Wyniki III, IV i V ligi piłkarskiej

III LIGA

Wyniki 17. kolejki:

Polonia Bytom - Arka Nowa Sól3:1 (1:0)
Strzelcy bramek

Polonia B.: Trzeciak (20.), Tukaj (67.), Kondzielnik (72.)

Arka: Bandosz (72.)

Składy

Polonia B.: Suchański - Byrski, Jurczyk, Broniewicz - Trzeciak (76. Kondzielnik), Cybulski (61. Sosna), Brosz (61. Jabłoński), Konik, Marcinkowski Ż - Tukaj Ż, Gacki (86. Smolec).



Rozwój Katowice - Miedź Legnica 1:1 (1:0)

Strzelcy bramek

Rozwój: A. Bosowski (18.)

Miedź: Strożek (85.)

Składy

Rozwój: Kolonko - Will Ż, Polarz, Lis - Kiszel Ż (60. Szarek), A. Bosowski, M. Bosowski (30. Bauer), Tomczyk (89. Buffi), Sudoł - Giesa (79. Bonczek), Rajman.



Chrobry Głogów - Ruch Radzionków 1:2 (1:1)

Strzelcy bramek

Chrobry: Rośmiarek (9.)

Ruch: Bonk (20.), Mitura (48.)

Skład Ruchu: Urbańczyk - Banaś, Klaczka, T. Krzęciesa (89. Wrześniewski), Mitura - Pajączkowski, Bonk, Galeja, Kałwak (75. Sobala) - Gielza (85. Rudyk), Wesecki Ż (84. Tokarz).



Śląsk Wrocław - Walka Zabrze 1:0 (1:0)

Strzelec bramki

Wielgus (25.)

Walka: Piechota - Stemplewski, Jendryczko Ż, Piwowar - Szmieszek, Kocyba Ż, Maj (67. Gałecki), Gontarewicz, Zawadzki (75. Suker) - Kocur (72. Frąckowiak), Dolny (67. Waniek).



W pozostałych meczach:

Polar Wrocław - Polonia Słubice 2:0 (1:0); Anioł (44., 87.).

Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Lechia Zielona Góra 3:0 (2:0); Olszowiak (9., 61.), Półchłopek (29.).

TOR Dobrzeń Wielki - Promień Żary 1:2 (1:1); Dudek (34.) - Robaszek (45.), Tychowski (68.).

Sobotni mecz Górnik Jastrzębie - Odra Opole został odwołany ze względu na zły stan zdrowia Papieża.



1. Śląsk173940:12
2. Polar173632:15
3. Ruch173230:18
4. Polonia B.173223:11
5. Miedź172824:18
6. Rozwój172522:18
7. Górnik162524:21
8. Promień172522:24
9. Chrobry172422:21
10. Walka171918:22
11. Odra161816:16
12. Arka171823:35
13. Motobi171719:25
14. TOR171612:27
15. Lechia171319:40
16. Polonia S.171220:43
rg, minc, gak



IV LIGA

Grupa 1

Włodar-Domex Częstochowa - MKS Myszków 3:1 (2:0); Skrzypkowiak (32., 44.), Oziębała (86.) - Stemplewski (48.).

MKS Sławków - Slavia Ruda Śl. 0:5 (0:2); Pawlik (30., 89.), Szastok (38.), Wujec (60.), Kudełko (86.).

Sarmacja Będzin - Górnik II Zabrze 4:0 (2:0); Klata (25.), Sokół (41.), Miśkiewicz (50.), D. Koch (69.).

Rozbark Bytom - Sparta Lubliniec 2:1 (1:0); Maligłówka (9.), Dykta (70.) - Kubacki (75. karny).GKS 71 Tychy - Źródło Kromołów 1:0 (0:0); Myszor (67.).Raków Częstochowa - Lotnik Kościelec 3:0 (0:0); Czok (53. karny), Lesik (62.), Kołaczyk (88.).

Śląsk Świętochłowice - Szombierki Bytom 2:0 (0:0); Rzeźniczek (46.), Hendel (57.).

Sobotni mecz Czarni Sosnowiec - Carbo Gliwice został odwołany ze względu na zły stan zdrowia Papieża.

