W sobotę Masowe Biegi Narciarskie na Stadionie Leśnym w Kielcach

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kielcach wraz ze Świętokrzyskim KLubem Narciarskim "Ślad" zaprasza do udziału w drugiej edycji Masowych Biegów Narciarskich, które odbędą się w sobotę na trasach stadionu Leśnego w Kielcach.
To już druga próba wskrzeszenia niezwykle popularnego kiedyś w naszym regionie narciarstwa biegowego. Ponad dwa tygodnie temu w pierwszych zawodach wystartowało 20 zawodników i organizatorzy liczą, że tym razem frekwencja będzie lepsza.

Wystartować można w trzech kategoriach wiekowych. Półtora kilometra będą musieli przebiec dziewczęta i chłopcy do lat 15, cztery kilometry to dystans do pokonania dla uczestników w wieku 15-30 lat, a połowę tej odległości przewidziano dla kategorii powyżej 30 lat. Zwycięzcy otrzymają puchary. Start do zawodów o godz. 11 na boisku treningowym Kolportera Korona, tzw. glince.

Zgłoszenia przyjmowane są do piątku 4 marca pod numerami telefonów 361 81 59 (faks 344 03 75) oraz w dniu zawodów - na miejscu startu pół godziny przed rozpoczęciem imprezy.