Piłka nożna n Niższe ligi

IV liga

27. kolejka: Pogoń Siedlce - Polonia II Warszawa 1:0, Wisła II Płock - KS Łomianki 3:1, Szydłowianka - KS Piaseczno 2:1, Pilica Białobrzegi - Olimpia Warszawa 2:0, Delta Warszawa - Nadnarwianka Pułtusk 1:3, Narew Ostrołęka - Mazur Karczew 5:0, KS Warka - GLKS Nadarzyn 1:2, Dolcan Ząbki - Korona Góra Kalwaria 3:0 walkower, Żbik Nasielsk - Kasztelan Sierpc 3:1.

1. Nadarzyn275959-25
2. Dolcan265860-14
3. Delta264861-31
4. Nadnarwianka264649-32
5. Narew264644-29
6. Polonia II274541-24
7. Żbik274249-48
8. Warka274131-27
9. Mazur274052-42
10. Piaseczno264048-38
11. Pogoń273743-41
12. Szydłowianka263633-32
13. Wisła II273347-52
14. Olimpia273142-50
15. Pilica262736-47
16. Łomianki272030-57
17. Kasztelan271827-65
18. Korona27517-115
Mazowiecka Liga Seniorów

Grupa I, 24. kolejka: Skra Drobin - Makowianka 2:1, Mazur Gostynin - Naprzód Zielonka 1:2, Pogoń Grodzisk - Piast Piastów 3:3, NTP Wyszków - Wkra Drobin 3:2, Tęcza 34 Płońsk - MKS Ciechanów 2:0, Korona Ostrołęka - Mazowsze Płock 3:1, Ostrovia - RKS Ursus 1:3. Pauzowała Legionovia II. Mecz zaległy: Naprzód - Pogoń 1:3.

1. Pogoń235984-21
2. Korona244848-18
3. Mazowsze244554-20
4. Piast224058-26
5. Ciechanów243944-29
6. NTP213545-37
7. Tęcza233334-438
8. Ursus233140-36
9. Naprzód223151-49
10. Makowianka222526-39
11. Legionovia II222133-57
12. Mazur221623-61
13. Skra221622-60
14. Wkra221530-61
15. Ostrovia221417-52
Boruta Kuczbork wycofał się po 10. kolejce. Jego wyniki zostały anulowane.

Grupa II

Grupa II, 24. kolejka: Broń Radom - Zwolenianka 3:1, Powiślanka Lipsko - Mazowsze II Grójec 0:3, Marcovia - Podlasie Sokołów Podlaski 0:3, Mazovia - Zryw Sobolew 0:0, Wilga Garwolin - Hutnik Warszawa 2:1, Start Otwock - Mirax Bierwce 2:1, Mszczonowianka - Wicher Kobyłka 3:0. Pauzowała Przyszłość Włochy.

1. Podlasie225255-16
2. Mszczonowianka234957-24
3. Broń234755-24
4. Powiślanka224635-27
5. Przyszłość224038-28
6. Start233946-31
7. Hutnik233333-27
8. Mazowsze II223137-34
9. Mirax233032-37
10. Zwolenianka232939-31
11. Mazovia222322-34
12. Zryw221937-51
13. Marcovia221927-58
14. Wilga221420-50
15. Wicher2339-71
W trakcie przerwy zimowej z rozgrywek wycofała się Gwardia II Warszawa. Jej wyniki zostały anulowane.

Liga Okręgowa

Grupa I, 24. kolejka: Olimpia II Warszawa - Naprzód Brwinów 1:1, Skra Obory - Świt Warszawa 2:0, Ożarowianka - LKS Chlebnia 1:2, KS Raszyn - Sagita Warszawa 0:4, Sarmata Warszawa - Tur Jaktorów 0:2, Relax Radziwiłłów - Milan Milanówek 1:1, Żyrardowianka - Błonianka 0:3, Sparta Jazgarzew - Jedność Żabieniec 0:2.

1. Tur235963-12
2. Skra234853-30
3. Jedność234742-26
4. Milan234251-33
5. Sparta233441-35
6. Raszyn243253-37
7. Świt233240-35
8. Chlebnia233040-38
9. Ożarowianka243041-56
10. Olimpia II242938-49
11. Naprzód232830-40
12. Żyrardowianka242835-47
13. Sarmata242422-49
14. Sagita232335-41
15. Relax242331-54
16. Błonianka231420-53
Grupa II, 24. kolejka: Świt II Nowy Dwór - Marymont Warszawa 1:4, Okęcie II Warszawa - Victoria Sulejówek 0:3 walkower, KS Falenica - Sokół Serock 4:2, Białołęka Warszawa - Wkra Drobin 5:0, Drukarz Warszawa - Huragan Wołomin 2:3, Bóbr Tłuszcz - Hutnik II Warszawa 3:0 walkower, Mazur Radzymin - ZWAR Konstancin 0:2, Advit Wiązowna - Józefovia 1:3.