1. Raków1747 37:8
2. GKS 71 Tychy173330:16
3. Świętochłowice173237:18
4. Włodar Domex173230:19
5. Kromołów172847:19
6. Sarmacja172725:17
7. Rozbark172618:18
8. Slavia172336:31
9. Carbo162230:23
10. Myszków172022:21
11. Szombierki171928:34
12. Czarni161828:30
13. Sławków171826:35
14. Lubliniec171821:36
15. Górnik II171226:42
16. Kościelec17313:87
Grupa 2

Polonia Łaziska - MKS Lędziny 3:2 (2:1); Marcin Jędrowski (30.), Przybyła (36.), A. Kopytko (54.) - Browarski (35. samobójcza), Szymoniak (48.).

Czarni-Góral Żywiec - AKS Mikołów 2:0 (0:0); Ludwiczak (80.), Sołtysek (86.).

Beskid Skoczów - MK Górnik Katowice 2:2 (0:0); Kołder (49. karny, 53.) - Michalski (52.), Kurzaczek (61. karny).

Unia Racibórz - Przyszłość Rogów 0:5 (0:2); Prusek (27., 47., 88.), Jasiński (37.), Solak (52.).

Victoria Jaworzno - Koszarawa Żywiec 0:2 (0:1); Pluta (38.), Socha (68.).

Polonia Marklowice - Grunwald Ruda Śl. 0:2 (0:1); Kroczek (11., 62.).

Niedzielne mecze: Pasjonat Dankowice - Górnik Pszów i Odra II Wodzisław Śl. - Energetyk ROW Rybnik zostały odwołane z powodu śmierci Papieża.

1. Koszarawa173934:9
2. Energetyk ROW163736:7
3. Rogów173446:21
4. Odra II163026:16
5. Łaziska173028:23
6. MK Górnik172823:20
7. Czarni-Góral172417:20
8. Victoria172320:23
9. AKS Mikołów172218:24
10. Skoczów172129:29
11. Marklowice172027:25
12. Unia Racibórz171518:26
13. Pszów161515:29
14. Grunwald171321:36
15. Lędziny171114:32
16. Dankowice161119:51
gak



V LIGA

KATOWICE I

Iskra Pszczyna - Pogoń Imielin 1:0 (0:0): Ryguła; Unia Bieruń Stary - LKS Łąka 1:3 (1:1): Gepfert - Maroszek 2, Zieleźnik; Gwarek Ornontowice - Górnik Czerwionka 4:0 (1:0): Butrykowski 2, Marzec, Janiak; Pniówek Pawłowice Śl. - Krupiński Suszec 1:1 (1:0): Maciejowski (samobójcza) - Szweda; Ogrodnik Cielmice - GTS Bojszowy 0:3 (0:2): Michał Pyrlik 2, Szymoszek; Górnik Boguszowice - Orzeł Mokre 1:2 (0:1): Wyrobek - Knapek, Czarnecki; Piast Leszczyny - Nadwiślan Góra 1:0 (0:0): Gruszkiewicz; LKS Bełk - Urania Ruda Śl. 2:0 (1:0): Birówka, Ł. Papuga.

1. Mokre1736 32:18
2. Łąka173337:22
3. Bieruń Stary173231:25
4. Góra172926:16
5. Bojszowy172830:22
6. Cielmice172828:22
7. Bełk172723:14
8. Pniówek172636:19
9. Ornontowice172330:27
10. Iskra171924:35
11. Imielin171820:28
12. Urania171722:29
13. Suszec171621:27
14. Boguszowice171519:31
15. Leszczyny171413:32
16. Czerwionka171414:39
KATOWICE II

Kolejarz Katowice - Unia Strzemieszyce 0:1 (0:0): Zalewski; Błękitni Sarnów - MKS Siemianowice Śl. 0:1 (0:0): Wolny; Andaluzja Brzozowice-Kamień - Wawel Wirek 2:1 (1:0): Wojtasz, Kosmyk - Gruchalski; Górnik Wesoła - Unia Ząbkowice 5:0 (2:0): Szczygieł 2, Sobczak, Derek, Firlej; Górnik Jaworzno - Szczakowianka II Jaworzno 2:2 (1:1): Żelichowski, Turek - Cygnar, Truś; Milenium Wojkowice - Ruch II Chorzów 1:0 (1:0): Szymkowski; Podlesianka Katowice - AKS Niwka 2:1 (1:0): Witkowski, Olewiński - Nowak. Zapora Przeczyce pauzowała.

