Goplania - Zawisza 3:2 w IV lidze

W 92 minucie Robert Szutkowski zdobył gola, który zdecydował o porażce Zawiszy w Inowrocławiu
To pierwsze punkty stracone przez bydgoszczan wiosną. Piłkarze Goplanii i Zawiszy stworzyli ciekawe widowisko. W 35 minucie meczu po potężnym strzale Krzysztofa Kretkowskiego, słupek uchronił Roberta Tomaszewskiego od utraty bramki. W 43 minucie po szybkiej kontrze bydgoszczan i podaniu Michała Łuczaka piłkę do bramki wepchnął Mariusz Barlik.

Na początku drugiej połowy Skonieczka płaskim strzałem wyrównał wynik spotkania. W 62 minucie błąd Grzegorza Wódkiewicza wykorzystał Kretkowski Goplania wygrywa 2:1. Zawisza wyrównał w 66 min. Po dośrodkowaniu Pawła Klimka Barlik zdobywa drugiego gola. Przez następne 20 min Zawisza miał przewagę. Jednak ani Barlik, ani Nowicki ani Krawczyk nie potrafili ich wykorzystać. W 92 minucie po dośrodkowaniu Dawida Jasińskiego piłkę z rąk wypuścił Tomaszewski a na to czyhał tylko Szutkowski.

Wynik meczu

GOPLANIA INOWROCŁAW - ZAWISZA 3:2 (0:1)

Bramki: 1:0 Skonieczka (47.), 1:1 Barlik (43.), 2:1 Kretkowski (62.), 2:2 Barlik (66.), 3:2 Szutkowski (92.)

Zawisza: Tomaszewski- Krawczyński, Sieradzki, Wódkiewicz, Bachar - Łuczak (74., Nowaczyk), Lamka, Krawczyk, Klimek (79., Kamiński)- Nowicki (79., Ruczyński), Barlik

Żółte kartki: Tomaszewski, Nowicki, Nowaczyk

Pozostałe wyniki: Mień Lipno - Pomorzanin Toruń 0:0, Legia Chełmża - Wisła Nowe 4:2, Włocławia - Wda Świecie 4:1, Victoria Koronowo - Cuiavia Inowrocław 2:0, Sparta Brodnica - Pałuczanka Żnin 1:0, Lech Rypin - Sadownik Waganiec 1:3, Zdrój Ciechocinek - Olimpia Grudziądz 4:0