Kibicu! Na mecz Lecha z Pogonią koniecznie weź długopis!

Co zabiera kibic na taki elektryzujący mecz, jak Lech Poznań kontra Pogoń Szczecin? Koszulkę klubową, szalik, bejmy na kichę i WC, soczek do picia, nie daj Boże trąbkę. Tym razem dobrze byłoby zabrać coś jeszcze - długopis. Podczas meczu kibice otrzymają bowiem kilka rzeczy do wypełnienia.

Po pierwsze - będzie to nasza ulotka, na której będzie można oddać swój głos na najlepszego gracza meczu. Taki miniplebiscyt będziemy odtąd przeprowadzać podczas każdego meczu "Kolejorza" u siebie. Nazwisko najlepszego gracza, wybranego dzięki głosom tych, którzy oddadzą po meczu wypełnione kartki, podamy w poniedziałek. Wśród głosujących rozlosujemy 10 nagród po 100 zł.

Po drugie - Uczelniany Klub Kibica przy NZS Akademii Ekonomicznej rozda kibicom ankiety, które pozwolą dowiedzieć się prawdy o tym, jak postrzegany jest Lech i jak może w przyszłości go ulepszyć. W ankiecie będą pytania m.in. o to: co skłania Państwa do chodzenia na mecze Lecha, jak oceniacie Państwo zarząd klubu i jego działania, czy znacie i kupujecie produkty firm reklamujących się poprzez Lecha i sponsorujących go itd. Aby wyniki tej ciekawej ankiety mogły być miarodajne, ankiety musi oddać odpowiednio dużo ludzi. Tu także przewidziane są nagrody.

W imieniu swoim i kolegów z AE z góry dziękujemy za wypełnienie tych ankiet.