1. Wesoła163541:12
2. Wirek163449:18
3. Wojkowice163326:11
4. Niwka163134:17
5. Andaluzja162733:17
6. Szczakowianka II162723:15
7. Sarnów162321:19
8. Górnik Jaw.162122:28
9. Podlesianka151915:25
10. Strzemieszyce161716:24
11. Siemianowice Śl.161715:23
12. Przeczyce141517:35
13. Kolejarz161213:29
14. Ząbkowice16916:33
15. Ruch II1537:42
KATOWICE III

Naprzód Syrynia - MKS 05 Krzanowice 1:0 (1:0): Góralczyk; Naprzód Rydułtowy - KS Kuźnia Raciborska 4:0 (2:0): Buliński 2, Brzoska, M. Biczysko; Rymer Rybnik - Czarni Nowa Wieś 2:0 (1:0): Knesz, Marszolik; Górnik Radlin - Górnik II Jastrzębie 0:0 , Start Mszana - Naprzód Czyżowice 0:2 (0:2): Lapczyk 2. Niedzielne mecze: Płomień Połomia - Gwiazda Skrzyszów, Silesia Lubomia - Jedność Jejkowice i Czarni Gorzyce - LKS Krzyżanowice zostały odwołane z powodu śmierci Papieża.

1. Skrzyszów1638 39:9
2. Rymer173540:26
3. Kuźnia Racib.173232:23
4. Mszana172925:22
5. Czyżowice172434:22
6. Jastrzębie II172338:31
7. Radlin172322:27
8. Gorzyce162125:28
9. Syrynia172121:27
10. Krzyżanowice162125:34
11. Jejkowice161821:23
12. Rydułtowy171822:27
13. Krzanowice171813:25
14. Lubomia161822:39
15. Połomia161720:29
16. Nowa Wieś171630:37
KATOWICE IV

LKS 35 Gierałtowice - Concordia Knurów 0:2 (0:1): Zieliński, Oleś; Sośnica Gliwice - Bobrek Karb Bytom 0:1 (0:0): Kaczmarczyk; MOSiR Sparta Zabrze - ŁTS Łabędy 0:4 (0:3): Żaba 3, Wujek; Gwarek Tarnowskie Góry - Przyszłość Ciochowice 0:2 (0:1): Mosór, Mucha; Orzeł Nakło Śl. - Olimpia Piekary Śl. 0:1 (0:1): Śmiglarski; Odra Miasteczko Śl. - Ruch II Radzionków 3:0 (walkower). Niedzielne mecze: Drama Zbrosławice - KS Strzybnica i Gazobudowa Zabrze - Piast II Gliwice zostały odwołane z powodu śmierci Papieża.

1. MOSiR Sparta173937:13
2. Concordia173631:13
3. Łabędy173542:12
4. Bobrek Karb173330:19
5. Ciochowice173238:24
6. Miasteczko Śl.173031:22
7. Olimpia173030:21
8. Nakło Śl.172324:22
9. Gazobudowa162325:26
10. Piast II162126:32
11. Gwarek T.G.172020:34
12. Gierałtowice171520:32
13. Radzionków II171312:24
14. Strzybnica161319:34
15. Zbrosławice161012:27
16. Sośnica17713:55
BIELSKO-BIAŁA

Soła Kobiernice - Koszarawa II Żywiec 1:1 (0:1): Żurek - Wramba; Walcownia Czechowice-Dziedzice - Skałka Żabnica 0:3 (0:2): Kalinowski, Zwardoń, G. Pawlus; Wilamowiczanka Wilamowice - Spójnia Zebrzydowice 2:1 (2:1): Oczkowski, Natanek - Knyps; Cukrownik Chybie - LKS Czaniec 2:4 (1:1): Wlazło, J. Folek - Szłapa, A. Majdak, Sławomir Błasiak, Śleziak; Kuźnia Ustroń - Morcinek Kaczyce 0:1 (0:0): Nogły. Niedzielne mecze: LKS Bestwina - Beskid Gilowice, Podbeskidzie II Bielsko-Biała - BKS Stal II Bielsko-Biała i Sokół Zabrzeg - Zapora Porąbka zostały odwołane z powodu śmierci Papieża. Rekord Bielsko-Biała pauzował.

1. BKS Stal1646 56:8
2. Żabnica173657:21
3. Czaniec173540:24
4. Koszarawa II172926:18
5. Podbeskidzie II172825:21
6. Ustroń172726:15
7. Wilamowice172533:27
8. Bestwina162431:21
9. Porąbka162420:22
10. Zabrzeg162324:27
11. Kaczyce172224:27
12. Rekord162026:33
13. Chybie171631:39
14. Kobiernice171519:36
15. Gilowice171514:36
16. Walcownia17912:35
17. Zebrzydowice1769:63