remisując po pierwszej połowie. - Podczas przerwy dowiedzieliśmy się, że Mazowsze i ŁKS Łomża, z którymi sąsiadowaliśmy w tabeli, przegrały. Dzięki temu graliśmy także o awans w tabeli - opowiada trener Tomasz Arteniuk.

Pozostałe wyniki 20. kolejki: Stal Głowno - Okęcie Warszawa 2:0, Legionovia - Gwardia Warszawa 0:1, Warmia Grajewo - Ceramika Paradyż 1:0, Znicz Pruszków - ŁKS Łomża 3:1, Pelikan Łowicz - Legia II Warszawa 0:0, Ruch Wysokie Mazowieckie - MG MZKS Kozienice 1:1.