Toruńska Halowa Liga Piłkarska

Przedostatnia runda spotkań nie rozstrzygnęła podziału miejsc na podium. Pozycję wicelidera straciła ekipa Borkowskiego nieoczekiwanie przegrywając z Copernicusem.


Potknięcie rywala wykorzystali zawodnicy BiurFolu i Marwitu. Obie ekipy wygrały swoje wyjazdowe spotkania ze Skarpą i Towiksem.



Wyniki

I liga

Zakład Energetyczny - Tacho 3:10, bramki: Sebastian Ślatała, Dominik Czelej - Marcin Mikołajewicz 4, Piotr Ferenc 2, Karol Czarnecki 2, Bartosz Martyniuk, Michał Suchocki; SKP Borkowski Chełmża - Copernicus 7:8, bramki: Łukasz Brandt 5, Kamil Ciesielski, Maciej Lanckowski - Wojciech Moszczyński 3, Sławomir Szachniewicz 3, Andrzej Wiwatowski, Dariusz Chrząstek; Skarpa - BiurFol 2:4, bramki: Andrzej Śpiewak, Wojciech Grubecki - Michał Olszewski 2, Michał Affelt, Piotr Zakrzewski; Petros - Abler 6:11, bramki: Grzegorz Dusza 3, Krzysztof Kowalski 2, Krzysztof Chechłowski - Dariusz Malec 4, Dariusz Rasak 2, Piotr Reszkowski 2, Sławomir Balejko, Wojciech Bartkowski, Mirosław Pachniewski; Towix - Marwit 2:5, bramki: Andrzej Motyka, Marek Motyka - Maciej Broczek 2, Dariusz Koc 2, Karol Streich



Tabela I ligi

1. Abler1740134-85
2. BiurFol173288-73
3. Marwit1731103-80
4. Borkowski1729113-85
5. Tacho1728100-97
6. Towix1725118-132
7. Copernicus1720106-133
8. Petros171991-122
9. Skarpa171170-83
10.ZE Toruń171155-88


Najskuteczniejsi

56 - Marek Motyka (Towix)

41 - Andrzej Wiwatowski (Copernicus)

38 - Dariusz Malec (Abler)



W OSTATNIEJ KOLEJCE

6 marca, SP 31: BiurFol - ZE Toruń (g.9), Abler - Marwit (10), Tacho - Copernicus (11), Borkowski - Petros (12), Towix - Skarpa (13)



II liga

Auto Złomańczuk - Wrzosy 9:5, bramki: Michał Marciniak 3, Robert Dąbrowski 2, Krzysztof Jankowski 2, Piotr Wierzbowski, Arkadiusz Jastrzębski - Łukasz Wierzchowski 3, Wiesław Gorczyca, Wojciech Pora; Full Mocny - Meritum 6:6, bramki: Jan Burker 2, Marcin Szukaj, Marcin Błędzki, Hubert Marólewski, Marcin Blumkowski - Waldemar Czarnecki 3, Tomasz Krysiński, Robert Makowski, Marcin Błażkiewicz; F.G. KOR - Queenfryz 10:2, bramki: Adam Samborski 3, Paweł Ryszkowski 3, Jarosław Fijałkiewicz 2, Jakub Klarkowski, Rafał Hartowicz - Wojciech Szafran, Jarosław Gryckiewicz; Pomorek - J.G. Sport 9:7, bramki: Wojciech Jankowski 3, Dariusz Śliwiński 3, Paweł Szyplik 2, Jarosław Piórkowski - Krzysztof Kowalski 4, Andrzej Chyliński, Paweł Runowski, Łukasz Woliński; Sigma - Nauczyciele 3:5, bramki: Sławomir Knera 2, Adam Bełkowski - Andrzej Ewald 2, Grzegorz Filipowicz, Arkadiusz Wandowicz, Andrzej Górecki



Tabela II ligi

1. F.G. KOR1644125-57
2. Złomańczuk1732103-83
3. Sigma173198-74
4. Meritum1729100-79
5. Nauczyciele162697-100
6. J.G. Sport1720102-96
7. Queenfryz172097-136
8. Wrzosy171462-103
9. Pomorek171391-118
10.Full Mocny17872-102


Najskuteczniejsi

38 - Arkadiusz Wandowicz (Nauczyciele)

37 - Adam Samborski (F.G. KOR), Krzysztof Kowalski (J.G. Sport)



W OSTATNIEJ KOLEJCE

6 marca, SP 31: Queenfryz - Nauczyciele (14), F.G. KOR - Auto Złomańczuk (15), Wrzosy - Meritum (16), J.G. Sport - Full Mocny (17), Sigma - Pomorek (18)



