Składy drużyn czwartoligowych w rundzie wiosennej

Runda wiosenna - sezon 2004-2005

JAGIELLONIA II BIAŁYSTOK

Trener: Zbigniew Skoczylas.

Kierownik sekcji: Sławomir Wołczyk.

Specjalista odnowy: Marcin Piechocki.

BRAMKARZ: Maciej Kudrycki (74), Łukasz Grabowski (86).

OBROŃCY: Tomasz Mężyński (84), Tomasz Tupalski (80), Kamil Młynarczuk (84), Łukasz Łoszakiewicz (84), Łukasz Tupalski (80).

POMOCNICY I NAPASTNICY: Jacek Falkowski (84), Łukasz Kapica (88), Sebastian Świerzbiński (83), Radosław Nikołajuk (85), Arkadiusz Kidrycki (85), Piotr Cyniewski (85), Robert Sokół (84), Adrian Citko (85), Marcin Dworzańczyk (85).

PRZYBYLI: Kudrycki (Okęcie Warszawa); Grabowski (z drużyny juniorów); Nikołajuk (powrót z Supraślanki); Dworzańczyk, Cyniewski (wznowili treningi).

UBYLI: Marek Wasiluk, Adrian Gudewicz (do kadry pierwszego zespołu); Tomasz Walukiewicz, Przemysław Koźlik (obaj Warmia Grajewo); Konrad Bukin (Hetman Białystok); Tomasz Kulhawik (Tur Bielsk Podlaski); Kamil Wesołowski (Supraślanka Supraśl); Krzysztof Maliszewski (Hetman Tykocin); Marek Kulesza (szuka klubu); Sylwester Klebus (zakończył karierę).

SPARINGI: Sokół Sokółka 1:1 i 1:2; Hetman Tykocin 3:3, Supraślanka Supraśl 1:1, Pogoń Łapy 3:2.



WIGRY SUWAŁKI

Trener: Marian Geszke.

Kierownik klubu: Witold Smoleński.

Kierownik drużyny: Jan Adamczewski.

BRAMKARZE: Andrzej Szyszko (79), Karol Piaścik (84).

OBROŃCY: Wojciech Czereszewski (75), Marcin Kuźma (87), Rafał Sieczkowski (79), Marek Kunicki (83), Cezary Dąbrowski (78), Kamil Butkiewicz (88), Tomasz Chmielewski (86), Michał Wasilewski (86).

POMOCNICY I NAPASTNICY: Adam Wyszyński (76), Michał Kubas (86), Marcin Trzaskalski (82), Rafał Trocki (77), Mariusz Walicki (86), Paweł Wasilewski (86), Arkadiusz Zackiewicz (86), Michał Olbryś (86), Robert Borkowski (86), Paweł Gwaj (86), Kamil Szarnecki (76), Rafał Harasim (80), Daniel Ołowniuk (81), Kamil Lauryn (83).

PRZYBYLI: Dąbrowski (Zatoka Puck); Butkiewicz, Chmielewski, Michał Wasilewski, Gwaj, Zackiewicz, Paweł Wasilewski (z drużyny juniorów); Lauryn (wznowił treningi).

UBYLI: Krzysztof Pietkiewicz, Damian Wojtulewicz (szukają klubu).

SPARINGI: ŁKS Łomża 1:1; Podlasie Sokołów Podlaski 2:0; Rominta Gołdap 3:1; Granica Kętrzyn 8:3; Korona HiD Ostrołęka 5:1; Sparta Augustów 0:1; Płomień Ełk 3:2; Mazur Ełk 1:1.



TUR BIELSK PODLASKI

Trener: Piotr Pawluczuk.

Kierownik: Wojciech Niewiński.

BRAMKARZE: Piotr Mińko (78), Kamil Osmulski (83).

OBROŃCY: Tomasz Kulhawik (80), Mariusz Bańkowski (80), Marcin Gul (81), Adam Naumczuk (76), Marek Naumczuk (74), Dawid Siemieniuk (87), Marcin Witkowski (84), Mariusz Wysocki (74).

POMOCNICY I NAPASTNICY: Karol Galimski (85), Mateusz Jakubowski (87), Mariusz Kulhawik (71), Paweł Bierżyn (83), Kamil Kiszko (85), Paweł Łochnicki (87), Michał Martyniuk (81), Piotr Pawluczuk (76), Jarosław Wawrzeniuk (76), Piotr Wojszkowicz (85), Radosław Wróblewski (85), Paweł Surynowicz (77), Artur Kiszko (87), Jerzy Pieczyński (77), Wiesław Doliński (64), Marcin Niewiński (82).

