Lotos Gdańsk - Budlex/Polonia Bydgoszcz
Złomrex/Włókniarz Częstochowa - Kronopol/ZKŻ Z. Góra
Apator/Adriana Toruń - Unia Tarnów
Atlas Wrocław - Unia Leszno
Unia Tarnów - Atlas Wrocław
Kronopol/ZKŻ Z. Góra - Lotos Gdańsk
Budlex/Polonia - Włókniarz Częstochowa
Unia Leszno - Apator/Adriana Toruń
Unia Tarnów - Kronopol/ZKŻ Z. Góra
Atlas Wrocław - Lotos Gdańsk
Apator/Adriana Toruń - Budlex/Polonia Bydgoszcz
Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno
Lotos Gdańsk - Włókniarz Częstochowa
Budlex/Polonia Bydgoszcz - Atlas Wrocław
Kronopol/ZKŻ Z. Góra - Apator/Adriana Toruń
Unia Leszno - Unia Tarnów
Unia Tarnów - Budlex/Polonia Bydgoszcz
Unia Leszno - Kronopol/ZKŻ Z. Góra
Apator/Adriana Toruń - Lotos Gdańsk
Włókniarz Częstochowa - Atlas Wrocław
Lotos Gdańsk - Unia Leszno
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów
Atlas Wrocław - Apator/Adriana Toruń
Budlex/Polonia Bydgoszcz - Kronopol/ZKŻ Z. Góra
Unia Tarnów - Lotos Gdańsk
Unia Leszno - Budlex/Polonia Bydgoszcz
Kronopol/ZKŻ Z. Góra - Atlas Wrocław
Apator/Adriana Toruń - Włókniarz Częstochowa
RUNDA REWANŻOWA
Lotos Gdańsk - Unia Tarnów
Budlex/Polonia Bydgoszcz- Unia Leszno
Włókniarz Częstochowa - Apator/Adriana Toruń
Atlas Wrocław - Kronopol/ZKŻ Z. Góra
Unia Leszno - Lotos Gdańsk
Kronopol/ZKŻ Z. Góra - Budlex/Polonia Bydgoszcz
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa
Apator/Adriana Toruń - Atlas Wrocław
Lotos Gdańsk - Apator/Adriana Toruń
Budlex/Polonia Bydgoszcz- Unia Tarnów
Atlas Wrocław - Włókniarz Częstochowa
Kronopol/ZKŻ Z. Góra - Unia Leszno
Atlas Wrocław - Budlex/Polonia Bydgoszcz
Włókniarz Częstochowa - Lotos Gdańsk
Apator/Adriana Toruń - Kronopol/ZKŻ Z. Góra
Unia Tarnów - Unia Leszno
Lotos Gdańsk - Atlas Wrocław
Budlex/Polonia Bydgoszcz - Apator/Adriana Toruń
Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa
Kronopol/ZKŻ Z. Góra - Unia Tarnów
Lotos Gdańsk - Kronopol/ZKŻ Z. Góra
Włókniarz Częstochowa - Budlex/Polonia Bydgoszcz
Atlas Wrocław - Unia Tarnów
Apator/Adriana Toruń -Unia Leszno
Budlex/Polonia Bydgoszcz - Lotos Gdańsk
Kronopol/ZKŻ Z. Góra - Włókniarz Częstochowa
Unia Tarnów - Apator/Adriana Toruń
Unia Leszno - Atlas Wrocław
1. mecze - 7 sierpnia
6. zespół po rundzie zasadniczej - 3. zespół r.z.
5-4
Rewanże - 14 sierpnia
3-6
4-5
1 mecze - 28 sierpnia
Lepszy w dwumeczu 3/6 - 1. zespół r. zas.
Lepszy w dwumeczu 4/5 - 2. zespół r. zas.
O UTRZYMANIE
1. mecze - 28. sierpnia
8. zespół r.z - 7. zespół r. z.
PÓŁFINAŁY
Rewanże - 4 września
1. - 3/6
2. - 4/5
O UTRZYMANIE
Rewanże - 4 września
7. - 8.
1 mecz - 11 września
zwycięzcy półfinałów
O 3. MIEJSCE
1 mecz - 11 września
przegrani w półfinałach
O PIĄTE MIEJSCE
1 mecz - 11 września
Rewanż - 25 września
O 3 MIEJSCE
Rewanż - 25 września
O 5. MIEJSCE
Rewanż - 25 września
1. mecz - 9 października
2. zespół I ligi - 7. zespół ekstraligi
Rewanż - 16 października
7 E- 2 I