Centrum Sportów Walki w natarciu

Pięciu zawodników trenujących pod okiem Marcina Różalskiego wywalczyło kwalifikacje do turnieju finałowego mistrzostw Polski seniorów w formule light-contact w kick boxingu

Nowe Miasto Lubawskie okazało się bardzo szczęśliwe dla dziewięcioosobowej reprezentacji płockiego Centrum Sportów Walki. Ekipa Różalskiego startowała w I turnieju eliminacyjnym do mistrzostw Polski, i to jak startowała. Aż pięcioro płocczan od razu wywalczyło awans: Przemysław Marciniak (69 kg), Marcin Nowakowski (74 kg), Wojciech Burdanowski (79 kg), Rafał Jasiński (84 kg) i Paweł Malec (94 kg). - Został jeszcze jeden turniej kwalifikacyjny, na który pojedziemy 19 marca - mówi Zygmunt Różalski z CSW. - Liczymy, że kolejni nasi zawodnicy skutecznie zawalczą o awans.