PRZYBYLI: Bańkowski (Mazur Ełk); Dawid Siemieniuk, Artur Kiszko (MOSiR Bielsk Podlaski); Wysocki, Doliński (wznowił treningi); Pieczyński (z rezerw).

UBYLI: Rafał Berg (nie wznowił treningów); Przemysław Dryglas (Pogoń Łapy).

SPARINGI: Victoria Łyski 3:2, Cresovia Siemiatycze 2:3, Sparta Augustów 2:0, Korona HiD Ostrołęka 0:0, Pogoń Siedlce 0:2, Podlasie Sokołów Podlaski 1:2, Piast Białystok 4:3.



SOKÓŁ SOKÓŁKA

Trener: Grzegorz Szerszenowicz.

Asystent trenera: Marek Sawicki.

Kierownik drużyny: Mirosław Rudnik.

BRAMKARZE: Marek Sawicki (73), Karol Kozłowski (85), Łukasz Trochim (88).

OBROŃCY: Łukasz Lenkiewicz (80), Krzysztof Olechno (86), Radosław Kabelis (87), Krzysztof Stelmaszek (82), Cezary Kondrusiewicz (64), Adam Greś (80).

POMOCNICY I NAPASTNICY: Piotr Andrzejewski (77), Mariusz Biziuk (80), Tomasz Puszko (86), Damian Zacharz (81), Tomasz Doroszczyk (77), Kamil Doroszczyk (83), Maciej Paszkowski (74), Marek Bezubik (79), Mateusz Sańko (86), Krzysztof Biernacki (84), Lech Sawicki (76), Adrian Bruzgo (86), Grzegorz Szczęsnowicz (86), Piotr Krasucki (78).

KONTUZJOWANI: Krzysztof Raczkowski (76), Paweł Woronowicz (80).

PRZYBYLI: Zacharz (powrót z zagranicy); Andrzejewski (powrót z Mlekovity Wysokie Mazowieckie); Puszko (z juniorów); Biziuk (Dąb Dąbrowa Białostocka); Tomasz Doroszczyk (UG Krynki).

UBYLI: Krzysztof Bach (Sudovia Szudziałowo); Norbert Toczydłowski (służba wojskowa); Piotr Ostapowicz (UG Krynki); Marcin Grajewski (studia).

SPARINGI: Jagiellonia II Białystok 3:2 i 1:2, juniorzy Sokół Sokółka 7:3, Korona HiD Ostrołęka 0:0, Sparta Augustów 3:0, Mlekovita Wysokie Mazowieckie 1:3, Krypnianka Krypno 3:0, ŁKS Łomża 0:1, Wissa Szczuczyn 5:2, Hetman Białystok 3:0.



SUPRAŚLANKA SUPRAŚL

Trener: Dariusz Czykier.

BRAMKARZ: Piotr Bołtuć (75).

OBROŃCY: Andrzej Aleksiejczuk (77), Maciej Iwaniuk (72), Piotr Wiśniewski (75), Rafał Wyszyński (83), Karol Wdziękoński (77), Jakub Kusza (85), Dariusz Jurczak (75).

POMOCNICY I NAPASTNICY: Tomasz Kazimierowicz (77), Dariusz Czykier (66), Krzysztof Szpuda (76), Wojciech Szpakowski (70), Dawid Sienkiewicz (79), Adam Adamski (72), Hubert Chańko (75), Samuel Tomar (73), Kamil Wesołowski (85), Ariel Gęgotek (76), Przemysław Niedzielski (70), Adrian Chomczyk (86), Igor Chomczyk (85).

PRZYBYŁ: Wesołowski (Jagiellonia II Białystok).

UBYLI: Artur Sacharczuk (Warmia Grajewo); Radosław Nikołajuk, Adam Joszczyk (Jagiellonia II Białystok); Paweł Łucyk (nie wznowił treningów).

SPARINGI: Hetman Tykocin 2:5, Włókniarz Białystok 2:1, Jagiellonia II Białystok 1:1, Jagiellonia Białystok 0:5.



OLIMPIA ZAMBRÓW

Trener I: Sławomir Sasinowski.

Trener II: Zbigniew Stańczyk.

Kierownik drużyny: Sławomir Godlewski.

