Od IV ligi do B klasy

IV liga

Wyniki 22. kolejki: Polonia II Warszawa - Korona Góra Kalwaria 2:0, GLKS Nadarzyn - Kasztelan Sierpc 2:0, Mazur Karczew - Olimpia Warszawa 1:0, Nadnarwianka Pułtusk - Pilica Białobrzegi 1:2, KS Piaseczno - Żbik Nasielsk 2:2, Pogoń Siedlce - KS Warka 1:1, Wisła II Płock - Narew Ostrołęka 1:0, Szydłowianka Szydłowiec - Delta Warszawa 3:1, KS Łomianki - Dolcan Ząbki (12 kwietnia).

1. Dolcan 194448-10
2. GLKS 204043-20
3. Mazur 203749-25
4. Delta 203548-25
5. Polonia II 203533-18
6. Piaseczno 183238-28
7. Nadnarwianka203235-25
8. Warka 203225-21
9. Żbik 203029-37
10. Narew 192827-24
11. Pogoń 202736-32
12. Wisła II 202736-40
13. Szydłowianka192526-25
14. Olimpia 192226-35
15. Łomianki 191322-44
16. Pilica 191220-37
17. Kasztelan 201120-51
Mazowiecka Liga Seniorów

Wyniki 19. kolejki: Tęcza 34 Płońsk - Naprzód Zielonki 2:2, RKS Ursus Warszawa - Skra Drobin 4:0, Legionovia II Legionowo - MKS Ciechanów 2:2, Wkra Bieżuń - Mazowsze Płock 0:5, Piast Piastów - Korona Ostrołęka 2:2, Makowianka Maków Mazowiecki - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1:0, Pogoń Grodzisk Mazowiecki - NTP Wyszków 3:2.

1. Pogoń 164263-12
2. Mazowsze 173440-12
3. Piast 173246-21
4. Korona 172727-14
5. Ciechanów 172733-23
6. Wyszków 162638-28
7. Naprzód 172545-41
8. Tęcza 34 172423-33
9. Ursus 172331-29
10. Makowianka171820-31
11. Legionovia II161524-37
12. Skra 161320-47
13. Ostrovia 161114-38
14. Mazur 151015-42
15. Wkra 17920-51
Klasa okręgowa

Wyniki 17. kolejki: Polonia Radzanowo - Świt Staroźreby 2:0, Orzeł Goleszyn - Luszynianka Luszyn 3:2, Bzura Chodaków - ULKS Ciółkowo 1:1, Mazowsze II Płock - Błękitni Gąbin 1:1, Wisła Duninów - Orkan Sochaczew 2:3, Orkan Lelice - Stoczniowiec Płock 0:1, Wicher Cieszewo - Zryw Bielsk 5:1.

1. Orkan 164043-10
2. Bzura 143236-14
3. Wisła 142941-16
4. Błękitni 132638-12
5. Mazowsze II152333-20
6. Ciółkowo 142237-29
7. Wicher 142237-30
8. Stoczniowiec152024-31
9. Luszynianka142030-26
10. Orzeł 151731-36
11. Orkan L 151723-31
12. Polonia 15914-63
13. Zryw 15817-61
14. Świt 15626-51
Klasa A

Wyniki 17. kolejki: Huragan Bodzanów - Zorza Szczawin Kościelny 1:2, Błękitni Gójsk - Stegny Wyszogród 0:2, Limit Rybno - Kormoran Łąck 6:3, Unia Iłów - Sparta Mochowo 3:0, Błyskawica Lucień - Skrwa Brudzeń 2:0, Amator Maszewo - Lwówianka Lwówek 3:3, Skrwa Łukomie - Olimpia Gozdowo 1:1.

1. Amator 164058-20
2. Unia 153652-17
3. Kormoran 153443-23
4. Limit 153362-22
5. Skrwa Ł. 152831-23
6. Zorza 152629-24
7. Błyskawica 151826-38
8. Skrwa B. 161835-53
9. Lwówianka151523-31
10. Huragan 151430-48
11. Olimpia 151419-34
12. Stegny 151223-45
13. Błękitni 151028-52
14. Sparta 15816-45
Klasa B

grupa I

Wyniki 11. kolejki: LZS Miszewko Strzałkowskie - Unia Czermno 1:2, SKS 70 Płock - Bobry Cierszewo 3:0, Polonia II Radzanowo - Victoria Wykowo 2:4, Wisła Kępa Polska - Mazowia Słubice 0:3.

1. Mazowia92227-12
2. Polonia II91834-15
3. Unia 91721-14
4. SKS 7091425-19
5. Victoria91424-28
6. Bobry91018-19
7. Miszewko91012-17
8. Relax8512-22
9. Wisła928-35
grupa II

Wyniki 11. kolejki: Wisła Główina-Sobowo - Kasztelan Białe Błoto 2:3, Pogoń Słupia - Start Proboszczewice 1:0, Victoria Cekanowo - Amator II Maszewo 1:4, Czarni Rempin - Iskra Kozłowo 3:1.

1. Pogoń92221-8
2. Start 91940-7
3. Czarni91723-17
4. Amator II91419-19
5. Kasztelan91316-17
6. Sparta81113-20
7. Iskra9914-30
8. Wisła9619-22
9. Victoria907-38