CO, GDZIE, KIEDY

Kalendarz imprez sportowych
PIŁKA RĘCZNA

Ekstraklasa kobiet: SPR Lublin - Vitaral Jelfa Jelenia Góra, sobota, godz. 15.30, hala MOSiR przy al. Zygmuntowskich w Lublinie.

I liga mężczyzn: Wisła-Azoty Puławy - MTS Chrzanów, sobota, godz. 17, hala MOSiR przy ul. Partyzantów w Puławach; AZS AWF Biała Podlaska - ASPR Zawadzkie, sobota, godz. 18, hala AWF przy ul. Akademickiej w Białej Podlaskiej.

KOSZYKÓWKA

Ekstraklasa kobiet - play-off o miejsca 9-10: Meblotap AZS PWSZ Chełm - Ostrovia Ostrów Wielkopolski, sobota, godz. 20 oraz niedziela godz. 18, hala MOSiR przy ul. Granicznej w Chełmie.

II liga mężczyzn: Start Olimp Lublin - MOSiR Krosno, niedziela, godz. 16, hala MOSiR przy al. Zygmuntowskich w Lublinie.

Liga Akademicka Koszykarzy: AZS AR Lublin - Politechnika Opole, niedziela, godz. 12.30, hala MOSiR przy al. Zygmuntowskich w Lublinie.

SIATKÓWKA

Seria B mężczyzn: Avia Świdnik - Moderator Hajnówka, sobota, godz. 17, hala PZL przy ul. Fabrycznej w Świdniku.

II liga mężczyzn - play-off o miejsca 3-4: Cukrownik Lublin - Błękitni Kielce, sobota, godz. 17, hala Cukrowni przy ul. Krochmalnej w Lublinie.

Drugi turniej finału B kadetek z udziałem: MKS II LO Chełm, Salos Lublin, Znicz Urzędów, UKS Ostrów Lub. i UKS Dziewiątka Puławy, sobota, godz. 10, sala ZSO 1 im. KEN przy ul. Kaniowczyków w Puławach.

PŁYWANIE

I runda zawodów "O Laur Lubelskiego Koziołka", sobota, godz. 15.30, pływalnia MOSiR przy al. Zygmuntowskich w Lublinie. Zgłoszenia do zawodów na godzinę przed startem. Udział mogą brać zawodnicy ur. w 1997 roku i starsi.

ŁUCZNICTWO

Halowe mistrzostwa Polski niepełnosprawnych, sobota, godz. 10.15 i 15.30 oraz niedziela, godz. 10.15, sala Startu przy al. Piłsudskiego w Lublinie.

TENIS STOŁOWY

Mistrzostwa województwa zrzeszenia LZS we wszystkich kategoriach, sobota, godz. 9, sala ZS w Kocudzy.

Czwarty turniej z cyklu Grand Prix Lublina, sobota, godz. 8.30 - szkoły podstawowe, godz. 10 - kobiety, godz. 10.30 - gimnazja, godz. 12.30 - seniorzy, sala SP 23 przy ul. Podzamcze w Lublinie.

HALOWA PIŁKA NOŻNA

Czwarty międzynarodowy turniej oldboyów, sobota, godz. 12, sala ZS Budowlanych przy ul. Cegielnianej w Biłgoraju.

Drugi międzynarodowy turniej im. Przemka Kierata "Dystans-Cup 2005", sobota, godz. 7.30, niedziela, godz. 8, hala MOSiR przy ul. Granicznej w Chełmie.

Finałowy turniej mistrzostw UMCS, piątek, godz. 12, hala AOS przy ul. Langiewicza w Lublinie.

NARCIARSTWO

Młodzieżowe mistrzostwa Polski w narciarstwie biegowym, piątek, godz. 10, start i meta obok obiektów MOSiR przy ul. Sportowej w Tomaszowie Lubelskim.

SZACHY

Otwarte mistrzostwa powiatu lubelskiego, niedziela, godz. 10 (zapisy od 9.30), SP w Ożarowie (przy trasie Garbów - Sadurki).

AUTOMOBILIZM

Szósta konkursowa jazda samochodowa Tadex-Niedźwiadek o puchar prezesa Zakładów Drzewnych HSM w Zawadówce, zbiórka - niedziela, godz. 8, przy ul. Lubelskiej przy Urzędzie Miejskim w Chełmie.

PIŁKA NOŻNA

Spotkanie przedstawicieli klubów IV ligi, piątek, godz. 12.30, siedziba LZPN przy ul. Kazimierza Wielkiego w Lublinie.

Mecz kontrolny: Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski - Motor Lublin, piątek, godz. 14.

TENIS

Turniej deblowy I ligi zimowej, sobota, godz. 18, korty twarde klubu 4hand przy ul. Irydiona;

Turniej deblowy II ligi zimowej, sobota, godz. 19, korty ziemne klubu 4hand przy al. Zygmuntowskich