BRAMKARZE: Marek Stefańczyk (76), Piotr Łozdowski (89).

OBROŃCY: Paweł Olszewski (83), Marek Brzózka (75), Krzysztof Brzózka (74), Bartosz Skupiewski (82), Grzegorz Waszczuk (86).

POMOCNICY I NAPASTNICY: Daniel Fiedorczuk (87), Grzegorz Grądkowski (84), Wojciech Kowalczyk (82), Bogdan Olędzki (74), Kamil Rosiński (81), Bartosz Kowalczyk (87), Tomasz Rogowski (81), Jarosław Modzelewski (78), Paweł Gosk (87).

PRZYBYŁ: Łozdowski (z juniorów).

UBYLI: Łukasz Charubin, Mariusz Mojsa (nie podjęli treningów); Sławomir Sasinowski (koniec kariery); Adam Tymiński (do juniorów MOSP Jagiellonia Białystok).

SPARINGI: Piast Białystok 1:3, Korona HiD Ostrołęka 4:5 i 1:1, Orzeł Kolno 2:2, Nadnarwianka Pułtusk 3:3, Wissa Szczuczun 1:1, Mlekovita Wysokie Mazowieckie 0:5 i 1:4, Podlasie Sokołów Podlaski 1:2.



HETMAN BIAŁYSTOK

Trener: Jerzy Bołtuć.

Kierownik drużyny: Eugeniusz Jurczak.

Masażysta: Jerzy Seliga.

BRAMKARZE: Tomasz Drozd (84), Robert Kucharczyk (76), Marcin Packiewicz (88).

OBROŃCY: Mariusz Wiszowaty (86), Radosław Korzątkowski (85), Igor Lewczuk (85), Andrzej Płoński (74), Radosław Maciejczuk (80), Łukasz Sienkiewicz (86), Jacek Bogdan (83), Tomasz Konończuk (80), Marcin Kopliński (83), Mateusz Trypuz (88).

POMOCNICY I NAPASTNICY: Michał Wargocki (85), Bartłomiej Romaniuk (85), Grzegorz Kujawski (85), Ryszard Ostrowski (68), Rafał Mirynowicz (85), Radosław Bayer (86), Marek Sokół (86), Marcin Czaplejewicz (83), Artur Markow (72), Paweł Piesiecki (88), Krzysztof Karłuk (88), Kamil Fajt (88), Jan Sidorowicz (82), Sebastian Kozłowski (85), Kamil Wojtkielewicz (85), Hubert Karwacki (88), Konrad Bukin (82), Radosław Hawryluk (82), Wojciech Hajduczenia (88).

PRZYBYLI: Piesiecki, Karłuk, Fajt, Packiewicz, Karwacki, Trypuz (z juniorów); Kopliński (Promień Mońki); Wiszowaty (Piast Białystok); Bukin (Jagiellonia II Białystok).

UBYLI: Michał Rynkowski, Paweł Wójcik (szukają klubu); Adam Wiński (Promień Mońki); Artur Woroniecki (zakończył karierę); Adam Kozłowski (Krypnianka Krypno); Piotr Dec, Artur Wojtkowski (nie wznowili treningów).

SPARINGI: juniorzy Hetmana Białystok 3:2 i 3:2, Piast Białystok 2:7, Narew Warpol Ostrołęka 0:8, Pogoń Łapy 4:2, Sokół Sokółka 0:3, Drukarz Warszawa 3:2, Iskra Narew 1:0.



SPARTA AUGUSTÓW

Trener: Tadeusz Siejewicz.

Kierownik sekcji: Wojciech Salik.

Kierownik drużyny: Marian Salik.

BRAMKARZE: Radosław Gąsiorowski (85), Artur Lulewicz (87), Karol Salik (83).

OBROŃCY: Tomasz Dąbkowski (76), Aleksander Filipow (74), Dariusz Gorszewski (80), Łukasz Fabrycki (87), Rafał Łapiński (87), Janusz Chilicki (85), Wojciech Sapkowski (87).

POMOCNICY I NAPASTNICY: Piotr Chabasiński (71), Grzegorz Klejps (84), Robert Lech (84), Zbigniew Mikucki (74), Bartosz Radzio (87), Marcin Sawko (76), Tomasz Wierzbicki (87), Marek Kanoza (84), Łukasz Sobolewski (82), Przemysław Bienasz (85).

PRZYBYLI: Salik, Sawko (ŁKS Łomża); Chilicki, Sapkowski Fabrycki, Wierzbicki (z juniorów).