1. Huragan235972-16
2. Drukarz245981-18
3. ZWAR245167-31
4. Mazur233542-25
5. Marymont233537-48
6. Bóbr233446-37
7. Falenica243453-48
8. Sokół233442-50
9. Białołęka233347-43
10. Świt II233043-49
11. Józefovia242950-56
12. Victoria242939-46
13. Okęcie II242831-57
14. Advit231824-65
15. Hutnik II231322-44
16. Wkra231025-88
Okęcie II Warszawa wycofało się z rozgrywek. Kolejne mecze oddaje walkowerem.

Klasa A

Klasa A

Grupa I, 24. kolejka: CWKS Legia Warszawa - Promyk Nowa Sucha mecz przełożony (goście spóźnili się, ponieważ wiozący ich autokar zatrzymała policja), Naprzód II Zielonki - GLKS II Nadarzyn 3:0, Ryś Laski - Przyszłość II Włochy 1:1, Sorento Kamion - Partyzant Leszno 1:3, Wrzos Międzyborów - Żyrardowianka II 1:1, Błyskawica Warszawa - Znicz II Pruszków 1:1, MKS Żabia Wola - Utrata Pawłowice 2:1, Anprel Nowa Wieś - Piast II Piastów 4:0.

1. Nadarzyn II245396-32
2. CWKS235065-16
3. Przyszłość II234666-18
4. Znicz II234259-35
5. Naprzód II244173-34
6. Utrata244053-42
7. Ryś233837-24
8. Anprel232751-67
9. Partyzant222628-63
10. Żyrardowianka II232543-71
11. Wrzos222436-67
12. Piast II242341-63
13. Błyskawica222226-40
14. Promyk222135-51
15. Sorento232039-69
16. Żabia Wola231730-99
Grupa II, 24. kolejka: Orzeł Baniocha - Victoria Dacpol Głosków 3:1, AON Rembertów - UKS Łady 0:4, Perła Złotokłos - AZS Absolwent Warszawa 5:0, KS Olesin-Halinów - Laura Chylice 1:2, Mazur II Karczew - Vistula Nadbrzeż mecz przełożony, KS II Piaseczno - CKS Celestynów 4:0, Energetyk Warszawa - KS Glinianka 7:4, Victoria Zerzeń - PKS Radość 2:2.

1. Victoria Dacpol235968-22
2. KS Piaseczno II225784-30
3. Perła225181-26
4. Orzeł234565-42
5. Łady234553-35
6. Absolwent233426-23
7. Victoria Z.233444-45
8. Laura233350-51
9. Energetyk233238-34
10. Radość233139-42
11. AON242740-64
12. Glinianka222133-55
13. Mazur II222036-58
14. Olesin-Halinów241634-71
15. Celestynów231222-68
16. Vistula21925-62
Grupa III, 24. kolejka: Rządza Załubice - Marymont II Warszawa 4:2, Huragan II Wołomin - FC Stars Warszawa 1:2, Dolcan II Ząbki - Marcovia II 2000 Marki 5:0, Legion Warszawa - Amigos Warszawa 0:3 walkower, Wisła Zakroczym - Rotavia Nieporęt 4:0, KS II Łomianki - Nadnarwianka II Pułtusk przerwany przy stanie 3:0 z powodu ciemności. PUG Bielany - NTP II Wyszków (wynik za tydzień). Pauzował Mazur II Radzymin.

1. Stars224649-26
2. Dolcan II214459-27
3. Rządza224352-31
4. PUG204047-19
5. NTP II213449-33
6. Huragan II223338-31
7. Marcovia II223137-40
8. Rotavia213137-42
9. Nadnarwianka II212741-62
10. Mazur II222541-53
11. Wisła222530-43
12. Łomianki II202330-36s
13. Legion222236-51
14. Amigos232226-43
15. Marymont II231729-64
Wisła Jabłonna wycofała się po 8. kolejce. Legion Warszawa wycofał się po rundzie jesiennej.