III liga

Toruńskie Wodociągi - Fenix/Real 4:5, bramki: Rafał Czeszewski 2, Mariusz Tuszyński, Krzysztof Zając - Waldemar Tawrel 4, Piotr Wiśniewski; Opatrunki - Faber Consulting 7:8, bramki: Tomasz Sokół 6, Piotr Jankowski - Marcin Oniszczuk 6, Przemysław Moroz 2; Partex - Jordanki 4:7, bramki: Krystian Maksoń 3, Przemysław Hartowicz - Grzegorz Gacman 3, Piotr Rezmer, Waldemar Kolankowski, Łukasz Mazur, Dariusz Szopiński; Neste A24 - FB Fijałkowski 3:4, bramki: Tomasz Bojakowski 2, Tomasz Kołek - Marek Waszak 3, Grzegorz Grudziński; EC Toruń - Torfarm 8:2, bramki: Krzysztof Skonecki 6, Robert Malinowski, Eugeniusz Balewski - Bartosz Kochański, Piotr Żmudziński; spotkania zaległe: Toruńskie Wodociągi - Torfarm 11:3, bramki: Dawid Neuman 4, Krzysztof Zajac 3, Jarosław Marczewski 2, Marek Cendrowski, Janusz Rajca - Piotr Żmudziński, Przemysław Szarszewski, Bartosz Kochański; Fenix/Real - EC Toruń 7:8, bramki: Rafał Chinc 3, Dariusz Chinc, Waldemar Tawrel, Piotr Wiśniewski, Mariusz Chyb - Krzysztof Skonecki 6, Paweł Komoszyński, Waldemar Wierzbowski; Toruńskie Wodociągi - Partex 1:11, bramki: Jarosław Zając - Krystian Maksoń 6, Przemysław Hartowicz 2, Marcin Chyziński, Sławomir Pawlicki, Rafał Schafer



Tabela III ligi

1. Fijałkowski1742138-75
2. Wodociągi1736127-108
3. Faber Cosulting1736124-85
4. Fenix/Real1731133-101
5. Jordanki1725123-124
6. Partex1722122-109
7. Torfarm1719105-135
8. EC Toruń171898-159
9. Opatrunki1715109-119
10.Neste A24176101-165


Najskuteczniejsi

46 - Rafał Chinc (Fenix/Real)

40 - Tomasz Sokół (Opatrunki)

34 - Krzysztof Skonecki (EC Toruń)



W OSTATNIEJ KOLEJCE

5 marca, SP 31: Jordanki - EC Toruń (13.30), Torfarm - Neste A24 (14.30), Faber Consulting - Toruńskie Wodociągi (15.30), Partex - FB Fijałkowski (16.30), Opatrunki - Fenix/Real (17.30)



IV liga

II Runda Play-off

O miejsca 13-15: Flamhed - Mega Nadwiślanka 11:5, bramki: Marcin Adach 4, Marek Laks 3, Jarosław lewandowski 2, Jacek Ryszkowski, Roman Kozłowski - Paweł Pagie 2, Marcin Masłowski, Jarosław Ziółkowski, Robert Skoniecki; o miejsca 9-12: Stoczniowiec - Nord Partner 9:4, bramki: Paweł Jakubaszek 3, Marcin Mrówczyński 2, Łukasz Taruć, Michał Wijatkowski, Bartosz Chojnowski - Jarosław Matuszak 2, Andrzej Połetek, Maciej Gozdowski; Energetyka - Fabwel 3:2, bramki: Jacek Piotrowski, Dariusz Nowakowski, Grzegorz Olkiewicz - Krzysztof Krakowiak, Andrzej Gaik; o miejsca 5-8: Zibkor - ThyssenKrupp Energostal 0:5, bramki: Marcin Literski 3, Bartosz Zygmont, Piotr Chuchra; PAK - Tomex 10:6, bramki: Krzysztof Czerwiński 4, Filip Wiśniewski 3, Michał Godziebiewski 2, Tomasz Godziebiewski - Przemysław Kaszuba 3, Marcin Fuerstenau, Dariusz Kretschman, Arkadiusz Wąsewicz; o miejsca 1-4: Cymerman Lipno - Multimer Kowalewo Pomorskie 8:3, bramki: Marcin Barczak 3, Piotr Ostrowski 2, Radosław Cymerman 2, Maciej Serafin - Marcin Okurowski, Piotr Kwiatkowski, Sławomir Stankiewicz; Anwil Włocławek - Chełmża Team 15:10, bramki: Tomasz Bartczak 8, Jarosław Chwiałkowski 2, Remigiusz Jaworski 2, Maciej Nawarski, Arkadiusz Frydrych, Rafał Reimer - Michał Pancerz 3, Emil Tuszyński 3, Patryk Ziółkowski 2, Artur Kryn, Marcin Kasprzykowski



III RUNDA PLAY-OFF

6 marca, hala "Olimpijczyk": o miejsce 13: Flamhed - Trójka (12), o miesce 11: Fabwel - Nord Partner (13), o miejsce 9: Stoczniowiec - Energetyka (14), o miejsce 7: Zibkor FR - Tomex (15), o miejsce 5: ThyssenKrupp Energostal - PAK (16), o miejsce 3: Multimer - Chełmża Team (17), o miejsce 1: Cymerman Lipno - Anwil Włocławek (18)