UBYLI: Łukasz Fitszyk (Polonia Raczki); Andrzej Doliwa, Dariusz Doliwa (Znicz Radziłów); Przemysław Drozd, Paweł Astapczyk (Czarni Olecko); Przemysław Pacuk, Marcin Kłoczko (wyjazd na studia); Tomasz Czyżewski (służba wojskowa).

SPARINGI: Czarni Olecko 2:3, Wissa Szczuczyn 0:3, Tur Bielsk Podlaski 0:2, Sokół Sokółka 0:3, Mazur Ełk 3:2, Wigry Suwałki 1:0, Promień Ełk 6:0.



PIAST BIAŁYSTOK

Trener: Jacek Bayer.

Trener II: Ireneusz Zalewski

Kierownik drużyny: Wojciech Gościk.

BRAMKARZE: Krzysztof Gieniusz (87), Dawid Święciński (85), Maciej Majewski (89).

OBROŃCY: Albert Omilańczyk (86), Filip Jurczuk (88), Konrad Michniuk (87), Konrad Kowalko (84), Sebastian Seroczyński (83), Radosław Turczyński (85), Łukasz Milewski (87).

POMOCNICY I NAPASTNICY: Danilczyk Michał (88), Kamil Frąckiel (86), Michał Danilczyk (88), Piotr Dąbrowski (87), Łukasz Andzielewicz (87), Marcin Gościk (88), Michał Klimowicz (87), Kamil Tomczyk (86), Paweł Mudź (87), Marcin Aleksiejczuk (83), Łukasz Czarnowski (86), Michał Grzanka (85), Radosław Klepacki (84), Tomasz Jakimiuk (87), Emil Czarnowski (85), Kamil Jackiewicz (83), Piotr Zdzichowicz (82).

PRZYBYLI: Majewski, Andzielewicz, Klimowicz, Dąbrowski, Danilczyk, Omilańczyk (z juniorów).

UBYLI: Marek Szerszenowicz (Kolejarz Czeremcha); Kamil Rauba, Marcin Augustynowicz (Włókniarz Białystok); Tomasz Juszczyński (Victoria Łyski), Łukasz Siemion (MOSP Jagiellonia Białystok); Michał Rojsza, Tomasz Łoś, Tomasz Lipski, Janusz Miczejko (nie wznowili treningów).

SPARINGI: Olimpia Zambrów 3:1; Hetman Białystok 7:2, Hetman Tykocin 3:3 i 4:2, Victoria Łyski 1:1, KS Wasilków 5:3, Promień Mońki 2:0, Narew Choroszcz 15:0, Włókniarz Białystok 4:0, Tur Bielsk Podlaski 3:4.



POMORZANKA SEJNY

Trener: Jarosław Bartosiak.

Kierownik drużyny: Jan Kluza.

BRAMKARZ: Karol Śliwiński (78), Ariel Pachutko (89).

OBROŃCY: Wojciech Buraczewski (79), Andrzej Ejdulis (76), Michał Pieślak (82), Jarosław Bartosiak (61), Grzegorz Cewkowicz (84), Kamil Litwiński (87), Zbigniew Zawadzki (78).

POMOCNICY I NAPASTNICY: Krystian Falana (86), Marcin Kuklewicz (85), Maciej Januszko (86), Krzysztof Balewicz (85), Krzysztof Gliński (74), Szymon Kunicki (83), Maciej Anuszkiewicz (86), Paweł Kuklewicz (85), Piotr Macianis (86), Łukasz Bartosiak (83), Cezary Radzewicz (87), Patryk Buchowski (88), Tomasz Czakis (87), Dariusz Ułanowicz (75), Waldemar Polanis (87).

PRZYBYLI: Pachutko, Polanis, Buchowski (z juniorów); Ułanowicz (Sparta Augustów); Januszko (Gieret Giby).

UBYLI: Radosław Woronowicz (nie wznowił treningów); Wawrzyniec Kropiwnicki (Polonia Raczki); Kamil Rukściński, Kamil Sojka (studia).

SPARINGI: Rominta Gołdap 1:4 i 2:2, Polonia Raczki 10:1, Gieret Giby 7:1, Wissa Szczuczyn 1:3, juniorzy Wigier Suwałki 1:1.



KRYPNIANKA KRYPNO

Trener: Bogdan Jurgielewicz.

BRAMKARZE: Kamil Kołpak (81), Kamil Wilk (79), Sebastian Łempicki (88).

