Sparingi w IV i V lidze

Piłkarze KS Warka zdają się być w najlepszej dyspozycji przed zbliżającą się rundą wiosenną IV ligi. W meczu kontrolnym pokonali Mazura Karczew 4:0
Gdyby nie kaprysy zimy, która w tym roku zawitała do naszego kraju z opóźnieniem, wszyscy czwartoligowcy mieliby już za sobą pierwsze spotkania rundy wiosennej. Tymczasem zamiast ligowych emocji kibice nadal oglądają swoich pupili w grach kontrolnych na boiskach przypominających lodowiska.

Bez względu na panującą aurę wysoką formę prezentują piłkarze z Warki. Podopieczni Dariusza Karczewskiego, pokazali pełnię swoich umiejętności, pewnie pokonując Mazura Karczew. Drugą młodość wydaje się przeżywać Waldemar Laskowiecki, który zdobył w tym sparingu dwie bramki.

Godny uwagi jest również fakt debiutu w barwach Pilicy Białobrzegi Mirosława Siary. Ostatnio grał on w Radomiaku Radom, jednak wszystko wskazuje na to, że na wiosnę będzie występował w drużynie prowadzonej przez Bolesława Strzemińskiego.

Ostre strzelanie urządzili sobie piłkarze Zwolenianki, którzy przeciwnikowi z Błędowa zaaplikowali aż dziewięć bramek.

Wyniki sparingów: KS Warka - Mazur Karczew 4:0 (2:0), Pilica Białobrzegi - Zawisza Sienno 4:1 (2:0), Powiślanka Lipsko - Plon Garbatka 6:0 (1:0), Zodiak Sucha - Broń Radom 2:3 (1:1), Orlicz Suchedniów - Mirax Bierwce 5:3 (2:1), Zwolenianka Zwoleń - Sadownik Błędów 9:1 (2:1).