OBROŃCY: Marek Kulesza (85), Krzysztof Konopko (69), Kamil Rydzewski (83), Karol Hodun (83), Konrad Karpiński (87), Dawid Sienkiewicz (87), Sebastian Woroszyło (86), Jarosław Bajko (85), Cezary Purzecki (82). Adam Kulikowski (82).

POMOCNICY I NAPASTNICY: Marcin Grygoruk (84), Piotr Gawędzki (82), Tomasz Caban (78), Bartłomiej Fuks (76), Paweł Gawędzki (83), Robert Gmerek (68), Dariusz Kuberski (73), Paweł Olkowski (87), Krzysztof Pałkiewicz (82), Paweł Popławski (81), Sebastian Popławski (81), Marek Rakowski (75).

PRZYBYLI: Kulesza (MOSP Jagiellonia Białystok); Grygoruk (Jagiellonia Białystok); Wilk (Kolejarz Czeremcha); Rakowski (Piast).

UBYLI: Krzysztof Gawełko (nie wznowił treningów); Leszek Magnuszewski (kontuzja).

SPARINGI: Promień Mońki 3:4, Hetman Tykocin 3:2 i 5:2, Sokół Sokółka 0:3, Korona Dobrzyniewo 2:1.



CRESOVIA SIEMIATYCZE

Trener: Rafał Burakowski.

Kierownik drużyny: Jan Kiszczyński.

BRAMKARZE: Łukasz Kasjaniuk (85), Paweł Kasperuk (86).

OBROŃCY: Krzysztof Łempicki (86), Tomasz Marchel (75), Norbert Marks (77), Paweł Kowalczyk (82), Tadeusz Stępkowski (82), Wojciech Moczulski (86), Andrzej Szyszko (81), Robert Grzybowski (77).

POMOCNICY I NAPASTNICY: Norbert Granatowski (86), Przemysław Florczuk (82), Marcin Stypułkowski (76), Waldemar Fiedoryszyn (68), Łukasz Kożuchowski (86), Dariusz Milewski (73), Adrian Kobuz (86), Maciej Wojnar (82), Tomasz Zdrojewski (80).

PRZYBYLI: Łempicki, Granatowski (z juniorów).

UBYLI: Mariusz Koczuk, Jakub Andryszek, Dawid Majewski (kontuzje).

SPARINGI: LKS Dobryń 3:5, Czarni Węgrów 5:0 i 1:1, Tur Bielsk Podlaski 3:2, Pogoń Siedlce 0:4, Włókniarz Białystok 4:1, Lutnia Piszczac 3:1.



POGOŃ ŁAPY

Trener: Bohdan Kucharski.

Kierownik drużyny: Jan Maciejewski.

BRAMKARZE: Grzegorz Kowalewicz (73), Michał Jeziorowski (85).

OBROŃCY: Artur Kulesza (80), Michał Brzozowski (85), Robert Gąsowski (84), Michał Gąsowski (73), Mariusz Gałczyk (75), Mariusz Purzycki (70), Paweł Halicki (86), Piotr Łuczaj (86).

POMOCNICY I NAPASTNICY: Wojciech Gumieniak (86), Przemysław Dryglas (79), Łukasz Minow (82), Marcin Miłosiewicz (76), Tomasz Kozicz (74), Tomasz Giedrojć (69), Paweł Zakrzewski (87), Maciej Łapiński (86), Zbigniew Szugzda (70), Artur Piwko (86).

KONTUZJOWANY: Piotr Burchart.

PRZYBYLI: Dryglas (Kolejarz Czeremcha); Szugzda (Mazur Ełk); Jeziorowski (Amica Wronki); Łuczaj (z juniorów).

UBYLI: Radosław Dąbrowski, Artur Łapiński (Orzeł Szołajdy); Tomasz Sikorski (służba wojskowa).

SPARINGI: Włókniarz Białystok 2:4; KS Wasilków 2:4, Victoria Łyski 6:3, Hetman Białystok 2:4, KS Uhowo 7:4, Jagiellonia II Białystok 2:3, Orzeł Szołajdy 2:1.



MKS MIELNIK

Trener: Damian Sypek.

Kierownik: Artur Zieliński.

BRAMKARZE: Paweł Oskwarek (83), Michał Mormol (86), Robert Kurosz (84).

OBROŃCY: Robert Pawlik (83), Paweł Kolejko (85), Robert Maksymowicz (74), Damian Sypek (79), Kamil Tur (86).

POMOCNICY I NAPASTNICY: Hubert Łojek (80), Mateusz Koc (88), Tomasz Jóźwiak (84), Piotr Doroszuk (82), Robert Rokosz (79), Tomasz Piotrowski (83), Jerzy Żornaczuk (75), Kamil Szymański (85), Łukasz Bałazy (84), Dariusz Najdyhor (74), Krzysztof Pardo (79).

PRZYBYLI: Kurosz (Czuwaj Przemyśl); Bałazy, Jóźwiak (Narew Ostrołęka); Łojek (Podlasie Sokołów Podlaski); M. Koc (z juniorów).

UBYLI: Marcin Koc, Marcin Urbański, Tomasz Czerwiński, Marek Artyszuk (nie wznowili treningów); Łukasz Pajnowski (wyjazd za granicę); Karol Filipek (powrót do Podlasia Biała Podlaska); Wojciech Krawczyk (powrót do Tomasovii Tomaszów Lubelski); Krzysztof Kotwica (powrót do Granatu Skarżysko Kamienna).

SPARINGI: Huragan Międzyrzec Podlaski 3:2, Orzeł Łosice 6:0; juniorzy RKS-u Radomsko 1:1, Pogoń Siedlce 1:2, Lutnia Piszczac 2:4, Zorza Sterdyń 6:1.



VICTORIA ŁYSKI

Trener: Zbigniew Koroś.

Asystent trenera: Marek Stasieluk.

BRAMKARZE: Łukasz Rudnik (85), Rafał Lul (80).

OBROŃCY: Rafał Dąbrowski (82), Wojciech Kucharski (71), Krzysztof Mordasewicz (76), Marcin Gryc (80), Tomasz Buffi (79), Mariusz Tymiński (81), Michał Antoniak (84).

POMOCNICY I NAPASTNICY: Tomasz Klemensowicz (82), Bartosz Łuckiewicz (85), Jacek Zalewski (71), Grzegorz Jurguć (70), Jerzy Sosnowski (70), Dawid Zieliński (85), Marcin Dzierżko (82), Paweł Sokół (85), Marek Stasieluk (70), Adam Rećko (77).

PRZYBYŁ: nikt.

UBYLI: Grzegorz Pieczywek (Gwardia Warszawa); Maciej Pawluśkiewicz, Robert Bagnowski (zakończyli karierę); Grzegorz Janiak, Konrad Lewończuk (nie wznowili treningów); Abdul Razek (Podlasiak Knyszyn); Karol Sokół (wyjazd za granicę).

SPARINGI: Korona Dobrzyniewo 6:3, Pogoń Łapy 3:6, Iskra Narew 1:0, Tur Bielsk Podlaski 1:3, Piast Białystok 1:1, Jagiellonia II Białystok 1:4, LZS Kleosin 1:1.



KOLEJARZ CZEREMCHA

Trener: Marcin Sawczyński.

Kierownik drużyny: Mirosław Łukjaniuk.

BRAMKARZE: Marek Szerszenowicz (81), Michał Doroszczuk (83), Robert Żałoba (80).

OBROŃCY: Marcin Masalski (80), Igor Kupryciuk (87), Roman Gajewski (72), Wiesław Korowaj (74), Łukasz Golonko (84), Sławomir Romaniuk (74), Maciej Wasiluk (84), Mariusz Makarowski (82), Marek Pukalewicz (78), Paweł Szymczuk (86).

POMOCNICY I NAPASTNICY: Mariusz Baranow (85), Waldemar Antoniuk (80), Waldemar Zieńczuk (64), Mirosław Samosiuk (74), Marcin Sawczyński (80), Adam Stepaniuk (74), Tomasz Szatyłowicz (77), Daniel Nazaruk (86), Andrzej Kaliszewicz (79), Sławomir Ryszczuk (85), Kamil Wasiluk (84), Karol Wasiluk (87), Krzysztof Korowaj (80), Krzysztof Kołtok (85), Przemysław Jakubczyk (86).

PRZYBYLI: Szerszenowicz (Piast Białystok); Baranow, Masalski, Antoniuk (wznowili treningi); Kupryciuk (z juniorów).

UBYŁ: Mirosław Danilewicz (nie wznowił treningów),

SPARINGI: LZS Zalesie 3:2, LZS Narewka 5:0, Promień Mońki 3:7, OSiR Hajnówka 1:7.